Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Díky seznamce online se můžete seznámit kdykoli a kdekoli

Díky seznamce online se můžete seznámit kdykoli a kdekoli

Možná se váš život ubírá dobrým směrem, máte hezkou práci, jste spokojená, nemusíte řešit každou korunu, vaše práce vás baví, ale k úplně spokojenému životu vám dost možná ještě něco chybí. A to, co vám chybí, je partner.

Možná nevíte, kde ideálního partnera hledat a možná také nevíte dost dobře, jak se seznámit. Podívejte se, kolik lidí okolo vás to zvládlo. Určitě to zvládnete i vy. Většina lidí, kteří jsou single, si přejí tento stav změnit.

Při seznamování buďte optimističtí a rozhodně nepřemýšlejte o tom, že to nevyjde. Chovejte se sebevědomě, vaše sebevědomí však nesmí být přehnané. Buďte to stále vy! Seznamovat se lze kdekoliv a kdykoliv. Nejdůležitější je první krok a ten by měl proběhnout vtipně a nenásilně.

Ona hledá jeho

Seznámit se můžete samozřejmě přes online seznamku. Důležité je najít takovou, kde nebudete narážet na to, co nechcete. Pokud máte jasné představy o tom, co byste chtěla, pak jsou zde pro vás tyto stránky, které vám pomohou najít přesně muže, kterého chcete. Stačí, podívat se na sekci ona hledá jeho a můžete vybírat.
seznamka

S hledáním nejvhodnějšího partnera pro vás vám velmi rádi v EliteDate pomůžou a uvidíte, že to nebude vůbec těžké. Ušetří vám jednak čas, ale také zklamání z toho, že ten pravý pro vás prostě neexistuje. Existuje a dokonce je i tady. Seznamka vám jej naservíruje “na zlatém podnosu“. Nebudete pro to muset až tolik dělat.

Proč právě EliteDate?

Proč online seznamka? Protože se díky ní seznámíte velmi rychle a velmi snadno a nebudete muset na příležitosti k seznámení, čekat vůbec dlouho. Výhoda online seznamování je skutečně velká a člověk se tak dokáže seznámit prakticky během chvilky. Dá se říci, že mávnutím proutku můžete zjistit, že již vlastně nejste sama, ale máte u sebe někoho, s kým vám je dobře, na kom vám záleží a vedle koho se cítíte neuvěřitelně krásně. Najednou poznáte člověka, na kterého budete myslet jak ve dne, tak v noci a ucítíte, že je to právě to, co jste takovou dobu hledala.

Komerční článek


20.10.2014   Rubrika:   |   Komentářů 5   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Díky seznamce online se můžete seznámit kdykoli a kdekoli

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Vasulkovater
Vasulkovater - 30.11.2020 0:02

Mám raději osobní kontakt, a proto jsem si vyrazila najít lásku na rychlé rande v Praze https://www.rychlerande.com/rychle-rande-praha.html Je tam vlastně několik stolečků, kde máte na každého 5 minut. Když jsem tam byla já, tak tam bylo 11 mužů. Jednoho z nich jsem si zamilovala během těch 5 minut a teď spolu chystáme svatbu, hned jak to bude možné

 
Anče
Anče - 29.7.2016 13:00

smajlik - 66Skoro se mi nechce věřit,že je možné najít toho ,správného, chlapa na seznamkách...mám kamarádku, dala jsem jí inzerát -zkusmo- na seznámení.Ozvali se 4 pánové vcelku sympatického zjevu s pěknými koníčky,zdraví,vitální...ukázalo se však po krátké době,že 1 je těžký cukrovkář,která skoro nechodí s 130kg váhy,,2.ještě nerozvedený s majetk.problémy,3.měl 3 exekuce a neměl vlastně kde bydlet a 4. - ani nemluvit,byl to spoluobčan jiného etnika,naprostý primitiv.Nikdy více.Ufff....

 
Jarča*
Jarča* - 21.10.2014 10:06

Santi a holky: věřím, přes internet se seznámili můj syn i můj brácha, a oběma to klapesmajlik - 47

 
Santi a holky
Santi a holky - 21.10.2014 9:58

Nevěřila jsem tomu, ale na jedné internetové seznamce jsem našla svého nynějšího manžela.) Pořád si říkáme, jaká je to náhoda.. dlouho nic a najednou ten pravý je tady! Předcházelo tomu několik schůzek, na kterých jsme si uvědomila, co nechci :) Držím všem palce! Může se to státi vám...

 
dadka
dadka - 20.10.2014 12:39

Seznamovat se na inzerát, to je vždycky sázka do loterie.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 449593.
Archiv anket.