Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Uvědom si svůj strach a překonej ho

Uvědom si svůj strach a překonej ho

Bojíte se udělat důležitá rozhodnutí? Požádat o zvýšení platu? Odejít z neuspokojivého vztahu? Čelit budoucnosti?

Ať už máte obavy z čehokoli, tato kniha vám pomůže jim porozumět a vypořádat se s nimi jednou provždy. Naleznete v ní techniky a způsoby, které již pomohly bezpočtu lidem svůj vnitřní strach ovládnout a posunout se v životě kupředu.

V tomto neocenitelném průvodci psaném s porozuměním i humorem zjistíte, čeho a proč se bojíte, jak se proměnit z oběti do tvůrce svého života, jak se bez obav rozhodovat, jak se zbavit negativních myšlenek a prožít smysluplný a naplňující život.

Už nebudete svět chápat jako místo, které vám způsobuje bolest, paralyzuje vás a uvádí do depresí, ale jako místo plné síly, energie a vzrušení.

 

Autor: Jeffers Susan

Vydala: Grada Publishing, a.s., www.grada.cz

Redakce


6.10.2010   Rubrika: Společnost   |   Komentářů 5   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Uvědom si svůj strach a překonej ho

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
surika7
surika7 - 6.10.2010 16:43

Překonávat srach je o duševní vyspělosti.... někdo zůstane poserou celý život a nikam se neposune, vyspělý člověk dokáže rozlišit jisté druhy strachu a rozpoznat co lze překonat pomocí rozumu a kdy je strach, tedy lépe řečeno jistá opatrnost na místě a to je umění života.....!!!!

 
babkatapka
babkatapka - 6.10.2010 16:09

sharon: tak tak, a kažždý prožívá strach jinak a myslím, že na to knížka nepomůžesmajlik - 66

 
sharon
sharon - 6.10.2010 15:58

kniha je kniha a realita je realita.....bohužel obyčejně zcela odlišná......

 
dadka
dadka - 6.10.2010 9:02

Obavy a strach jsou tak individuální, že k tomu žádná knížka nepomůže. Čím je člověk starší a zkušenejší, tím lépe strach překonává.

 
Almega
Almega - 6.10.2010 8:20

I bez knihy se už ve svém věku umím rozhodnout,myslím,že je to věc zkušeností....Zrovna včera jsem se rozhodla,že si nevezmu půjčku,na kterou mi jistá banka rovnou bez ptaní poslala jakýsi kupón...Spočítala jsem si,že bych jim dala skoro 80 tisíc navíc za nic,takže ať si trhnou...Nepotřebuji,na co nemám ušetřeno....

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471296.
Archiv anket.