Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Příběh kurtizány. Čtení na dovolenou.

Příběh kurtizány. Čtení na dovolenou.

Balíte na dovolenou a přemýšlíte, jakou knížku si vezmete s sebou? Možná vás zaujme kniha americké autorky Christi Phillipsové s názvem „Příběh kurtizány“. Jedná se o její první román, ve kterém se mísí jak fakta a fikce, tak také napětí a smyslnost. Tento vzrušující román plný tajemství vás zcela jistě pohltí ihned od začátku. Moderní historička v něm odhaluje tajnou úlohu kurtizány v Benátkách sedmnáctého století. Kniha je určena pro všechny milovníky romantiky a tajemna.

Hlavní hrdinkou je Claire Donovanová, která vždy snila o návštěvě Benátek. Nepředstavovala si však, že se tam poprvé podívá jako gardedáma protivné dospívající dívky. Potřebuje dopsat disertační práci o tajemné benátské kurtizáně Alessandře Rossettiové, a tak využívá příležitosti. Alessandra v roce 1618 napsala benátské radě tajný dopis odhalující španělské spiknutí, které mělo za cíl svržení Benátské republiky. Claire se v Benátkách setká s profesorem cambridgeské univerzity, který má na krásnou christi phillipsovákurtizánu jiný názor...

Kouzelná atmosféra Benátek a muži, kteří se jí dvoří, blahodárně působí nejen na Claire Donovanovou, ale i na její svěřenkyni Gwen.

Rozsah knihy: 320 stran

Cena knihy: 299,-Kč

Vydává: Plejáda publishing s.r.o.

Redakce


5.8.2010   Rubrika: Společnost   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Příběh kurtizány. Čtení na dovolenou.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Almega
Almega - 6.8.2010 18:26

Doufám,že tam jsou aspoň nějaké erotické špeky....

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471296.
Archiv anket.