Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Taťána Kuchařová pomáhá seniorům

Taťána Kuchařová pomáhá seniorům

Nadace Taťány Kuchařové - Krása pomoci zahájila spolupráci s portálem piklio.cz. Tento nový portál se zabývá výrobou fotoknih, kalendářů, plakátů apod., mimo jiné také podporuje charitativní projekty. Na www.piklio.com/krasapomoci si mohou lidé nyní exkluzivně zakoupit originální vánoční přání. Výtěžek z prodeje je určen na projekty pro seniory.

 

Nadační kalendář pro rok 2011 s fotografiemi od našich předních fotografů, obraz Taťány Kuchařové od fotografa Marka Musila s vlastnoručním věnováním a podpisem Taťány, to vše a mnoho dalšího je k dispozici na www.piklio.com/krasapomoci. Nejen pro širokou veřejnost, ale i pro firmy jsou určena přání a bloky s vánočním nadacemotivem. Vánoční přání jsou nabízena
ve třech barevných variantách – červené, hnědé či stříbrné – v ceně 30,- Kč/ks při minimálním odběru alespoň dvou přání. Výtěžek z prodeje všech produktů je určen na podporu projektů pro seniory. „Radost tak uděláte nejen svým blízkým milým dárkem, ale potěšíte i seniory, kteří potřebují vaši pomoc,“ říká ředitelka nadace Martina Kosarová.

 

Nadace Taťány Kuchařové – Krása pomoci

Nadace byla založena dne 25. června 2008 zapsáním v nadačním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl N, vložka 694. Nadace Taťány Kuchařové - Krása pomoci se snaží naplňovat své poslání a cíle zejména podporou prověřených projektů jednotlivých neziskových organizací, jejichž realizace a podpora účinně pomáhá a řeší konkrétní problémy jednotlivců či skupin lidí. Podpora Nadace je zejména směřována na pomoc seniorům.

Podpora seniorských projektů

Nadace podporuje projekty zaměřené zejména na osobní asistenci a pečovatelskou službu, dobrovolnictví v sociálních a zdravotnických zařízeních, aktivizační programy, kompenzační pomůcky a vybavení v sociálních a zdravotnických zařízeních pro seniory.

Od svého vzniku v červnu 2008 nadace přerozdělila k 31. 9. 2010 celkem 7.132.177,- Kč, poskytla 201 příspěvků, pomoci se dostalo 136 jednotlivcům, 57 organizacím a podpořeno bylo 64 projektů.

Redakce


9.11.2010   Rubrika: Události ze společnosti   |   Komentářů 4   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Taťána Kuchařová pomáhá seniorům

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Teruuula
Teruuula - 28.12.2022 22:39

Seniorům je rozhodně třeba pomáhat a každý by měl začít u své rodiny. Já se snažím o mamku starat co nejlíp. I teď na Vánoce jsem ji koupila sos tlačítko https://www.smartomat.cz/smartomat-sos-tlacitko-pro-seniory-smt03/ , díky kterému by si mohla sama kdykoliv zavolat pomoc.

 
Almega
Almega - 9.11.2010 12:51

Nebylo by lepší,kdyby na seniory myslel především stát!!! pro který oni dřeli celý život???A né,že mají malinký důchod,ze kterého si platí obří nájem za byt a nakonec jim zbydou oči pro pláč a aby nemuseli žebrat,tak jim možná přispěje k tomu živoření i nějaká nadace pár korunami????

 
punh
punh - 9.11.2010 9:52

smajlik - 5

 
evropka
evropka - 9.11.2010 9:03

super!!!konečně někdo myslí i na seniory.................smajlik - 45

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77231.
    Archiv anket.