Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Týdenní horoskop od 1. do 7. září

Týdenní horoskop od 1. do 7. září

Slunce přecházející přes Saturn přináší do každodenního života více odpovědnosti a rozvahy. Také politická scéna by měla být stabilnější, alespoň na počátku týdne. Několik planet ve Vahách napomáhá diplomatickému vyjednávání a podporuje v lidech ochotu ke smíru a kompromisu.

BERAN

V práci se musíte spoléhat na vlastní síly i úvahu. Nikdo vám neporadí, nikdo vám nepomůže, všechno je na vás. Jste nuceni nést větší odpovědnost, ale na druhé straně vás těší, že máte větší svobodu rozhodování. Ve volném čase máte příležitost věnovat se koníčkům, o kterých jste delší dobu uvažovali, ale zatím jste se k nim neodhodlali.

BÝK

Vaše síla spočívá tentokrát v dobrém působení na lidi a zápalu pro věc. Pro své plány dokážete nadchnout druhé a díky organizačním schopnostem je umíte vést. Mělo by se vám proto dařit především v pracovních záležitostech. Spolupráce s vámi je radost a z kolegů se mohou stát dobří přátelé. Týden přeje také obchodu a podnikání.

BLÍŽENCI

Na obzoru se rýsuje pozoruhodný vztah, který se nebude vyvíjet všedním způsobem. Přitom ale myslíte ještě na další osobu a dlouho potrvá, než vám zmizí z hlavy. Máte v sobě neurčitou touhu po romantických prožitcích a hodně sníte. V profesním vývoji byste se neměli spokojit s dosavadním stavem, usilujte o něco víc.

RAK

Nezadaní mají možnost navázat pěkný partnerský vztah, ale musejí učinit první krok. Štěstí přeje odvážným a iniciativním. V ostatních aktivitách se spíš držíte zpátky, potýkáte se s nerozhodností a k ničemu pořádnému se nerozhoupete. Necháte se odradit i drobnými překážkami a při plánování budoucnosti jste spíše pesimističtí.

LEV

Máte hodně energie k realizaci nových nápadů a plánů. V povolání se sice moc daleko nedostanete, ale ve všech ostatních oblastech máte dost kuráže a síly. Můžete se pustit do oprav a rekonstrukce domácnosti, uspořádat neobvyklou akci pro přátele, účastnit se sportovního setkání... Ve všem máte šanci vyniknout, kromě práce.

PANNA

Možná máte náladu na milostné dobrodružství a po někom pokukujete. Planety však v současné době vztahy spíš komplikují a vnášejí do nich nejasnosti. Větší románek se proto zřejmě odehraje ve vaší mysli než ve skutečnosti. Zato v práci máte možnost dosáhnout pevného postavení; jste vystaveni vyšší zátěži, ale snášíte ji obstojně.

VÁHY

Tento týden byste měli udělat něco pro své zdraví. Neseďte v nevětraných místnostech, vyražte ven a pohybujte se na čerstvém vzduchu. Pomůže vám podpora přátelské osoby, která do toho půjde s vámi. Během týdne se možná dostanete do několika konfliktních situací a vaše nervy dostanou zabrat. Chce to klid a nadhled.

ŠTÍR

Tento týden můžete vyniknout v práci díky osobnímu šarmu a schopnosti vyjednávání. V řeči jste obratní a používáte silné argumenty. Navíc víte, co chcete, a ve svých postojích jste neochvějní. Zato v milostném životě se vám nedostává takového pochopení, o které usilujete. Pomůže vám otevřená komunikace a ochota naslouchat.

STŘELEC

Na pracovišti přitahujete pozornost díky neobvyklým nápadům i zápalu, se kterým je prezentujete. Nadřízení ocení vaši snahu a budou vás chtít motivovat k dalšímu úsilí. Není proto vyloučeno lepší platové ohodnocení. S mezilidskými vztahy je to ale horší, v těchto dnech jste poněkud vznětliví a snadno se s druhými pohádáte.

KOZOROH

Na nejvyšší příčce vašeho zájmu stojí partner a rodina. Toužíte po klidných večerech strávených doma se svými nejbližšími, není ovšem snadné tuto představu naplnit. Povinností je stále hodně a závazky máte i u přátel. Dostáváte pozvání na společenská setkání, která se těžko odmítají. Více klidu se snad dočkáte o víkendu.

VODNÁŘ

Nejsilněji se cítíte na domácí půdě. Domov vám přitom neposkytuje jen jistoty a zázemí, ale tentokrát se tu i skvěle pobavíte. Rodina vás něčím příjemně překvapí. Ve finančních záležitostech buďte tento týden opatrní a do zásadních změn se nevrhejte ani na poli pracovním. Náhlá rozhodnutí by mohla napáchat víc škody než užitku.

RYBY

V zaměstnání byste měli uplatnit organizační schopnosti. Veškerou práci obratně rozdělíte mezi kolegy a sami neděláte skoro nic. Na větší aktivity stejně nemáte energii, rychle se unavíte a dělá vám potíže dovést započaté úkoly do konce. O víkendu budete mít příležitost splnit dávný slib, který jste dali svým přátelům, tak se o to pokuste.

 

www.astroporadna.com


1.9.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 1. do 7. září

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
terenniberuska
terenniberuska - 1.9.2008 20:07

smajlik - 45no necham se překvapit jak to vše výjde,jsem už ted zvědavásmajlik - 45smajlik - 33

 
babkatapka
babkatapka - 1.9.2008 17:54

ano, energie k realizaci nových nápadů mám velice mnoho, ale jaksi chybí síla. Ale pouštím se do nových nápadů strašně ráda. Snad to tentokrát vyjdesmajlik - 26

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

  Anketa

  Covid

  Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

  Celkem hlasovalo 77633.
  Archiv anket.