Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Pravidelné čtení dětem a s dětmi nelze ničím nahradit

Pravidelné čtení dětem a s dětmi nelze ničím nahradit

Společné čtení je jedna z důležitých aktivit, která má značný vliv nejen na psychický, kognitivní a intelektuální rozvoj dětí, ale zároveň spoluvytváří a posiluje pouto mezi rodičem a dítětem. Zvolená literatura by měla být v souladu s věkem, zájmy i schopnostmi dítěte stejně jako by měla splňovat obecné kvalitativní požadavky. Nakladatelství Egmont, které se dlouhodobě zaměřuje na dětského čtenáře a knížky pro děti různého věku, proto rozšiřuje svou nabídku a láká nové čtenářky převážně z řad holčiček a dívek do Princeznovského klubu. Vedle nádherných knih a dárků členům klubů Walta Disneye a Medvídka Pú nabízí i růžovou řadu všem malým princeznám.  

V době, kdy stále více dětí tráví čas před televizí či PC obrazovkou, jsou společné chvíle strávené u knihy tou nejlepší investicí do rozvoje dětí, rodinných vztahů a zároveň i zábavnými a příjemně strávenými chvílemi. Volba takové knížky, aby byla pro děti atraktivní, bavila je a přinášela poučení, kvalitní ilustrace apod., není vůbec jednoduchá. Výhodným řešením jsou zde proto dětské knižní kluby specializovaného nakladatelství Egmont, které dětem různého věku přinášejí nejen generacemi prověřené a stále oblíbené pohádky a příběhy, ale také oblíbené novinky od současných tvůrců studia Walt Disney. čteme dětem

Nový Princeznovský klub přináší speciální řadu knížek o princeznách jako Popelka, Sněhurka nebo Kráska a zvíře, k nimž je navíc přiložené CD s pohádkou a krásným dárkem pro dívky. Dárky jsou vždy vybírány tak, aby vyhovovaly vkusu i potřebám malých slečen (batůžky, trička apod.).

Dětský knižní klub Walta Disneye se oproti Princeznovskému klubu orientuje spíše na chlapce a přináší pohádkové knížky, jako jsou Lví král, Medvědí bratři apod. nebo předlohy oblíbených filmových příběhů Auta, Auta 2, Hledá se Nemo a mnoho dalších. I tyto knihy budou doplněny namluvenými pohádkami na CD, které nakladatelství Egmont připravilo ve spolupráci se známými českými herci.

Mechanismus fungování klubů je velmi jednoduchý a efektivní a vychází vstříc dnešní hektické době. Zájemce se může rychle a pohodlně zaregistrovat na internetových stránkách dětských knižních klubů www.dkk.cz nebo www.dkk.sk a následně každý měsíc obdrží poštou přímo do domu krásnou knížku a CD s namluvenou pohádkou, k nimž je vždy přibalen ještě dárek a klubový zpravodaj Klubíčko, plný her a soutěží pro děti. Členství v klubu lze kdykoli zrušit, ale i obnovit.

Paní Eva Heřtová, manažerka dětských knižních klubů Egmont, k nabídce nakladatelství říká: „Snažíme se dětem nabízet takové knížky a související produkty jako CD pohádky a dárky, které je nejen opravdu zaujmou, ale zároveň dosahují vysoké literární či ilustrační kvality. Jednoduchým principem pravidelných zásilek chceme rodičům maximálně usnadnit pořízení dobré knihy pro jejich děti. Věříme, že oběma skupinám, dětem i rodičům, udělá naše nová nabídka radost.“

Redakce


20.10.2011   Rubrika: Knižní recenze   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Pravidelné čtení dětem a s dětmi nelze ničím nahradit

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
.slunecnice.
.slunecnice. - 20.10.2011 2:20

barbie, jedine barbiesmajlik - 42smajlik - 68,ale obcas nepohrdne zlatovlaskousmajlik - 60

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471296.
Archiv anket.