Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Nestačí vám úspory? Zkuste půjčku na cokoliv.

Nestačí vám úspory? Zkuste půjčku na cokoliv.

půjčkaPěkný dům v přírodě, auto s nízkou spotřebou, v létě k moři a v zimě na lyže – to je přání většiny rodin. A přání by se měla plnit, o tom přeci život je. Pokud ale přijde nenadálá situace, nebo vám jen nestačí úspory na pořízení auta či rekonstrukci domu, využijte půjčku na cokoliv.

Pro děti není nic lepšího, než když vyrůstají v přírodě.Jsou totiž na čerstvém vzduchu a můžou být většinu dne venku. Čistý vzduch má také blahodárný vliv na jejich zdraví, děti jsou pak daleko méně nemocné a mají lepší imunitu.

S bydlením v přírodě je ale také spojeno hodně nákladů. Pořízení nového domu, nebo rekonstrukce staršího, totiž něco stojí. Pokud bydlíte na vesnici nebo v menším městě je také potřeba mít na rodinu alespoň jedno vozidlo, abyste si měli jak přivést nákup, nebo odvést děti do školy či na kroužky.

 

Bydlení v rodinném domě je nákladnější

Bydlení v rodinném domě má kromě mnoha výhod i pár nevýhod a to, že v případě, že se vám něco rozbije, je oprava nákladnější, než v bytě. Pokud nemáte dostatek financí na opravu či rekonstrukci, využijte půjčku na cokoliv.

Společnost  vám pomůže v době, kdy vaše úspory nestačí a neočekávaný výdaj vám zkomplikoval život. Při půjčování peněz buďte ale obezřetní a myslete na pár důležitých věcí.

 

Spočítejte si, kolik utratíte

Hned na začátku je potřeba si spočítat, kolik měsíčně utratíte peněz a kolik tedy můžete splácet. Vždycky je lepší stanovit si splátku nižší, než pak na splátky nemít peníze. S neschopností splácet se můžete totiž uvrhnout do problémů.

Úvěrový poradci jsou od toho, aby vám nejen pomohli s vyřízení administrativy, ale také by vám měli zodpovědět vše, co vám není jasné. Nebojte se tedy zeptat na cokoli. Důležité je totiž vědět o každém slově ve smlouvě.

půjčka

 

Druhů úvěrů je hodně

Nechte si také poradit, jaký druh půjčky zvolíte. Druhů úvěrů je totiž opravdu hodně, od spotřebitelského úvěru, přes podnikatelský úvěr až po úvěr na rekonstrukci. Ne každý ale může být výhodný právě pro vás. Pokud se v této problematice neorientujete, nechte si raději poradit od odborníků.

Komerční článek


23.3.2015   Rubrika: Právnické okénko   |   Komentářů 38   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Nestačí vám úspory? Zkuste půjčku na cokoliv.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-38
Ivanka082
Ivanka082 - 26.1.2023 15:57

Dívala jsem se že teď hodně frčí ty P2P půjčky. Já třeba narazila na https://www.julu.cz a musím říct že ta platforma vypadá opravdu bezpečně. Nebála bych se říct že to je mnohem lepší než zonky, do kterých jsem před lety také pravda investovala. Tam se mně to bohužel moc nevyplatilo..

 
valiska44
valiska44 - 19.12.2022 20:27

No, s rodinnými financemi to ještě jakš takš zvládáme. Máme ale i rodinnou firmu a tam už je to trochu horší. Největší problém ale je, že bychom do ní potřebovali nakoupit nové stroje a kvůli tomu si asi budeme nuceni půjčit. Jako dodavatele jsme zatím vybrali firmu https://www.canmet.eu/ Nenašel by se náhodou někdo, kdo by s nimi měl nějakou zkušenost?

 
esternovakova
esternovakova - 18.12.2022 13:47

Mně třeba peníze docela vycházejí, ale někdy se pravda stane že to docela skřípe mezi mnou a manželem. Já bych totiž peníze dávala na spořící účet ale on riskuje a chce kupovat ty kryptoměny přes nějakou https://www.mycoiner.cz směnárnu kryptoměn. Je to strašný frajírek někdy, nedá si říct.

 
Mirka999
Mirka999 - 29.11.2022 13:25

Rozhodla jsem se pro rekonstrukci svého domu a přemýšlela jakým způsobem jí mám financovat. Naštěstí mi kamarádka poradila internetové stránky https://finuance.eu/, kde jsem našla výpočet hypotéky. Zadala jsem tam veškeré údaje, které byly potřeba a já jsem zjistila, za jakých podmínek mi vyřídí hypotéku. Doložila jsem všechny potřebné dokumenty online a do několika dnů jsem měla peníze na rekonstrukci.

 
novaklen13
novaklen13 - 30.10.2022 21:00

Nad něčím takovým teď přemýšlí můj manžel. Ten by totiž potřeboval nějaké peníze na rozvoj své firmy. Chce tam koupit nějaké nové šroubové kompresory nebo co. Nejspíš něco takového - https://www.kompresory-filtry-servis.cz/ Prý je to ale hrozně drahé a z vlastních prostředků to celé nezafinancuje, tak to asi bude muset pokrýt nějaká ta půjčka.

 
donalabuznikova
donalabuznikova - 31.10.2020 12:56

Nám se teď nečekaně rozbila ldnička a za oučasné situace už další peníze navíc nemáme, musíme to tedy řešit půjčkou. Naštěstí jsem si díky srovnání na https://www.duofinance.cz/bankovni-pujcky sjednala půjčku za velmi výhodných podmínek.

 
koliaska105
koliaska105 - 31.3.2020 20:24

My si půjčku naposledy brali minulý rok. Potřebovali jsme ji na auto. Manželovi se totiž podařilo najít jednu ojetou Octavii za docela slušné peníze, tak jsme si řekli, že do ní půjdem. Byla v super stavu. Jediné, co teda úplně v pořádku nebylo byly pneumatiky, takže ty jsme hned koupili nové z https://www.pneuok.cz/

 
Terka jun
Terka jun - 22.10.2019 16:28

Mě se velice líbilo, že jsem si tam auto vybrala, a hned ten den jsem odjížděla, a auto bylo pojištěné, a přepis vyřeší také za vás.

 
Veronaska
Veronaska - 18.10.2019 12:24

Také jsem se sekala s výhodnějším úvěrem přímo na pobočce autobazaru AAA auto, než co jsem si obcházela banky.

 
Hankakovaverca
Hankakovaverca - 16.10.2019 7:50

To já také brala auto na úvěr, ale před tím jsem si zašla do banky, u které mám účet už 11 let, vyrazilo mi opravdu dech, když jsem přímo na pobočce aaa dostala nabídku výhodnějšího úvěru, než v bance, které jsem tak dlouho klientem.

 
Lulakova
Lulakova - 15.10.2019 21:10

Kupovala jsem auto na úvěr, který se mi podařilo vyřídit přímo na pobočce autobazaru AAA auto, bez problémů!

 
donalabuznikova
donalabuznikova - 9.3.2019 23:32

Také jsem si nedávno brala půjčku bez uvedení účelu přes https://www.bezvamoney.cz/pujcky-bez-uvedeni-ucelu/ a jsem za to moc ráda. Nemusela jsem totiž dokládat, na co peníze potřebuji, díky čemuž jsem tak peníze mohla použít opravdu na cokoliv.

 
Simona.Kadlecova
Simona.Kadlecova - 20.1.2016 15:35

Ahojky, já byla v pěkným maléru a zachránilo mě tohle http://www.penizeprolididneska.cz/a/cb2.. Teď mají bezúročnou akci :-)

 
Petruša
Petruša - 28.3.2015 10:48

taky nechápu půjčky na dovolenou, Vánoce apod. smajlik - 63

ale na auto jsem si půjčila, naštěstí jen od táty, takže mu splácím, a samozřejmě je ojeté. Jezdím taky denně do práce, mám to jako Haninka, busama je blbý spojení s přestupem, autem cca 10 min. busama cca hodinu

a máme hypotéku na byt, naštěstí spáltky cca 3500, tak se to dá

 
janaSm
janaSm - 26.3.2015 17:24

Taky souhlas, za rozumnou půjčku považuju na bydlení a auto pokud ho potřebuju k práci. Ale auto ne nové, rychle ztrácí hodnotu.
Jinak já si půjčuju spíš věci než peníze, to se mi osvědčilo u věcí které tak často nepotřebuju (hlavně na sporty) a dokonce půjčuju i dárky:-) manželovi jsem k narozeninám vypůjčila skákací boty https://www.renbo.cz/skakaci-boty-1 a byl nadšenej

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-38
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76946.
    Archiv anket.