Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Umění jednat s lidmi – komunikace

Umění jednat s lidmi – komunikace

Publikace volně navazuje na velmi úspěšnou knihu Umění jednat s lidmi – Cesta k úspěchu. Tentokrát autor čtenářům předkládá praktickou příručku provázenou cvičeními, úkoly a ilustrativními texty na téma komunikace. Kniha je určena všem, kteří mají v pracovní náplni jednání s lidmi a vedení lidí. Autor vychází z českého prostředí, ze své praxe, z koncepce výcvikových seminářů konaných pro řadu firem, organizací a institucí.

PhDr. Jaroslav Štěpaník se vyučil jako dělník v brněnské Chiraně. V roce 1967 absolvoval vysokou školu, obor psychologie, v roce 1989 obor pedagogiky. Působil jako poradenský psycholog, redaktor Svobodného slova, vysokoškolský učitel na VUT v Brně. Jako konzultant a lektor v oblasti praktické psychologie jednání a managementu spolupracuje s řadou firem. Je autorem odborných prací a populárně naučných článků.

 

Autor: PhDr. Jaroslav Štěpaník

Rozsah: 168 stran

Prodejní cena včetně DPH: 269 Kč, 229 SK

 

www.grada.cz

Redakce


28.7.2008   Rubrika: Společnost   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Umění jednat s lidmi – komunikace

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471296.
Archiv anket.