Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

100 zlatých pravidel pro spokojený život

100 zlatých pravidel pro spokojený život

Zdá se, že někteří lidé prostě umějí žít. Bez velkého úsilí dosahují úspěchů a zvládají problémy, přičemž jako by vždy a v každé situaci věděli, co říci a co udělat. Každý je má rád – výborně se s nimi pracuje a je úžasné s nimi žít. Jsou šťastní, mají čas na druhé lidi a vědí, co je opravdu důležité.

Existuje snad něco, co oni znají a ostatní lidé ne? Nebo se můžeme my všichni naučit žít spokojeně? Odpověď zní: ano! Stačí, když se budete řídit Zlatými pravidly pro spokojený život. Pravidla vám pomohou více si užít života, snadněji zvládat nepříznivé události a být celkově šťastnějším, klidnějším a naplněnějším člověkem.

Vy i lidé kolem vás poznáte rozdíl. Je to váš život. Jak dobrý by mohl být?

 

Autor: Richard Templar

Prodejní cena včetně DPH: 249,- Kč

 

www.grada.cz

Redakce


27.8.2008   Rubrika: Společnost   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - 100 zlatých pravidel pro spokojený život

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Jarka7
Jarka7 - 27.8.2008 9:24

jasmine: Gratuluji, máš velké štěstí. Tobě i synovi lze popřát jen to, aby štěstí vydrželo až do smrti.smajlik - 45

 
jasmine
jasmine - 27.8.2008 7:07

Naprosto ted vidím svého syna Lukáše,jak on dokázal hravě štastně zvládnout školy na střední se nudil ,protože ostatní tomu tak nerozuměli a on to chápal vše bez problémů,jen jeho VŠ jedna ve Španělsku,druhá přes internet v čechách dvě najednou a hravě s červeným diplomem,jen na zkouškypřiletěk aby mohl pokračovat,ted dělá dálkově třetí a o mu není 25 on si opravdu vede klidný štastný život,práce ho baví,dělá se svoji oblíbenou řěčí Španělštinou i pro Španělsko,je naprosto spokojený,klidas,dívku má tak báječnou,jeho nic nerozhází,ažmu to závidím jak umí vše řešit v klidu a rozumem a ne hrrrr,jako já ale moc mu jako máma tento život přeji je štastný,spokojený

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471296.
Archiv anket.