Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Týdenní horoskop od 4. do 10. srpna

Týdenní horoskop od 4. do 10. srpna

Počátkem týdne je potřeba dát si pozor na lháře a nepoctivé lidi, kteří se snaží dosáhnout svého medovými, ale nepravdivými řečmi. V médiích se mohou množit pomluvy a kachny a politici začnou slibovat nesplnitelné. Ke konci týdne však pravda vyjde najevo.

BERAN

Lidé ve vašem okolí chtějí pro vás to nejlepší, ale nedochází jim, že by měli nechat stěžejní rozhodnutí na vás. A tak za vás jednají, aniž to s vámi předtím proberou. To vás přirozeně namíchne a při své živelné povaze budete sršet blesky. Zvýšeným hlasem však ničeho nedosáhnete, chce to klid a pevné nervy, i když to není snadné.

BÝK

Můžete očekávat lepší finanční příjmy, ale netěšte se na něco převratného. Nějaké peníze mohou přijít ze společných rodinných investic, významnou podporu můžete získat i ze strany svého partnera. Tento týden může přinést drobné potíže ve vztazích, snadno dojde k nedorozumění. Vyjadřujte se proto s rozvahou a jasně.

BLÍŽENCI

Problémy, které se tento týden vynoří, budou drobnějšího rázu, ale polezou vám na nervy dostatečně. V práci se může vyskytnout pár nepříjemností, které vás přinutí ke změně plánu. Nejspíš budete unavení a nebude vám moc do řeči. Ve svém protějšku však máte dobrou oporu a spolehnout se můžete i na podporu kamarádů.

RAK

Pořád bádáte nad tím, co kterou větou protějšek myslel, a ve všem hledáte skryté souvislosti a dvojí význam. Skutečnost je však prostá a nejjednodušší výklad je ten správný. To vám ale dojde až později. V tomto týdnu se proto raději věnujte pracovním záležitostem, v těch byste mohli slavit více úspěchů. Jste aktivní a máte dost energie.

LEV

Milostné záležitosti se obracejí k lepšímu. Seznamujete se s novými lidmi a snadno přeskočí jiskra. Zatímco osobní život vás naplňuje nadšením, v práci žádné extra výkony zřejmě nepodáte. Na této půdě byste se neměli pouštět do žádných složitých úkolů, raději nedělejte závažná rozhodnutí. Opatrní buďte i při sportu.

PANNA

V těchto dnech vyhledáváte společnost přátel a nevynecháte jedinou příležitost ke kulturním akcím. V sociálních skupinách i v rámci pracovního týmu přebíráte vedení a určujete nová pravidla hry. Ne každému se vaše počínání zamlouvá a všeobecnou popularitu nezískáte. Nicméně i přesto se vám podaří prosadit velkou část svých zájmů.

VÁHY

Tento týden se můžete dočkat pracovního vzestupu díky dobrým společenským kontaktům, které jste si vytvořili v minulosti. V kariéře vám mohou pomoci také přátelé. Ještě že tato protekce existuje, protože jinak byste toho v tomto období asi moc nezvládli. Vaše energie je oslabena a nemáte sílu, abyste za něco sami bojovali.

ŠTÍR

Partnerský vztah potřebuje novou jiskru a rozhodně ji nezíská doma na gauči před televizí. Pokuste se vymyslet nějakou nevšední společnou aktivitu, která by to napravila, i kdyby šlo o pouhý piknik v parku. Začněte také dbát lépe na své zdraví a kupujte si víc čerstvého ovoce a zeleniny. Zvyšte přísun potravin obsahujících železo.

STŘELEC

Profesní vývoj poněkud stagnuje a nic moc s tím teď nenaděláte. Okolnosti zatím brání změnám, a navíc jste dost podráždění a snadno se s lidmi okolo sebe pohádáte. Co vám ale rozhodně neuškodí, je prohlubování znalostí za pomoci vzdělávacího kurzu. Při zkouškách ve škole jste sice dost nervózní, ale zvládnete je.

KOZOROH

Stresy v práci povolily a máte víc času na sebe a vlastní zájmy. Vyhněte se pasivnímu odpočinku a podnikněte něco, co vám rozproudí krev v žilách. Potřebujete dostatek pohybu na čerstvém vzduchu, i kdyby mělo jít jen o delší procházku. Pokud se při chůzi do kopce nepříjemně zadýcháte, zamyslete se nad sebou a pravidelně trénujte.

VODNÁŘ

Tento týden raději na sebe neberte odpovědnost za činy druhých, i když jim naprosto důvěřujete. Zvlášť v práci nedávejte na nikoho dobré reference, pokud jste s ním dříve přímo nespolupracovali. A co můžete udělat sami, sami také udělejte. Pozor si dejte také při finančních transakcích, nespoléhejte na šťastnou ruku a neriskujte.

RYBY

Jste v dobrém rozpoložení pro intelektuální a tvůrčí práci. Máte-li v této oblasti nějaké ambice, můžete je nyní naplnit. Týden přeje koníčkům a zábavným činnostem všeho druhu, proto nemyslete na nic závažného a trochu se odreagujte. Buďte však vysoce obezřetní při manipulaci s ostrými předměty a elektrickým proudem.

 

www.astroporadna.cz


4.8.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 4. do 10. srpna

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
terenniberuska
terenniberuska - 4.8.2008 23:17

smajlik - 64přesně tak co si neudělám sama nemámsmajlik - 69

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77633.
    Archiv anket.