Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Princ Kaspian na stříbrném plátně v Česku!

Princ Kaspian na stříbrném plátně v Česku!

Všem fanouškům fantasy příběhů Letopisy Narnie se nabízí jedinečná možnost porovnat filmovou podobu dalšího příběhu Letopisů s knižní předlohou. Velkofilm Princ Kaspian měl premiéru v českých kinech 19. června 2008.

Nakladatelství Fragment nezůstalo pozadu. S filmovým zpracováním druhého příběhu Letopisů nabízí všem fanouškům tohoto fenoménu celý komplet Letopisů Narnie v dárkovém provedení, jehož obal je potištěn právě motivy z filmu Princ Kaspian!

První díl slavných Letopisů s názvem Čarodějův synovec vydalo nakladatelství Fragment v říjnu 2005 a poté následovaly další jednotlivé díly: Lev, čarodějnice a skříň, Kůň a jeho chlapec, Princ Kaspian, Plavba jitřního poutníka, Stříbrná židle a Poslední bitva. Od minulého roku jsou na knižním trhu kromě jednotlivých dílů navíc i celé komplety (všechny díly v jedné knize i všech sedm dílů v dárkovém boxu s dvojím motivem, první s fotografiemi z filmu Lev, čarodějnice a skříň a druhý s potiskem Prince Kaspiana).  

O tom, že Letopisy Narnie se těší velké oblibě čtenářů, svědčí čísla prodaných výtisků, která všechny tituly řadí narniemezi bestsellery. Vzhledem k neustálé poptávce a úspěchu všech dosud vydaných titulů této řady vydalo nakladatelství Fragment již několikrát jejich dotisky. Od prvního vydání jednotlivých titulů až do současné doby se prodalo přes 220 tisíc výtisků Letopisů Narnie.

 

Anotace

Fenomén Narnie přináší nové souborné vydání! Komplet všech sedmi dílů Letopisů Narnie v dárkové kazetě s filmovým designem Prince Kaspiana. Prožijte dobrodružství v zemi obrů, trpaslíků, kentaurů a dalších tajemných bytostí. Poznejte historii Narnie od jejího vzniku až po poslední bitvu. Souborné vydání světového bestselleru je tím nejlepším dárkem pro mladé čtenáře!

Kazeta 140x117x180 mm, knihy ve formátu 117x174 mm, brož., 200 str., 899 Kč

Z anglického originálu přeložila Veronika Volhejnová

 

www.fragment.cz

Redakce


20.6.2008   Rubrika: Společnost   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Princ Kaspian na stříbrném plátně v Česku!

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471296.
Archiv anket.