Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Hudba v Koruně. Navštivte malý festiválek a udělejte si hezčí den.

Hudba v Koruně. Navštivte malý festiválek a udělejte si hezčí den.

Koruna Palace zve všechny návštěvníky Prahy do příjemné pasáže Koruna v dolní části Václavského náměstí, kde každý čtvrtek bude probíhat hudební festiválek HUDBA V KORUNĚ. Startujeme už

28.3. 2013 v 17.00.

Termíny vystoupení HUDBA V KORUNĚ (do konce května v návaznosti budou pokračovat další čtvrtky, účinkující budou upřesněni)

 

28.3. 2013, 17.00 – 19.00

PETRA HAPKOVÁ & TRIO

11.4. 2013, 17.00 – 19.00

PETRA HAPKOVÁ & TRIO

18.4. 2013, 17.00 – 19.00

Dětská opera Praha

 

Jako první Vám představíme mladou a velmi nadějnou zpěvačku Petru Hapkovou, která vystoupí v Pasáži Koruna dne 28.3. 2013 a 11.4. 2013. Petra Hapková se svým triem návštěvníkům zpříjemní pozdní odpoledne v Praze bluesovým repertoárem, ale i skladbami moderních autorů. Petra Hapková se zpěvu a muzice věnuje již od útlého dětsví. Zprvu působila v punkových a rockových formacích, poté ji ovšem učarovalo blues. Její repertoár byl založen na klasických bluesových základech (Tracy Chapman, Peggy Lee,...). V roce 2003 obhájila první místo na pěvecké soutěži v Římě. Vystupovala zejména v malých formacích po barech a klubech, kde sklízela veliké úspěchy. Vystupuje v několika hudebních formacích - od komorních souborů až po velké pódiové aranžmá s kapelou. V jejím repertoáru jsou převážně bluesové skladby, ale i skladby moderních autorů.

Ve čtvrtek 18.4. 2013 pak přivítáme soubor dětských sólistů Dětská opera Praha. Dětská opera Praha (DOP) je soubor dětských a mladých sólistů studujících zpěv. Založila ji v roce 1999 na základech své soukromé hudební školy sólistka opery Národního divadla v Praze a profesorka zpěvu na Pražské konzervatoři Jiřina Marková-Krystlíková. Soubor má v současnosti široký repertoár, částečně nastudovaný i v italštině a němčině. Soubor pravidelně vystupuje na Nové scéně Národního divadla a též hostuje v českých městech a s velkým úspěchem vystoupil na Pražském jaru a ve Smetanově Litomyšli.

Redakce


26.3.2013   Rubrika: Kulturní pozvánka   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Hudba v Koruně. Navštivte malý festiválek a udělejte si hezčí den.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76958.
    Archiv anket.