Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Albánie. Procházka přírodou neznámé země.

Albánie. Procházka přírodou neznámé země.

Regionální muzeum Mělník Vás zve na výstavu „Albánie – přírodou neznámé země“, kterou je možné vidět ve velkém sále muzea od 19. 4. -12. 5. 2013.Výstava prostřednictvím fotografií a přírodních exponátů přibližuje přírodovědnou expedici pořádanou společností Zoogeos Bohemia, sdružující převážně zoology z muzeí České republiky.

Členové expedice navštívili nejzajímavější oblasti Albánie od Severních albánských Alp přes centrální pohoří Tomor, albanieaž po jižní část země s hraničním pohořím Gramos. Kromě horských údolí bylo navštíveno i mořské pobřeží a Skadarské jezero, o které se Albánie dělí se sousední Černou Horou. Okouzlující přírodu, ale i historické zajímavosti, místní obyvatele a objekty nedávné komunistické minulosti představí snímky, které pořídili svými fotoaparáty účastníci této dobrodružné cesty.

Vernisáž se koná ve čtvrtek 18. 4. od 17:00 hodin ve velkém sále muzea.

Součástí vernisáže je přednáška účastníka expedice RNDr. Karla Pecla.

Redakce


11.4.2013   Rubrika: Kulturní pozvánka   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Albánie. Procházka přírodou neznámé země.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Jaguška
Jaguška - 11.4.2013 8:17

Před dvěma lety jsem byla v Albánii - krásná země. Kam dojede autobus, tam je bezpečno. Do Mělníka to zase tak daleko nemám. Píši si to do kalendáře.

 
elain
elain - 11.4.2013 6:52

Loni jsem byla na poznávacím zájezdě v Albániii - krásná země, byla jsem moc spokojená. Škoda, že Mělník je tak daleko od mého bydliště.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76958.
    Archiv anket.