Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Knížka pro nastávající maminky

Knížka pro nastávající maminky

Každá nastávající maminka se chce na příchod svého děťátka dobře připravit. Vítaným pomocníkem jí může být Kniha o matce a dítěti, v níž se dozví všechno důležité a potřebné.

Kniha o matce a dítěti je nejucelenější a moderní publikace, vycházející z českého prostředí.

Rodiče se dozvědí nejnovější informace o:

- těhotenství

- porodu a šestinedělí

- zdravé výživě matky a dítěte

- kojení

- růstu, vývoji a péči o dítě

- první pomoci, nemocech a očkování

 

Kniha o matce a dítěti je unikátním dílem českého pediatra a jeho spolupracovníků, kteří chtějí všem milujícím a zodpovědným rodičům nabídnout pohotové, srozumitelné, přehledně uspořádané, především však z domácích poměrů vycházející informace. Ty je provedou krásným, ale náročným soužitím s jejich děťátkem. Kniha vznikala na základě představy o poskytnutí pomoci a odborných rad rodičům, kdykoli to budou potřebovat. Na trh tak přichází reprezentativní, věcný a praktický „domácí lékař“. Provází rodiče od začátku těhotenství až po předškolní věk jejich dítěte. Kromě kapitol zaměřených na jednotlivá vývojová období dítěte přináší publikace aktuální očkovací kalendář platný v České republice, poskytuje ucelený přehled nejčastějších dětských onemocnění a možností jejich domácí léčby, upozorňuje rodiče na zásady poskytování první pomoci. Za zmínku jistě stojí i fakt, že se zaměřuje na problematiku dětské obezity a růstu dětí. Publikace je bohatě obrazově vypravena.

 

název: Kniha o matce a dítěti

autor: MUDr. Martin Gregora

rozsah: 244 stran

cena: 445 Kč

více na www.grada.cz

Redakce


17.4.2008   Rubrika: Společnost   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Knížka pro nastávající maminky

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471296.
Archiv anket.