Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Jídelníček kojenců a malých dětí

Jídelníček kojenců a malých dětí

Dotazy na výživu dítěte patří k nejčastějším otázkám, které dětští lékaři a sestry v ordinacích a poradnách zodpovídají. Publikace MUDr. Martina Gregory a Ing. arch. Dany Zákostelecké vám přináší nejen množství praktických rad, ale také výčet pravidel pro přípravu zdravé racionální dětské stravy, základní informace o jednotlivých druzích potravin a samozřejmě i receptář polévek, zeleninových, masozeleninových a ovocných příkrmů a kaší pro kojence a především pro batolata. Vynikající, přehledná a srozumitelná příručka poradí všem maminkám, co a kdy svému děťátku podávat k jídlu od narození do tří let.

O autorovi:

MUDr. Martin Gregora vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy a působí jako dětský lékař, neonatolog a endokrinolog. Žije a pracuje ve Strakonicích. Píše populárně naučné knihy zabývající se problematikou péče o dítě.

 

Autor: MUDr. Martin Gregora, Ing. arch. Dana Zákostelecká

Prodejní cena: 199 Kč

www.grada.cz

Redakce


21.4.2009   Rubrika: Společnost   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Jídelníček kojenců a malých dětí  

Diskuse ke článku - Jídelníček kojenců a malých dětí

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471296.
Archiv anket.