Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Novinky do knihovniček vašich ratolestí

Novinky do knihovniček vašich ratolestí

Rytíři

(bitvy, hrady, zdroj)

Vydejte se na dobrodružnou výpravu do středověku! Pomocí skvělé prostorové grafiky se vrhněte do světa plného vzrušujících dobrodružství! Získejte neocenitelné informace o středověkých rytířích, turnajích, bitvách a nedobytných hradech. Postavte si normanskou osadu i obrovský kamenný hrad a poté braňte jeho hradby před zuřivým útokem. V knize najdete i zajímavé internetové odkazy na anglické stránky věnované středověku.

 

Formát 250x280 mm, váz., 48 str., 249 Kč

Pro čtenáře od 9 let

 

 

Vesmír

(hvězdy, planety, černé díry a kosmické lodě)

Vydejte se na dobrodružnou výpravu do vesmíru! Pomocí skvělé prostorové grafiky zažijete napínavou cestu na Mars, uděláte si výlet na vesmírnou stanici a seznámíte se třeba s černými dírami. Nahlédnete do možné budoucnosti kosmických lodí na nukleární pohon a dozvíte se, zda může na vzdáleném Měsíci existovat život. V knize najdete i zajímavé internetové odkazy na anglické stránky věnované vesmíru.

Formát 250x280 mm, váz., 48 str., 249 Kč

Pro čtenáře od 9 let

 

 

Terčina bláznivá dobrodružství

Pravěká legenda

Prožijte další neuvěřitelné příhody s Terkou a jejími kočičími kamarády! Terka má přání přenést se do doby kamenné, kde je i s kočkou Andělou zajata pravěkými lovci. Jeden z lovců jí vypráví podivuhodnou legendu... Podle výjevů namalovaných v jeskyni se má Terka stát vyvolenou a sjednotit tři rozhádané kmeny, aby nevymřely. Podaří se Terce naplnit legendu a vrátit se zpět k dědečkovi Maxovi?

Formát 140x205 str., váz., 144 str., 179 Kč

Pro čtenáře od 9 let

 

 

 

Terčina bláznivá dobrodružství

Král obrů

Prožijte další neuvěřitelné příběhy s Terkou a jejími kočičími kamarády! Čtvrté přání Terky je jednoduché, chce se stát velkou a k tomu jí dopomůže kočičí bojovnice Agáta. Terka se dostane na znovuzrozený ostrov Nefrit a králi obrů svěří své přání, že se chce stát jednou z nich. Její osud je však napsán jinak, a tak jí čeká nemilé překvapení. Jak asi dopadne čtvrté přání?

Formát 140x205 str., váz., 156 str., 179 Kč

Pro čtenáře od 9 let

 

Více na www.fragment.cz

Redakce


26.3.2009   Rubrika: Společnost   |   Komentářů 5   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Novinky do knihovniček vašich ratolestí

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Elen
Elen - 26.3.2009 21:54

monja: krásně voní, viĎ?!

 
Almega
Almega - 26.3.2009 20:40

Knih není nikdy dost...a dětem se musí číst odmala,aby si zvykly,aby se těšily na to ,až budou umět samy číst...Já si neumím představit den bez knihy.Denně přečtu aspoň jednu knihu,je to moje duševní strava.....

 
žirafkaa
žirafkaa - 26.3.2009 14:14

Na tuto literaturu máme ještě chvíli čassmajlik - 58

 
sweet
sweet - 26.3.2009 13:45

smajlik - 68 koukám, že od fragmentu máme VŠECHNY knížky o rytířích, kromě jediné - té co je v téhle nabídce smajlik - 76...jak je to možné, ptám se?

 
monja
monja - 26.3.2009 11:00

v naší rodině jsem známá jako knížková teta, stále své okolí zásobuju čtením - zbožňuju nové knížky smajlik - 43

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471296.
Archiv anket.