Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Jak získat a posilovat sebedůvěru v práci

Jak získat a posilovat sebedůvěru v práci

Zdravá sebejistota je základem úspěchu. Díky ní dokážeme více a máme lepší výsledky. Tato knížka vám pomůže zvýšit vaši sebedůvěru a dále ji rozvíjet.

Na začátku se v podrobném dotazníku dozvíte, jaké je vaše sebehodnocení, a pak vás již zkušená psycholožka provede světem sebedůvěry a podělí se o nejzajímavější zjištění, která vyplynula z rozhovorů s dvaceti profesně velmi úspěšnými osobnostmi.

Pomůže vám uvědomit si, kdo vlastně jste a co umíte, jak prezentovat svou osobnost jako značku, jak vybudovat své společenské já a přizpůsobit svůj projev nárokům pracovního trhu, ale také jak zapracovat na svých přesvědčovacích schopnostech, emoční stabilitě, řeči těla a jak zvládat konfliktní situace.

V knížce dále najdete rozhovory s hledači talentů, kteří prozrazují, co očekávají od ideálního zaměstnance, a rady, které vám pomohou stát se sebevědomým lídrem. Závěrečná část je pak věnována nejdůležitějšímu principu sebedůvěry v práci - tajemství charismatu.

Staňte se s touto knihou úspěšnější v práci a posuňte se v kariéře kupředu.

 

Název: Sebedůvěra v práci
Autor: Taylor Ros

www.grada.cz

Redakce


19.4.2012   Rubrika: Knižní recenze   |   Komentářů 6   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Jak získat a posilovat sebedůvěru v práci

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Haninka
Haninka - 19.4.2012 15:43

Potřebovala bych poradit, jak asertivně poslat ředitele do pr....pryč, nejde nám klimatizace, resp. jde, ale dělá šílený rámus a už teď tu máme 27°C, když jsem remcala, že by se s tím mělo něco dělat a že jsou hygienické normy na teplotu v kanceláři (max.28°C), tak nám otevřel okna (v kanceláři, kde jsou stohy papírů, vůbec nebyl průvan) a řekl, že nám nakoupí plavky. Sám dřepí v nové kanceláři s vyladěnou, tichoučkou klimatizací, blbec smajlik - 36smajlik - 36smajlik - 36

 
Lissie
Lissie - 19.4.2012 15:36

Já myslím, že ta kniha nikoho nenutí aspirovat na šéfa, spíš jen využívá poznatky o nich a jejich seběvědomí. Podle mě jde, pokud to tedy takhle přes knihu lze, o pěstování seběvědomí, což může v zaměstnání (a nejen v něm) prospět celkově, ne jen těm, kdo chtějí jít výš. Já si to dokážu dost dobře představit, že to prostě může (pokud tedy, k těmhle knihám jsem skeptická), že to pomůže ve vystupování, náhledu ostatních kolegů a nadřízených na mě, zvládání pracovního tlaku, atd. No, pkud by to fungovala, tak by se mi to šiklo, já mám někdy pocit, že je to na mě vidět na sto honů, že se cítím menší a mneší až trpaslíkemsmajlik - 68.

 
Denrepa
Denrepa - 19.4.2012 12:31

Linda: no tak si tu knížku nekupuj, když se posouvat nechceš smajlik - 76smajlik - 26, to přece není povinnostsmajlik - 80

 
Linda
Linda - 19.4.2012 12:03

A co kdyz se uz nikam posouvat nechci? Co kdyz je clovek spokojeny s tim co delá, jaky je, jak se mu dari? Nemuzeme byt vsichni sefy (kdo by pak makal), ale taky ne vsichni chteji byt sefy. Me je coby zamestnanci momentalne nejlip za cely muj dosavadni zivot. Jediny co bych si prála by byla stala smlouva, ale tu zádná knizka neovlivni kdyz firma má celokoncernove stop náboru smajlik - 26

 
Almega
Almega - 19.4.2012 10:33

Ha,na stará kolena se dozvím,jak je to s mojí sebedůvěrou !! Myslím,že pro mladé je to asi přínosné,pro mne,OSVČ již 20 let,nikoliv !

 
Světlonoska
Světlonoska - 19.4.2012 9:06

smajlik - 76To se snadno řekne,když je člověk podřízený někomu,jak pěstovat sebedůvěru,
a mít nějakou práci vůbec-je věc dalšísmajlik - 36

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 473345.
Archiv anket.