Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Týdenní horoskop od 18. do 24. srpna

Týdenní horoskop od 18. do 24. srpna

Mars ve středu přechází do znamení Vah, což přinese více snah po diplomatickém jednání a urovnání konfliktů. Bojovat se bude spíš slovem než silou a omezí se otevřené spory i hádky. Zato Venuše jde do opozice s Uranem a může způsobit náhlé zvraty v milostných vztazích.

BERAN

K neznámým lidem přistupujte bez předsudků a nejprve je lépe poznejte, než je začnete kritizovat. Potvrdí se vám, že v každém člověku se ukrývá něco pěkného a neměli byste věřit vnějšímu zdání. V zaměstnání a podnikání zapojte spíš chladný rozum a všechno přesně propočítejte. Nemějte velké oči, nečekejte okamžitě vysoké příjmy.

BÝK

Dokážete se vcítit do situace druhých a představujete si, jak byste se v jejich kůži zachovali sami. Díky tomu jim umíte dobře poradit, ale nečekejte, že vás uposlechnou. Každý má svou hlavu a nakonec se rozhodne po svém. Však jste taky takoví. Tento týden buďte opatrní při manuální práci a nedotýkejte se křehkých předmětů.

BLÍŽENCI

V tomto týdnu bude všechno jinak, než jste plánovali. Překvapení mohou přijít v zaměstnání, doma, ale i na dovolené. Naštěstí jste dostatečně přizpůsobiví a na nové situace zareagujete duchapřítomně. Možná budete mít nakonec i radost, že se děje něco zajímavého, až dobrodružného. Jinak byste se dost nudili.

RAK

Nejasně po něčem toužíte, ale nedokážete to definovat. Neustále rozebíráte své city k milované osobě a pořád jako byste nevěděli, jsou-li to ty pravé. Ještě horší zmatek nastane, pokud si právě vybíráte z dvou nebo více ctitelů. Rozhodování v milostných záležitostech je teď pro vás zapeklitým problémem. Radši na to nemyslete a vyčkejte.

LEV

Máte v sobě hodně energie a od středy můžete zvládnout více práce než kdy jindy. Pokud jste nějaké povinnosti neustále odkládali, můžete se jich chopit nyní. Sportovci mohou podat velice slušné výkony, Mars jim přeje v soutěžích i v lámání rekordů. V partnerských vztazích je proměnlivo, ale potíže překoná vzájemná důvěra.  

PANNA

Vaše pracovní nasazení je stále vysoké a dostává se vám chvály. Vztahy s kolegy se ale mohou trochu pošramotit, možná právě proto, že se těšíte velké oblibě u nadřízených. Nenechte se tím rozhodit a pokračujte ve svých zajetých kolejích, časem se všechno zase urovná. Doma se nebojte prosadit svou vůli, někdy může být také po vašem.

VÁHY

V zaměstnání si chvílemi připadáte jako páté kolo u vozu a usilovně to chcete změnit. Od středy k tomu máte plnou podporu Marsu a začnete jednat rázněji. Budete se lépe prosazovat a lidé si vás všimnou. Dejte však pozor, ať to nepřeženete a namísto asertivity nepoužijete agresivitu. Jste trochu podráždění a snadno vám rupnou nervy.

ŠTÍR

Měli byste se více kontrolovat v řeči a chovat se zdrženlivě, jinak hrozí konflikty. Nejste zrovna taktní a často do druhých rýpete. Týden proto není vhodný ani pro pracovní jednání, úspěch by však měli sklidit lidé pracující individuálně, bez potřeby komunikace s druhými. S penězi je to teď vachrlaté, raději neutrácejte za hlouposti.

STŘELEC

Jste v pohodovém rozpoložení a náladu vám hned tak někdo nezkazí. Narážky druhých berete s humorem a dokážete je vtipně odpálkovat. S příchodem Marsu do Vah se vám navíc vrátí chuť k novým akcím, pohybu a výletům. Máte radost ze života a užíváte si letních radovánek, dokud je hezké počasí. Také s partnerem je všechno v pořádku.

KOZOROH

Tento týden přeje štěstí zejména intelektuálním aktivitám. V zaměstnání byste měli být spokojeni. Nemusíte vyvíjet mnoho námahy, abyste dosáhli svých cílů. Pomáhají vám šťastné shody okolností. V druhé polovině týdne může docházet k drobným sporům se sousedy nebo kamarády. Jako byste ztráceli společnou řeč.

VODNÁŘ

Prožíváte tvůrčí období, kdy se můžete věnovat umělecké činnosti nebo vůbec všemu, co vyžaduje zapojení fantazie a kreativity. Máte dobré nápady, které se dají využít v praxi. Nejlépe se vám bude pracovat o samotě; ve společnosti lidí se špatně soustředíte. V těchto dnech špatně snášíte hluk a vyhledáváte klidné, tiché prostředí.

RYBY

Období je jako stvořené pro flirt, nově navázané vztahy ale dlouho nevydrží. Počáteční nadšení rychle vyprchá a nejspíš zjistíte, že by nové partnerství znamenalo příliš mnoho změn. A do těch se vám zase tolik nechce, jste příliš pohodlní. O víkendu byste se mohli pustit do dlouho plánovaných oprav v domácnosti a generálního úklidu.

 

www.astroporadna.com


18.8.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 7   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 18. do 24. srpna

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
TULI
TULI - 18.8.2008 16:22

smajlik - 47 JE TO PRAVDA!!!!NIKDY NEMAME KRITIZOVAT,DOKUD CLOVEKA NEZNAME!PRVNI DOJEM KLAME!smajlik - 26

 
babkatapka
babkatapka - 18.8.2008 14:34

a jéje, mám prý hodně energie tak se pustím ve středu do oken. Už se dlouho chystám. Tak dám na předpovědi, energie se musí využít. Zítra prádlo a ve středu oknasmajlik - 35

 
monia
monia - 18.8.2008 12:47

Ach jo, nečekat vysoké příjmy...Kdy se to změní? smajlik - 34

 
Aja
Aja - 18.8.2008 9:40

No tak to jsem teda sama zvědavá...smajlik - 75

 
Hanča
Hanča - 18.8.2008 7:51

tak takovýhle horoskop jsem potřebovala, mám v plánu generální úklid, tak snad to půjde

Vikina: jak vidíš, tak tě neustále někdo sledujesmajlik - 68

 
Vikina
Vikina - 18.8.2008 7:18

smajlik - 76jak ten horoskop ví, že jsem se o tomto víkendu na všechno vyflákla a o příštím to musím dohánět? smajlik - 68

 
trpajzlik
trpajzlik - 18.8.2008 7:10

smajlik - 92 plně se svým horoskopem souhlasím smajlik - 32smajlik - 47

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77633.
    Archiv anket.