Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Livia Klausová hostem literárního odpoledne v Olympii Brno

Livia Klausová hostem literárního odpoledne v Olympii Brno

Charismatická dáma, manželka prezidenta České republiky Livia Klausová nechává veřejnost nahlédnout do svého soukromí v knize Smutkem neobtěžuju.

V obsáhlém intimním rozhovoru s Marcelou Pecháčkovou vypráví, jak dabovala Červenou karkulku, o tragické smrti tatínka, když jí bylo patnáct let a nejmladšímu z pěti sourozenců teprve tři, o rafinovaném termínu svatby, o tom, jak sama jela tramvají do porodnice, o vinohradské garsonce, kam si přivezli prvorozeného syna a místo radosti měli starost o jeho zdraví. Vzpomíná, jak budovali chalupu, zařizovali panelák, prožívali totalitu, jak se stala manželkou ministra, premiéra a prezidenta. Marcela Pecháčková a Livia Klausová se předem dohodly, že v rozhovoru vynechají politiku. A téměř to dodržely. Knihu doprovází sedmdesát unikátních fotografií z rodinného alba.

livia klausová

Livia Klausová představí čtenářům knihu ve čtvrtek 18. listopadu od 16 hodin v Caffé Knihcentrum, v oblíbeném nákupním a zábavním centru Olympia Brno. Návštěvníci se mohou těšit na autorské čtení, besedu i závěrečnou autogramiádu. Caffé Knihcentrum je situováno v nejnovější části centra, poblíž vchodu od Olympia parku.

Redakce


29.10.2010   Rubrika: Společnost   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Livia Klausová hostem literárního odpoledne v Olympii Brno

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
sharon
sharon - 29.10.2010 21:22

paní Lívia je mi moc sympatická......smajlik - 45

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471296.
Archiv anket.