Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Kniha jako dárek nikdy nezklame

Kniha jako dárek nikdy nezklame

Do Vánoc je sice ještě nějaký ten týden čas, mnozí z nás se však již nyní zamýšlejí nad tím, jaké dárky svým blízkým pořídí. Každý z nás si určitě přeje, aby jeho dárek udělal obdarovanému radost, a často se při jeho vymýšlení i pěkně potrápíme.

Máme pro vás skvělý tip, kterým rozhodně nešlápnete vedle. Krásnou knížkou totiž uděláte radost zcela jistě. Stačí si jen vybavit, nebo nenápadně zjistit, jaký okruh zájmů má ten, pro koho dárek chystáte. Každý z nás má nějakou oblast, která ho baví, o níž se zajímá více do hloubky. Nyní už jen stačí se trefit správným výběrem.filmy

Nádherné knihy, široká témata, skvělé ceny

Internetové knihkupectví www.beletrie.eu myslí na všechny, pro které je kniha tím pravým dárkem. Pro letošní předvánoční období přichází s velkou slevovou akcí, která se vztahuje na široké množství výpravných knih zahrnujících rozmanitá zájmová témata. Vybrat si zde může skutečně každý.

Výběrem knih na www.beletrie.eu uděláte radost milovníkům kultury, umění, filmů, hudby, cestování, automobilismu, historie… Pro každého zde najdete ten pravý dárek, kterým ho rozhodně potěšíte.

Malá ochutnávka pro vaši inspiraci

Pro vášnivé cestovatele a pro ty, kteří rádi poznávají cizí země a kontinenty, je zde připravená výpravná publikace Přírodní divy afrikaAfriky. Unikátní fotografie, kterými je kniha vybavena, pohltí každého a vzbudí v něm touhu spatřit tato místa na vlastní oči.

Knihu můžete nyní koupit se slevou 300,- Kč. Místo původní 799,- tak nyní zaplatíte pouze 499,- Kč.

Pro filmové fandy nabízí beletrie.eu rozsáhlou filmovou encyklopedii od počátků filmu až po současnost s názvem 1001 filmů, které musíte vidět, než zemřete. I na tuto publikaci se vztahuje výrazná sleva. Místo 999,- Kč nyní zaplatíte pouze 779,- Kč.

Přemýšlíte-li o vhodném dárku pro své blízké a chcete je obdarovat něčím originálním a krásným, určitě si projděte vánoční nabídku internetového knihkupectví www.beletrie.eu. Dárky, které zde pro své nejmilejší pořídíte, zcela jistě sklidí úspěch a stanou se trvalou hodnotou rodinných knihoven.

 

www.beletrie.eu

Komerční článek


16.11.2009   Rubrika: Společnost   |   Komentářů 12   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Kniha jako dárek nikdy nezklame

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Vivian
Vivian - 26.11.2009 14:42

Uvědomila jsem si, že dávám už skoro jenom knížky :-))

 
Bedla
Bedla - 18.11.2009 11:07

Almega: Líp bych to nenapsala Jsem totéž v bleděmodrým

 
Hugo-z-hor
Hugo-z-hor - 17.11.2009 14:04

sharon: tak vkladní knížka by nebyla marná smajlik - 64

U nás také musím být aspoň 1 knížka pod stromkem. Bohužel, s dětmi na to čtení už nemám tolik času, ale těším se, až odrostou.
I letos bude pod stromkem nějaká, minimálně si přítel přeje učebnici a já novou knížku o paličkování a dětem určitě nějaké ty pohádky.
Sice chodíme do knihovny, ale některé knihy prostě musím mít vždy doma.
A ještě tradiční dárek od Ježíška - stírací los pro každého a nějaký ten měkouš smajlik - 68

 
sharon
sharon - 16.11.2009 11:59

jelikož jsem kdysi v Knize pracovala tak máme doma knih tolik, že některé ještě ani nemám přečtené, takže teď už mě potěší jediná knížka a to vkladnísmajlik - 16

 
Almega
Almega - 16.11.2009 9:32

Bez knih si nedovedu představit svůj život...čtu a čtu stále a všude,chodím do mnoha knihoven a dožaduji se knih k narozeninám i Vánocům,bohužel je problém v tom-najít nějakou,kterou jsem ještě nečetla....Denně přečtu 1-3 knihy,je to pro mě droga.Děti čtou také ,i manžel,i když mnohem míň než já.U nás se kniha považuje za dobrý dárek,dáváme si kromě toho jen málo jiných darů,u nás jsme spíš pro symboly Vánoc,než o ohromování dary...

 
Linda
Linda - 16.11.2009 8:47

Jsem zapomela.... tchánovi jsem letos k vánocum koupila svédskou detektivku Millennium trilogi od Stig Larsson o novinári Mikael Blomkvist a Lisbeth Salander - nevím jestli uz dosla do Cech.

 
Linda
Linda - 16.11.2009 8:41

Tak to nehrozí. Jsem ráda kdyz mám cas na knízku o dovolený, behem roku se ke ctení vubec nedostanu. Ted mám jednu knízku rozectenou od cervence, jsem v polovine a pokud se k ní nekdy vrátím budu muset zacít znovu od zacátku. Manzel je totéz v bledemodrým a dcery ctou sporadicky. Mladsí vubec, pro tu je i povinná cetba horor a starsí dcera je ráda, kdyz stihne precíst ucebnice a povinnou cetbu do skoly. smajlik - 48

 
jamb
jamb - 16.11.2009 8:20

Já jako dítě jsem dostávala knížku už i na Mikuláše, dodnes na vánoce knížkama obdarovávám, sama už většinou neodstávám. Ale skoro všechny dárky si předem přečtu, abych neohrozila mravní vývoj rodičů nebo dětí. Když to nestihnu, tak mi je musí hned půjčit. Akorát vnoučatům je zatím nečtu, pohádky pro děti mě bavily fakt jen jako dítě a pak je stejně musím číst několikrát dokola. Ale znám lidi, které knížka jako dárek opravdu nenadchne - bohužel i můj dospělý syn - nevím, kde se v naší rodině vášnivých čtenářů vzal.

 
r1911
r1911 - 16.11.2009 7:24

Knížky u nás téměř vždy patřily k tradičním vánočním dárkům. Asi před 10 lety přišlo období, kdy jsem pod stromkem několikrát žádnou knížku nenašla, což mi bylo trochu líto. Takže jsem pak "Ježíška" požádala, aby na mě pokaždé s nějakou knížkou pamatoval, že bez toho to nejsou ty správné Vánoce. smajlik - 58

 
sevenofnine
sevenofnine - 16.11.2009 5:21

no, že kniha jako dárek nikdy nezklame, to by mohlo být diskutabilní ... Já dostala od manžela k 30 knihu a vypadalo to, že nic víc k tomu nebude a úplně dobře mi nebylo ... (v knize byl poukaz na dovolenou o které jsem snila, to už bylo o hodně lepší :-)) ).

 
jasmine
jasmine - 16.11.2009 4:50

tak to by musela být kniha jen o Egyptě,cokoliv jiné nečtu

 
dadka
dadka - 16.11.2009 0:44

Vánoce si nedovedu představit bez knihy. Jako dítě jsem se nemohla dočkat, co za knížky bude pod stromečkem.Zálibu v knížkách po mně zdědily i dcery, s vnuky už je to horší.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471296.
Archiv anket.