Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Poznáváme homeopatii

Poznáváme homeopatii

Knížka určená pro každou domácnost vyzdvihuje výhody a možnosti léčby homeopatiky, přípravky, které využívají přírodních látek ve velmi malých dávkách, tím působí šetrně a léčí s ohledem na momentální zdravotní stav. Každý pacient jistě velmi uvítá skutečnost, že nemají žádné známé vedlejší účinky.

Kniha poukazuje na využití homeopatik při léčbě bolestí, nemocech horních cest dýchacích, infekčních onemocnění, při léčbě gynekologických problémů, v těhotenství a při porodu. Doporučí homeopatika pro kojence, batolata, školáky i dospělé a poradí, jak sestavit domácí homeopatickou lékárničku.

 

Autor: MUDr. Kateřina Formánková, MUDr. Miriam Kabelková, MUDr. Ilona Ludvíková
Cena: Kč 99,-

 

www.grada.cz

Redakce


24.10.2008   Rubrika: Společnost   |   Komentářů 7   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Poznáváme homeopatii

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
kareta
kareta - 25.10.2008 19:48

Osminka: taky tomu nevěřím, ale stejně to fungujesmajlik - 68 nezávisle na tom, co si myslímesmajlik - 99

 
Osminka
Osminka - 25.10.2008 18:17

Homeopatie je dobře prodávaný byznys, ale pilulka ve které není ani jedna celá molekula účinné látky fungovat nemůže. Leda jako drahé placebo. To že nemá žádné vedlejší účinky jen dokazuje, že nemá ani žádné jiné "nevedlejší" účinky. Ale každý ať používá čemu věří, já si radši koupím pomeranč, je v něm mnoho celých molekul vitamínů.

 
žirafkaa
žirafkaa - 24.10.2008 11:01

homeopatii taky věřím,dnes mi dokonce přišla knížkasmajlik - 33

 
rosa_canina
rosa_canina - 24.10.2008 10:55

podle mě by měl člověk při každé nemoci nejprve zkusit přírodu. a pak až se obrátit na doktora. spousta léků stejně vychází z bylin a zbytek je chemie..

 
Elen
Elen - 24.10.2008 10:22

Homeopatii věřím a mám vyzkoušeno, že funguje. Jak na sobě, tak na dítěti. Nedám na ni dopustit.

 
kiki
kiki - 24.10.2008 7:37

Když je někdo z naší rodiny nemocný,tak první volba jsou bylinky,homeopatie a reflexní terapie.Až pak jsou na řadě "léky".Homeopatie je úžasná věc,hlavně na ty "duševní" problémy,depky,smutek,únava,apod.

 
jasmine
jasmine - 24.10.2008 6:40

Věřím homeopatii,když jsem v 26 letech byla z dlouhodobého nemocničního léčení propuštěna domů,s tím,že se se mnou více dělat nedá,že pokud neumřu skončím na vozíku,byl to tvrdý ortel,synové malý a manželství se rozpadalo.smajlik - 76
Naštěstí mi pomohla švagrová,zabývajíc se homeopatii,no jsem již o dalších 29 let naživu neskončila jsem na vozíku,díky sic nákladné léčbě dlouhodobé jsem zde smajlik - 47

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471296.
Archiv anket.