Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Cvrlikají, pípají, zpívají – poznáte je?

Cvrlikají, pípají, zpívají – poznáte je?

Je vaše dítko vnímavé k přírodě? Jako malé se vrhalo po všem živém a úlovky si cpalo do kapes? Když povyrostlo, trápilo vás otázkami typu „co to je?“

Těm z vás, jejichž ratolesti se ohlížejí za každým letícím či poskakujícím pírkem a rády pozorují třeba ptáky na krmítku, nabízíme takovou první literaturu, která by mohla pomoci zvídavým dětem v začátcích cíleného pozorování ptáků, ornitologie. Dozvědí se, kam se mohou přihlásit, aby svůj zájem prohloubily a získaly nejen spoustu dalších informací, ale také nové kamarády.

Kniha se jmenuje Výpravy do ptačího světa a napsali ji dva Angličané, celoživotní obdivovatelé ptáků a aktivní ornitologové David Chandler a Mike Undin. Na jejich knížku nakladatelství Scientia upozornila a překlad doporučila Česká společnost ornitologická (ČSO).

 

 

Výpravy do ptačího světa
David Chandler a Mike Udinvýpravy

Nakladatelství Scientia - www.scientia.cz

 

Oficiální anotace

Široce pojatý průvodce pro děti i dospělé provází čtenáře krok za krokem k odhalení skrytých krás přírody. S pomocí názorných ilustrací a fotografií, které jsou doslova na každé stránce, srozumitelně vysvětluje, kdy a kde lze ptáky nejlépe pozorovat, jaké vybavení je vhodné, jak si vést terénní zápisky, ale třeba i jak a čím ptáky krmit. Druhou polovinu knihu tvoří bohatě ilustrovaný atlas více než 130 druhů ptáků, s nimiž se lze v Evropě setkat. U každého jsou stručně uvedeny poznávací znaky včetně chování a hlasových projevů, spolu s informacemi, kde a kdy lze daný druh u nás zastihnout.

Brož., 128 stran, cena 199,- Kč.

 

Sleva pro čtenářky magazínu Šťastné ženy 

Pokud vás tato kniha zaujala a máte o ni zájem, napište na e-mail: er@stastnezeny.cz . Při nákupu tak získáte 15% slevu. Knihu vám z nakladatelství mohou zaslat poštou na dobírku, nebo si můžete domluvit osobní vyzvednutí. 

Redakce


5.9.2007   Rubrika:   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,1/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Cvrlikají, pípají, zpívají – poznáte je?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471805.
Archiv anket.