Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Žen podnikatelek je stále více. Proč?

Žen podnikatelek je stále více. Proč?

žena podnikatelkaMyslíte si, že podnikání je spojeno výhradně jenom se světem mužů? Je to velký omyl, jelikož žen podnikatelek je v posledních letech stále více. Proč tomu tak je? Podívejte se s námi na několik důvodů, které vás logicky přesvědčí i o tom, že začít můžete i vy sama. Prvním z nich je fakt spojený s tím, že založit firmu rozhodně není nic složitého. Založení nové sro v Čechách lze vyřídit v podstatě online, a to díky společnostem, které to udělají za vás. Stačí jim jenom dodat několik základních informací, jako je:

· Název firmy

· Jména a velikosti podílů společníků

· Adresa sídla

 

Sídlo firmy může být i doma

Se sídlem firmy si určitě také není třeba dělat jakékoliv starosti, jelikož může být třeba i na adrese vašeho trvalého bydliště. Pokud to ale s podnikáním budete myslet vážně, doporučujeme jinou adresu. Hitem je virtuální kancelář na atraktivní adrese, která dokáže i začínající firmě dát určitou prestiž. Navíc platí, že právě virtuální sídlo je spojeno s velmi malými náklady na provoz. A to ocení hlavně začínající podnikatelky, které nemají moc peněz nazbyt. V podstatě nemusí být provoz takové virtuální kanceláře dražší, než pár stovek měsíčně.

 

Stačí počítač a stůl

Co je dnes k provozu podnikání vlastně potřeba? Určitě nebudeme nijak přehánět, pokud řekneme, že stačí jenom stůl a počítač. Dále už jenom připojení k internetu a byznys může vzkvétat. Právě podnikání na internetu je dnes velkým hitem a také důvodem, že se mnoha ženám daří. Navíc je vidět, že se do světa internetu přesouvá skutečně vše. Třeba i online faktury pro podnikatele. Už není třeba mít programy v počítači, nebo snad řešit tištěné podklady. Vše lze mít uloženo externě a mít sem přístup odkudkoliv. A to nejenom skrz váš počítač, ale například také prostřednictvím vašeho mobilního telefonu. Třeba i z dovolené, kterou si za vaše vlastní vydělané peníze budete moci dopřát.

Komerční článek


20.10.2016   Rubrika: Lidské osudy   |   Komentářů 1   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,1/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Žen podnikatelek je stále více. Proč?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
koliaska105
koliaska105 - 29.6.2018 20:56

Vůbec se tomu nedivím. Příjde mi, že podnikání nebylo nikdy snadnější. :) Já sama podnikám už poměrně dlouho, ale až teď můžu říct, že se mi podnikání opravdu rozjelo. Dokonce jsem si svoji firmu před pár měsíci přesunula do daňového ráje. Pokud by někoho zajímalo jak to funguje, doporučuji mrknout sem: http://infovision.cz/nejcastejsi-duvody-k-zakladani-offshore-spolecnosti/

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 127878.
Archiv anket.