Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Vánoce s Egmontem jsou plné překvapení!

Vánoce s Egmontem jsou plné překvapení!

V každém z nás se skrývá snílek, jenž miluje kouzla, pohádky a fantazii – svět, na který kvůli všedním starostem často zapomínáme. A to je velká škoda. Vždyť právě pohádky mají tu moc činit život krásnějším. Najděme si volnou chvilku a vydejme se se svými dětmi do říše kouzelných příběhů. Naše děti nám ukáží obrovskou fantazii a brzy i nové dovednosti, které si z krásných knížek odnesou… Zažijme společně báječné dobrodružství s knížkami vydavatelství Egmont a jeho knižních klubů, do kterých se okamžitě zamilují všichni čtenáři – malí i velcí.

Spousta zábavy a překvapení čeká na ty, kdo se přihlásí do některého z knižních klubů (soutěže, časopis s hrami vánoce s egmontema dalším čtením pro děti zdarma). Kromě oblíbených postaviček, které zde provázejí světem knižních novinek, jako třeba medvídek Pú či známí hrdinové z dílny Walta Disneye, se děti mohou těšit na skvělé dárečky (například batoh Princezna nebo Toy story dle vybrané knihy), jež získají s každou novou knížkou. Nadělme jim pod stromeček dárek „dva v jednom“. Děti milují překvapení!

A to není zdaleka vše. Egmont přichystal i celou řadu dalších neodolatelných dárků pro účastníky velké předvánoční soutěže. Stačí se jen zaregistrovat na www.dkk.cz/hra, a pak už se jen těšit na báječné výhry, včetně té úplně hlavní – víkend v Paříži s návštěvou Disneylandu!

Redakce


2.12.2010   Rubrika: Knižní recenze   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Vánoce s Egmontem jsou plné překvapení!

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471296.
Archiv anket.