Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Jak vycvičit draka: filmový AVATAR pro děti

Jak vycvičit draka: filmový AVATAR pro děti

Film podle stejnojmenné knihy spisovatelky Cressidy Cowellové právě vstupuje do našich kin a slibuje nejen dětem ukázkovou podívanou v převratném formátu 3D. Tato akční pohádka pro děti i dospělé zavede diváky ke břehům Skandinávie za slavnými vikinskými mořeplavci. Děj je ale veřejnosti prezentován nejen ve filmové podobě. V těchto dnech vydává nakladatelství Egmont knihu Jak vycvičit draka – Filmový příběh, která čtenáře zajímavě provede celým pohádkovým dějem.

Slavní mořeplavci, vikinské výpravy, draci – to vše najdeme v knížce o filmu Jak vycvičit draka, kde je napínavý děj protkán humornými scénkami. Knížka popisuje starosti hlavní postavy Škyťáka, který má sice srdce Vikinga, ale není to takový hrdina, jak by si přál jeho otec. Přesto i on se jako každý správný Viking cvičí v boji s draky, kteří Vikingům kradou jídlo. Pak se ale Škyťák sblíží s jedním z nepřátel – s obávaným drakem Nočním běsem – a všechno je náhle úplně jinak.

Ke knížce vychází také Sešit samolepek s hádankami, kde najdete spousty luštění, hlavolamů a doplňovaček. S pomocí samolepek si můžete vytvořit svou vlastní fantastickou dračí scénu.

Zkrátka, draci existují sice jen v pohádkách, ale díky zajímavému příběhu, který je k vidění v kinech, a krásné doprovodné knížce se můžete hravě přenést do světa fantazie. Třeba právě při předčítání tohoto příběhu vašim dětem.

Redakce


26.4.2010   Rubrika: Společnost   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Jak vycvičit draka: filmový AVATAR pro děti

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471296.
Archiv anket.