Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Horoskop na týden od 21. 7. do 27. 7.

Horoskop na týden od 21.7. do 27.7.

Začátek týdne přeje rozvoji a udržování rodinných i přátelských vztahů. Ukáže se, že dávné, téměř zapomenuté vztahy dosud nevyhasly. Lidé k sobě mohou najít cestu i po mnoha letech odloučení. Víkend bude náročnější, může docházet k emocionálně vypjatým situacím.

BERAN

Máte dobrý nos na obchodní záležitosti a tušíte, odkud se mohou přihrnout lepší příjmy. V práci zaznamenáte úspěch, zejména působíte-li v ekonomické sféře. Po malých, ale významných krůčcích se dopracováváte ke svým cílům a z odvedené práce budete mít velice dobrý pocit. Také v oblasti partnerství by měla vládnout stabilita.

BÝK

V práci se snažíte, jak můžete, ale že by vás to nějak těšilo nebo naplňovalo, to se říct nedá. Úkoly plníte spíše z povinnosti než z pracovního nadšení. Možná za to mohou zhoršené vztahy s kolegy – někteří hrají proti vám a pracovní dny vám dokážou dost znepříjemnit. Nenechte se vyprovokovat a hrabte si v tichosti na svém písečku.

BLÍŽENCI

V tomto týdnu můžete vykonat oficiální návštěvy, na které se vám vůbec nechce, ale bylo by neslušné je odříci. Pochůzky po úřadech vám zvednou mandle, nicméně pokud zachováte klid a budete se chovat slušně, dosáhnete svého. Také v partnerském vztahu to chce tentokrát chladnou hlavu, nepouštějte se do slovních konfliktů.

RAK

Pracovních povinností je o něco méně a máte příležitost věnovat se zábavě a koníčkům. A protože se necítíte dobře o samotě, měli byste do svých aktivit zapojit i partnera nebo blízké přátele. Ačkoli vaše znamení obecně neholduje sportu, měli byste se více hýbat. Několik dnů strávených procházkami v horách by nebylo k zahození.

LEV

Slunce v úterý přechází do vašeho znamení a přináší vám novou energii i více pozornosti ze strany okolí. Nadřízení i kolegové toho od vás hodně očekávají a bedlivě sledují, jak se v které situaci zachováte. Problém ale je, že vás práce tentokrát nebaví a snažíte se využít každé volné chvilky k tomu, abyste vyběhli ven a pročistili si hlavu.

PANNA

Mars procházející vaším znamením je dobře postaven, a tak jste stále plni sil a energie, s jejichž pomocí hravě překonáváte případné překážky. Nejvíce vás tento týden potěší přátelé; je vhodná doba pro společenská setkání a obnovení kontaktů s lidmi, o nichž jste dlouho neslyšeli. V sociálních skupinách se dostáváte do vedení.

VÁHY

Nejraději byste byli zalezlí v klidu domova a věnovali se četbě nebo jiným tichým koníčkům. Někdo vás ale neustále vyrušuje a tahá ven. Nejste moc společenští ani komunikativní a občas budete dost nabručení. V práci nijak velké pokroky neučiníte, na druhé straně se ale nemusíte bát ani žádných selhání. Všechno zůstává při starém.

ŠTÍR

Na pracovišti se zřejmě něco zvrtne ve vztazích s kolegy a nebudete se cítit ve své kůži. Spíš vás bude všechno rozčilovat a budete mít pocit, že vaše práce nemá smysl ani budoucnost. Nicméně zastání najdete u rodiny. Vaši nejbližší stojí při vás a dostanou vás ze špatné nálady. Proto jim věnujte většinu svého volného času.

STŘELEC

Máte plno zajímavých nápadů, které už jen čekají, až je zrealizujete. Díky dobrému aspektu Slunce byste na to měli mít dostatek energie. V práci by vám mělo všechno vycházet, takže se do ní neváhejte pustit s plným nasazením. Osobní vztahy ale tentokrát tak růžové nebudou, ačkoli se je za každou cenu snažíte udržet harmonické.

KOZOROH

Možná vám připadá, že jste ustrnuli na jednom místě a věci se nehýbou kupředu. Koloběh každodenních povinností vám nevyhovuje a čekáte na příležitost, jak z něho vybočit. Ta ale nepřijde sama od sebe, budete si ji muset najít nebo vytvořit sami. Chce to zapojit více nápaditosti a aktivity. Nebojte se vykročit za dávnými sny.

VODNÁŘ

Rozhodli jste se zalátat díry v partnerském vztahu a více stmelit rodinu. Plánujete společné akce a na pracovní záležitosti neberete tolik ohledů jako jindy. To vaši nejbližší určitě ocení a ze společně stráveného času si odnesete krásné vzpomínky i roztomilé fotografie do rodinného alba. O víkendu si dávejte pozor na falešné lidi.

RYBY

V těchto dnech jste k sobě citlivější a potřebujete hodně pozornosti ze strany druhých. Chvílemi můžete propadat pocitům, že vám lidé nerozumějí a dávají vám málo lásky. Je to však jenom vaše vnitřní domněnka, která nemá žádný racionální základ. Přestaňte kňourat a uvědomte si, jakou oporu ve svých blízkých doopravdy máte.

 

www.astroporadna.com


21.7.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na týden od 21. 7. do 27. 7.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77633.
    Archiv anket.