Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Horoskop na týden od 8. do 14.9.

Horoskop

Merkur v konjunkci s Marsem a Venuší přeje intelektuálním aktivitám, živým diskusím a diplomatickým jednáním. Zejména lidé narození ve vzdušných a ohnivých znameních budou plni psychické energie a jejich projev bude duchaplný a vtipný. Koncem týdne pozor na neuvážená rozhodnutí.

BERAN

V zaměstnání snadno dosahujete svých cílů, ale dost se přitom vyčerpáváte. Nezapomínejte pořádně jíst, dodržovat pitný režim a dostatečně spát. Tento týden se vyhýbejte lidem, kteří mají tendenci zneužívat moc a manipulovat druhými. Povahy ve vašem okolí jsou různorodé a někteří lidé sledují své zájmy chůzí přes mrtvoly.

BÝK

Týden přeje lásce a mezilidským vztahům vůbec. Znenadání můžete potkat člověka s podobnými zájmy a milým charakterem, s nímž se budete cítit uvolněně. V příbuzenských sporech se osobně neangažujte, každý by vás chtěl na svou stranu a situaci by to jen zhoršilo. Zachovejte si pozici nezávislého pozorovatele a diplomata.

BLÍŽENCI

Máte hodně elánu do práce, je tu možnost vyniknout v týmu, a to díky skvělým vyjadřovacím schopnostem. S kolegy i obchodními partnery umíte vyjít po dobrém, a přitom je přesvědčit o své pravdě. Přesto vám však něco brání v pracovním postupu. Jsou tu nepříjemné okolnosti, které v současné době nemůžete ovlivnit.

RAK

Rádi byste si vyhodili z kopýtka a zapomněli na starosti všedního dne. Možná vás k tomu vede romantická nálada vyvolaná příjemnými chvílemi strávenými s protějškem. Nezajímá vás, co bude zítra, žijete přítomností a hltáte život plnými doušky. V práci jste duchem nepřítomní a často zmatkujete, ale to je při vašem rozpoložení pochopitelné.

LEV

Víte, co chcete, a v těchto dnech za tím rázně kráčíte. Jen byste měli uvažovat praktičtěji a najít pro svou práci systém. Jinak hrozí, že investice převýší příjmy. Co však přeje profesnímu vývoji, jsou mezilidské vztahy. Nadřízení vás podporují a kolegové vám rozumějí. Vaše komunikační schopnosti jsou teď velmi uspokojivé.

PANNA

Je tu šance dotáhnout do konce to, co jste před časem započali. Máte silnější vůli a není pro vás obtížné se na pracovišti prosadit. Více se bude dařit lidem pracujícím manuálně než intelektuálům. Ve slovním vyjádření nejste tentokrát přesní a chybějí vám pádné argumenty. Logika také pokulhává, zato ruce máte dost šikovné.

VÁHY

Necháváte věcem volný průběh a doufáte, že se všechno nějak vyvrbí. Umíte leda tak hodně povídat, ale žádné konkrétní kroky nepodnikáte. Hrozí, že iniciativu převezmou aktivnější lidé a vypálí vám rybník. Ve společnosti budete v těchto dnech dost oblíbení, hlavně díky svému smyslu pro humor. Každého dokážete rozveselit.

ŠTÍR

Pokud nepolevíte ve svém pracovním zápalu, můžete si finančně přilepšit. Peníze navíc se vám teď hodí více než kdy jindy, pomalu hrozilo, že nezbude na vánoční dárky. Vztahy na pracovišti jsou zašmodrchané, s někým se můžete dost pohádat. Zato doma si užíváte oázy klidu, s rodinou jste uvolnění a prožíváte příjemné chvíle.

STŘELEC

Lákají vás nové obzory a nová dobrodružství. Je možné, že se nadchnete pro zcela jiný druh povolání, než jste dosud vykonávali, nebo si aspoň najdete neobvyklou zálibu. Dalekým cestám teď okolnosti moc nepřejí, což vás přirozeně mrzí, protože neradi sedíte na jednom místě. Do konce roku to ale budete muset vydržet.

KOZOROH

Rádi byste získali větší moc nad druhými a snažíte se kolegům organizovat práci. Setkáte se ale s dost zápornou reakcí a budete se muset stáhnout zpět do kouta. Vaše snahy po zavedení nových pořádků a systémů nenajdou pochopení ani doma. Chvílemi budete zřejmě dost zuřit, že u druhých ztrácíte autoritu a respekt.

VODNÁŘ

Týden přeje lásce a vztahům vůbec. Dobře působíte na lidi a umíte s nimi skvěle vycházet. Ve společnosti na sebe strhnete pozornost vtipnými poznámkami a přirozeným kouzlem osobnosti. Máte šanci usmířit se s lidmi, s nimiž jste byli v poslední době na nože. V práci nad vámi někdo drží ochrannou ruku, máte protekci.

RYBY

Tento týden můžete navázat výhodné známosti, které vám časem pomohou v další kariéře. Zatím však nedozrál čas na přímá jednání, nejprve si tyto lidi trochu oťukejte. Doma vládne klid, ale jen proto, že o svých pocitech s nikým nemluvíte a problémy se dusí pod pokličkou. Je to zkrátka jen takové ticho před bouří.

 

www.astroporadna.com


8.9.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na týden od 8. do 14.9.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
terenniberuska
terenniberuska - 8.9.2008 9:52

smajlik - 54to by bylo dobře,kdyby vše tak vyšlo ,jak se píše v horoskopusmajlik - 45smajlik - 47

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77633.
    Archiv anket.