Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Módní návrhářka: „Lidstvo čeká na konci roku 2012 veliká zkouška.“

Módní návrhářka: „Lidstvo čeká na konci roku 2012 veliká zkouška.“

Módní návrhářka a výtvarnice Marie Copps připravila pro lidi, kteří se chtějí v životě stát úspěšnými, hledají štěstí, vnitřní klid a naplnění, vzdělávací platformu- Manuál osobního úspěchu, který obsahuje velmi cenné a k našemu osobnímu úspěchu nezbytně nutné know-how.

První audio set ze série vzdělávacích programů má sedm dílů a jsou v něm obsaženy klíčové informace týkající se úspěchu. Tento první audio program provede posluchače čtyřmi nezbytnými a základními koncepty, které všezahrnující formou odhalují tajemství a principy úspěchu. Úspěch není otázkou náhody, jak by se mnozí domnívali, ale přípravy. První audionahrávka je pro posluchače připravena zdarma, a další díly budou oficiálně v prodeji od konce měsíce května.

Ještě v době, kdy jsem pracovala jako bankovní úřednice, jsem se sama sebe ptala: „Proč jsou někteří lidé na světě šťastní, zdraví a bohatí? Jak to udělali, jak dosáhli úspěchu a proč se cítí tak naplnění a mají pořád radost? Jaké mají vzdělání, které já nemám? Znají ty správné lidi, které já neznám, anebo snad mají přístup k nějakým tajným informacím - a já nemám?“

Po nějaké době jsem na všechny tyto otázky dostala odpověď a měla jsem možnost nahlédnout tam, kam se běžně nahlédnout nedá. Díky svému učiteli jsem měla možnost se seznámit se skutečně velmi cennými a naprosto šokujícími informacemi o tom, jak úspěch, štěstí, radost a dobré zdraví fungují, resp. jak by fungovat mohly, kdyby všichni lidé na světě měli přístup ke všem informacím, ne jen k některým.

Po zpřístupnění těchto informací jsem sama prošla velmi bolestivou osobní transformací, která nebyla vůbec lehká, natož příjemná. Trvalo mi také nějakou dobu, než jsem tyto dosti šokující informace mohla vůbec zpracovat. Pokud se ale chceme v životě něčeho dopracovat a chceme nalézt štěstí, vnitřní klid a stát se v životě úspěšnými, tak nám nic jiného ani nezbývá. Život máme jen jeden a mělo by být v našem vlastním zájmu pracovat na tom, aby byl plodný, úspěšný a radostný. Pamatuji si ještě, jak jsem z neznalosti všech těchto cenných informací trpěla v minulosti po velmi dlouhou dobu depresemi, procházela mnoha nepříjemnými situacemi, které se neustále opakovaly, a investovala statisíce korun do projektů, které ne vždy dopadly tak, jak jsem si na začátku představovala.

Člověk je ale naštěstí schopný se díky správným informacím z těchto velmi tíživých, nepříjemných a neúspěšných situací a pocitů sám dostat, musí jen přesně vědět jak. Správné know-how je jediná cesta k osobnímu úspěchu, pevnému zdraví, pocitům štěstí, naplnění a radosti. Bez nich jsme bohužel ztraceni, nešťastní, nemocní a potýkáme se v životě s mnoha neúspěchy a zklamáními a z událostí kolem nás jsme jen zmateni.

marie copps„Jsem přesvědčená o tom, že lidé v Manuálu osobního úspěchu najdou informace, kteréjim opravdu v životě a v tomto pro nás všechny složitém období pomohou. Celé lidstvo čeká totiž na konci letošního roku opravdu veliká zkouška. Je sice příjemné navrhovat zajímavé šaty, které ženám sluší, ale není krásnějšího pocitu, než když mohu pomoci někomu s jeho osobním problémem a alespoň trochu pomoci proměnit jeho život k lepšímu. Pomáhat lidem je má skutečná životní mise a obrovské osobní naplnění a tato vzdělávací platforma je vlastně splněním mého velikého životního snu,” dodává Marie Copps na závěr.

Návrhářka spolupracuje s iDNES.cz v rubrice Ona – jako módní poradkyně. Její modely oblékli také Yvetta Hlaváčová (dálková plavkyně a rekordmanka v přeplavání kanálu La Manche), hudební skladatel a dirigent Varhan Orchestrovič Bauer, Miss ČR Jana Doleželová, Česká Miss Lucie Hadašová, Miss Internet a modelky Inna Puhajková a Nikol Moravcová. Marie Copps spolupracovala také se společností Jablonex a v letech 2006 a 2007 navrhovala extravagantní modely a květinové aranže pro finalistky České Miss.

 

Více informací o tomto vzdělávacím projektu naleznete na www.manualosobnihouspechu.cz

Redakce


16.5.2012   Rubrika: Knižní recenze   |   Komentářů 5   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Módní návrhářka: „Lidstvo čeká na konci roku 2012 veliká zkouška.“

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Křeček
Křeček - 16.5.2012 17:26

já jsem spokojená zadarmo smajlik - 42

 
mam-ča
mam-ča - 16.5.2012 17:12

„Lidstvo čeká na konci roku 2012 veliká zkouška.“
To jo, možná toho 20.12.2012, ale nějaký Manuál osobního úspěchu na tom nic nezmění.

 
illča
illča - 16.5.2012 13:27

Almega: no nekupto - za pouhých 999 Kč! smajlik - 68

 
Linda
Linda - 16.5.2012 12:07

Nemuzu si pomoci, ale opet to na me pusobi, ze pokud je clovek spokojeny s tim co ma a vic nechce tak je to spatne a mel by byt svrhnut nejlépe do Macochy smajlik - 26. Proste vsichni musime byt spickovi experti ve vsech rovinách zivota a pokud se stane neuspech nebo prusvih, tak to neni nase blbost, ale muze za to nekdo jiný.
Uznávám, ze kdybych mela vyssi vzdeláni a byla na vyssi pozici tak mám pár tisic mesicne navic, coz by nebylo spatny smajlik - 64, ovsem silne pochybuji ze by me to udelalo stastnejsi smajlik - 26.

 
Almega
Almega - 16.5.2012 7:49

Tak tak,kupte si knihu,ať paní autorka může zbohatnout na cancech,opsaných z třetí ruky a vycucaných z prstu...

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 473345.
Archiv anket.