Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Knižní novinky pro vaše děti

Knižní novinky pro vaše děti

Nakladatelství Egmont přichází s novými zajímavými tituly, které potěší vaše děti. Malí čtenáři se tak mohou těšit na další z dobrodružství Miley Stewartové a její dvojnice Hanny Montany. Příběh o mladé nadějné zpěvačce se stal opravdovým fenoménem nejen ve světě, ale i u nás. Ti, kteří se chtějí dozvědět více o našich dějinách a nebaví je suchá forma vyprávění ve škole, se mohou začíst do poutavého čtení o národním obrození v knize Děsné české dějiny. Jedním z titulů je i povídání o pirátech z Karibiku z edice Děsivé dějiny. Příznivcům sci-fi pak společnost Egmont nabízí kultovní příběh Star Wars.

 

Anotace knih

 

Hannah Montana: Udržíš tajemství?hannah montana

Edice: Hannah Montana

Cena: 129 Kč

 

Miley Stewartová vypadá jako normální holka od vedle, ale má obrovské tajemství! Když se setmí, Miley se stává popovou hvězdou Hannou Montanou. Ale udržet tajemství – a zvládat školu, psaní úkolů, slávu a bohatství zároveň je mnohem složitější, než si Miley myslela. A když se její kamarád Oliver do Hanny Montany šíleně zamiluje, Miley neví, co dělat. Jak před ním utají svou skrytou identitu, když jí Oliver nedá pokoj na koncertech, v limuzíně ani nikde jinde?


Děsné české dějiny. Zanícené národní obrozenídejiny

Edice: Děsné české dějiny

Cena: 189 Kč

 

Obrozenci nebyli žádní prkenní panáci, jak se vám snaží namluvit ve škole, ale lidi z masa a kostí, kteří to uměli pořádně rozbalit. Tato kniha vám odhalí spoustu zamlčovaných faktů!
Dozvíte se například, že Dobrovský balancoval na hranici šílenství, Jungmann jako teenager zjistil, že vlastně neumí česky, Purkyně experimentoval s drogami a ještě spoustu dalších věcí, o kterých se vám učitelé neodvažují říct.
České dějiny nikdy nebyly tak děsné!


Děsivé dějiny. Piráti a jejich karibská dobrodružstvípirati

Edice: Děsivé dějiny

Cena: 189 Kč

 

Možná si myslíte, že piráty se stávali jen ti nejhorší vyvrhelové společnosti a uprchlí zločinci, ale nenechte se mýlit! Věděli jste například, že na přepadávání obchodních lodí se nepřímo podílela i anglická královna? A co řeknete na to, že pirátské řemeslo provozovaly i ženy?
Knížka Piráti a jejich karibská dobrodružství vám bez příkras podá brutální fakty o tom, jak to tehdy chodilo v mořích poblíž Ameriky, nově objevovaného světa. Můžete si v ní přečíst skutečné příběhy doplněné dlouho ztracenými lodními deníky, dozvědět se strašlivou pravdu o skutečném pirátském životě a seznámit se s největšími a nejstrašnějšími bukanýry, kteří se kdy plavili po vlnách oceánů!
Dějiny nikdy nebyly tak děsivé!


Star Wars. Nový řád Jedi 9. Hvězda po hvězděstar wars

Edice: Star Wars

Cena: 329 Kč

 

Nemilosrdní Yuuzhan Vongové drtí Novou republiku dalšími a dalšími útoky. Stvoří zuřivého netvora, který dokáže vypátrat – a zabíjet – rytíře Jedi. Republika navíc dostává děsivé ultimátum: pokud do týdne neoznámí polohu tajné základny Jediů, Yuuzhan Vongové zničí miliony lodí s uprchlíky. Zatímco se ochromení, avšak dosud neporažení Jediové snaží vypořádat s nejnovějším útokem, Leiin syn Anakin vymyslí riskantní plán. Spolu s údernou jednotkou Jediů pronikne do srdce nepřátelského území, aby zneškodnil nejnebezpečnější yuuzhanvongskou zbraň. Po boku svého bratra a sestry stane tváří v tvář svému osudu – a s nimi celá Nová republika...


www.egmont.cz

Redakce


11.5.2010   Rubrika: Společnost   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Knižní novinky pro vaše děti

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
štoudev
štoudev - 11.5.2010 9:38

Ty dějiny jsou úžasnýsmajlik - 60. Škoda, že z něčeho podobnýho jsme se neučili i my...

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471296.
Archiv anket.