Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Týdenní horoskop od 9. do 15. června

Týdenní horoskop od 9. do 15. června

Pátek třináctého tentokrát nešťastný nebude, protože na nebi se ten den objeví překrásný velký trigon mezi Lunou, Neptunem a Sluncem v konjunkci s Venuší. Lze spíše očekávat snadné vyváznutí z nepříjemných situací a úspěch dosažený s pomocí intuice. Přáno bude hlavně umělcům.

BERAN

Bytostně potřebujete společnost druhého člověka, o samotě si připadáte jako tělo bez duše a je vám smutno. Potřebujete mít vedle sebe někoho, kdo vás dokáže rozesmát a vyslechne vaše myšlenkové toky. Ať už to bude partner, blízký příbuzný nebo dobrý kamarád, prožijete s ním příjemné chvíle. Vyrazte společně za zábavou.

BÝK

Štěstí by vám docela přálo, ale chybí vám odvaha i elán do nových činností. A protože nic zajímavého nepodnikáte, nedočkáte se ani žádných zajímavých výsledků. Na domácí půdě zapojte diplomacii, schyluje se tu ke sporům, které se nevyřeší samy od sebe. Koncem týdne nicméně čekejte příznivé zprávy a obecný obrat k lepšímu.

BLÍŽENCI

Zdá se, že žijete na plný plyn a prožíváte nová dobrodružství. O zábavu máte postaráno jak v zaměstnání, tak na domácí půdě. Rozhodně se nedá říci, že byste se v těchto dnech nudili. Ve spádu událostí vám však možná něco důležitého unikne. Snažte se proto věnovat pozornost i zdánlivě bezvýznamným detailům.

RAK

Tento týden byste se měli držet zaběhlých kolejí a nepouštět se do činností, které nejsou vaše parketa. A to jak v práci, tak doma. I když se budete věnovat tomu, co je vám blízké, nesnažte se lámat rekordy. Tento týden máte méně energie a nic vám nepůjde od ruky hladce. Možná budete dost unaveni. Fyzicky i psychicky.

LEV

Pustili jste se plnou parou do práce a vše zvládáte rychle a sebejistě. Také doma pomáháte se vším, s čím je třeba, uklízíte, opravujete, okopáváte zahrádku. K tomu se celou dobu usmíváte a jste schopni komunikovat s lidmi, kteří se u vás zastaví. Zkrátka oplýváte bezednou energií a působíte velmi pozitivně. Bude to úspěšný a milý týden.

PANNA

Jste pohrouženi do krajiny snů a skutečnosti se poněkud vzdalujete. Chvílemi si možná nejste jisti, co se opravdu odehrálo a co je jen výplod vaší fantazie. Zřejmě se vám dost stávají déja-vu. Komunikace s blízkými je tento týden trochu narušena, není tak otevřená jako jindy. Často nevíte, co si o slovech druhých myslet.

VÁHY

Pokud vám dosavadní situace nevyhovuje, nebojte se pustit do změn. Planety v Blížencích vám přejí a mělo by se podařit vše, nač sáhnete. Zvláště věnujete-li se nějaké tvůrčí činnosti. Tento týden v sobě navíc možná objevíte chuť k dalšímu sebevzdělávání a načerpáte nové znalosti využitelné ve vašem zaměstnání.

ŠTÍR

V tomto týdnu se můžete pustit do jednání s úřady či soudy. Umíte přesně formulovat své požadavky a pozorně čtete, co podepisujete. V osobním životě vás možná něco trochu zklame, ale příliš se tím netrapte. Zanedlouho se na to budete dívat jinýma očima. V zaměstnání od sebe neočekávejte příliš, vaše energie je oslabena.

STŘELEC

Máte vysoké ambice, ale příležitostí k jejich dosažení teď moc není. Musíte hodně dřít a bojovat, abyste něčeho kloudného dosáhli. Pokud sháníte sponzory pro své projekty, budete si muset ještě chvíli počkat. Při shánění peněz narážíte na lakomce nebo na lidi, kteří mají sami hluboko do kapsy.

KOZOROH

Společenské akce vás v těchto dnech nelákají, dáváte přednost osamělým meditacím a studiu. Při svém bádání můžete narazit na zajímavé informace a trochu přehodnotit svůj světonázor. V zaměstnání se snažíte o důkladnost, ale všechno vám jde pomalu. U jedné drobnosti se obvykle zaseknete na půl dne.

VODNÁŘ

Úspěch v tomto týdnu zaznamenají zejména lidé pracující v turistickém ruchu a v zahraničních firmách. Hvězdy přejí jednání s cizinci a také studentům. Jste v příjemném rozpoložení a dobře vám to zapaluje. Můžete se s chutí pustit do rozličných tvůrčích aktivit. Období je také vhodné pro duchovní činnost a zrání osobnosti.

RYBY

Možná vám připadá, že se vám nyní nic nedaří, i když se snažíte sebevíc. Už jste trochu deprimováni a ztrácíte chuť do dalších bitev, protože je považujete za prohrané. Měli byste si zachovat sebedůvěru a neustále si připomínat, že příští období bude zase lepší. Prozatím se držte hlavně doma, tam je vám nejlépe.

www.astroporadna.com


9.6.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 9. do 15. června

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
babkatapka
babkatapka - 9.6.2008 20:04

Lev to má dobrýsmajlik - 5smajlik - 5Konečně!!!smajlik - 47

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77633.
    Archiv anket.