Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Týdenní horoskop od 16. do 22. června

Týdenní horoskop od 16. do 22. června

Venuše přechází ve středu do znamení Raka a vnese do vztahů více hloubky a empatie. V tomto týdnu se však drží v opozici s Plutem, což naznačuje i určité těžkosti. Mnozí lidé mohou mít pocit, že je vztah svazuje nebo jsou druhým manipulováni. Dominantní typy se projeví obzvláště dominantně.

BERAN

V tomto týdnu lidem raději přikyvujete, než abyste se pouštěli do diskusí, které záhy přejdou ve výměnu názorů. Pro beranskou povahu to není zrovna typické, ale zkrátka máte zrovna potřebu působit mile a zachovat klid ve vztazích. Také se asi víc zamýšlíte nad tím, co si o vás myslí druzí lidé, a mrzelo by vás, kdyby vás pomlouvali.

BÝK

Pokuste se práci i koníčky zorganizovat tak, aby vám zbyl čas i na rodinu. V těchto dnech ji trochu zanedbáváte a brzy vám to bude vyčítáno. Možná také řešíte dilema, jak strávit víkend. Lákají vás dvě možné varianty, a rozhodování mezi nimi není jednoduché. Nenechte se ovládnout pohodlností a beze strachu zvolte náročnější aktivitu.

BLÍŽENCI

Máte soutěživou náladu a rádi byste v něčem vynikli. Pokud zrovna nemáte příležitost blýsknout se v práci ani ve sportovních aktivitách, zřejmě aspoň pokokušíte štěstí a sázíte Sportku. No, asi nic nevyhrajete. Ale aspoň máte pocit, že nejste zcela pasivní a něco pro své možné úspěchy děláte. Jinak byste si připadali prázdně a nevyužitě.

RAK

Rozvíjejte svou obrazotvornost a do každé činnosti zapojte fantazii. A pokud cítíte, že se vám v hlavě nic kloudného nevynoří, inspirujte se myšlenkami svých dětí. V jejich světě najdete podnětné nápady pro svou práci i tvůrčí činnost. Rodinnou pohodu může tentokrát zkazit příbuzný poštvávající jednotlivé členy rodiny proti sobě.

LEV

I když se nezadaří všechno do puntíku, stejně si zachováte vyrovnanou mysl a je vám lehko na duši. Jste trpěliví a zodpovědně vykonáváte povinnosti všedního dne. Nadřízení ocení vaši spolehlivost a důslednost. Dbejte proto na včasné příchody do práce a zadané úkoly neodkládejte. Planety tentokrát přejí také finančním záležitostem.

PANNA

Zachvátila vás nuda a jen tak něco vás nepobaví. V práci vás unavuje jednotvárnost, doma nemáte do čeho píchnout a kamarádi pořád omílají ta samá témata. Chtělo by to najít si pořádný koníček, který by vás na nějakou dobu udržel ve stavu nadšení. To ale v tomto období není tak jednoduché, jste poněkud apatičtí.

VÁHY

V těchto dnech byste si měli udělat pořádek ve finančních záležitostech, splatit staré dluhy a dlužníkům je připomenout. Výdaje se teď opět zvyšují a budete muset trochu utáhnout rozpočet. Na druhé straně jste ale vynalézaví a najdete způsob, jak se dobře pobavit i za pár korun. Na mnohém můžete ušetřit, stačí jen trochu přemýšlet.

ŠTÍR

Upnuli jste se k vysokým cílům, ale cesta k jejich naplnění není bezbolestná. Jestliže chcete něčeho dosáhnout, musíte se vzdát velké části dosavadního pohodlí... Zejména odpočinku a dlouhého spánku. Na konci týdne se zřejmě budete cítit dost vyčerpaně. Nepřepínejte síly a alespoň jeden den v týdnu si dopřejte sladké nicnedělání.

STŘELEC

Dokážete se vcítit do svých nejbližších a jste připraveni učinit, co jim na očích vidíte. Pak ale máte pocit, že se vám to nijak nevrací. Není to pravda; druzí se vám také snaží udělat radost, jen přesně neví, jak na to, a jejich snaha nepadá na úrodnou půdu. Nic nezkazíte, když jim otevřeně řeknete, co pro vás mohou udělat.

KOZOROH

V práci sklízíte úspěchy, což je pro vás motorem pro další snažení. Najeli jste na rychlé tempo, všechno zvládáte a pekelně dobře se soustředíte. Pokud se však domníváte, že čím dřív splníte všechny zadané úkoly, tím dřív půjdete domů, jste na omylu. Nadřízení využijí vašeho zápalu a naloží vám toho na záda čtyřikrát tolik.

VODNÁŘ

V tomto období máte tendenci vyčítat partnerovi staré prohřešky, které už považoval za promlčené. To, co se v minulých měsících nevyřešilo, se teď dere na povrch a může způsobit nemilé konflikty. Možná jste ale jen přetažení z práce a vadí vám i drobnosti, jež byste jindy přehlédli. Odpočiňte si na procházce podél řeky nebo rybníka.

RYBY

Budete mnohem sebevědomější a šťastnější, když se přestanete porovnávat s jinými. Máte sklon naříkat nad tím, že nemáte tak krásnou postavu, ani tak luxusní auto, ani tak prestižní postavení jako někdo ze sousedství, a zapomínáte si vážit své jedinečné osobnosti. Uvědomte si své přednosti a buďte spokojeni s tím, co máte.

www.astroporadna.com


16.6.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 16. do 22. června

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
celina
celina - 16.6.2008 17:50

Mně bylo nabídnuto, jestli nechci jako dárek telefon-tak jsem přikývla a nediskutovalasmajlik - 68

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77633.
    Archiv anket.