Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Naučte své děti kreslit zvířata

Naučte své děti kreslit zvířata

Kreslení zvířat je tak jednoduché! Konečně je na trhu kniha, která ukazuje postupy a principy kreslení zvířat v nejjednodušší podobě. Pomocí postupů, jež jsou v knize popsány, můžete nakreslit nejen ta zvířata, která jsou zde vyjmenována, ale i proniknout do tajů kreslení zvířecího světa obecně.

Namísto pracného učení se anatomických podrobností získáte všeobecný přehled o principech, které se při kreslení zvířat uplatňují. V knize jsou popsány různé úhly pohledu na zvířata, různé postupy, ale i tajné finty a pomůcky, které vám umožní nakreslit zvířata v jejich typických pozicích. Najdete zde psy, kočky, koně, medvědy, lvy a jeleny, ale i některá velmi populární exotická zvířata jako žirafy, šimpanzy nebo medvídky panda. Samozřejmě nechybí ani ptáci. Zastoupeni jsou nejen dravci, ale i atypičtí a tolik oblíbení tučňáci. Ty všechny (a nejen je) budete umět nakreslit tak, že budou vypadat jako živí!


Kniha je vhodná pro učitele kreslení a výtvarné výchovy všech stupňů vzdělávání a pro každého zájemce o kreslení. Je ideální pomůckou pro zábavu doma s dětmi, které se zajímají o kreslení a zvířátka.

Knihu Naučte se kreslit zvířata si můžete objednat na www.zonerpress.cz.


11.12.2007   Rubrika:   |   Komentářů 3   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Naučte své děti kreslit zvířata

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Ťapina
Ťapina - 11.12.2007 13:56

Nápad je to zajímavý, ale koukla jsem na stránkách vydavatele na náhledy a hned na prvním jsem našla docela podstatnou anatomickou kravinu smajlik - 26

 
kubikm
kubikm - 11.12.2007 9:21

r1911: asi by se hodila vnoučatům, domluvím se s dcerou....

 
r1911
r1911 - 11.12.2007 7:05

Možná si ji objednám pro sebe, v kreslení totiž přebornice opravdu nejsem.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471296.
Archiv anket.