Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Týdenní horoskop 21. do 27. září

Týdenní horoskop 21. do 27. září

Venuše přejde v polovině týdne do znamení Štíra a milostným vztahům přidá na vášnivosti. Jinak se na obloze oproti minulému týdnu mnoho nemění. Doba je nakloněna společenským reformám a pokroku, jelikož Uran v opozici na Saturn potlačuje konzervativní tendence.

BERAN

Měli byste se konečně vypořádat s minulostí a vymazat z telefonu kontakty na bývalé lásky. Také proberte domácnost a vyházejte nepotřebné krámy, i když k nim třeba máte citový vztah. Uděláte si tak místo na nové věci, které vaše bydlení oživí a zmodernizují. Období moc nepřeje sportovní činnosti, raději odpočívejte, buďte v klidu.

BÝK

Pohltily vás každodenní povinnosti, ale plníte je trpělivě. Máte dostatek energie a práci se dokážete věnovat naplno, není však jisté, jestli se v současném zaměstnání dostatečně realizujete. Jako byste před sebou neviděli žádnou zajímavou budoucnost ani možnost postupu. Alespoň ne takového, jaký byste si představovali.

BLÍŽENCI

Máte hodně fantazie a nápady na sebe nenechají dlouho čekat. Zpracujte je hned začerstva, dokud na ně máte náladu a nechybí vám nadšení. Planety přejí uměleckým aktivitám, ať už je vykonáváte profesionálně nebo amatérsky. V lásce vám stále přeje štěstí, dokážete najít společnou řeč a správně pochopit myšlenky druhého.

RAK

V práci se vám daří, aniž musíte vyvíjet přílišné úsilí. Jestliže si zachováte skromnost a nebudete se pracovními úspěchy příliš vychloubat, bude se vám dařit i v mezilidských vztazích. Věnujte však zvýšenou pozornost svému zdraví. Posilujte imunitu pojídáním čerstvého ovoce a zeleniny a dodržujte pitný režim.

LEV

Ačkoli v zaměstnání dřete a snažíte se o nejlepší výkony, smetanu slízne někdo jiný – jak to tak bývá, ten hloupější a línější. Budete trpět oprávněným pocitem křivdy, ale všechno si vynahradíte na domácí půdě. Doma nacházíte zastání i uznání a zapomenete na pracovní potíže. Na víkend si naplánujte rodinný výlet do přírody.

PANNA

S některými členy rodiny se dá těžko vyjít po dobrém, ale vinni tím nejsou jen oni. Také vy si tvrdohlavě stojíte za svým a diskuse je obtížná. Pro řešení důležitých rodinných záležitostí proto není vhodná doba, raději takticky vyčkejte na lepší okolnosti i náladu. V práci buďte mimořádně pozorní k detailu, zvláště pracujete-li s daty a čísly.

VÁHY

Týden přeje tvorbě a rozvoji nových myšlenek, jen by to ještě chtělo trochu více průbojnosti při jejich prosazování. Doufáte, že si vás někdo všimne a vynese vaši práci vzhůru, ale takový člověk nespadne z nebe, musíte jej najít sami vlastním úsilím. V druhé polovině týdne dejte pozor na pomluvy, zvláště na ty, které ve vás mohou vzbudit žárlivost.

ŠTÍR

Okolnosti přejí pracovnímu vzestupu a získání prestižního postavení. Díky svému zápalu dosáhnete i dobrého peněžního příjmu. Zároveň však hrozí, že vás kariéra zcela pohltí a zanedbáte soukromý život. Zejména koncem týdne si může rodina stěžovat, že se jí vzdalujete a nechápete její potřeby. Proto buďte vnímavější.

STŘELEC

Ve svém okolí si získáváte sympatie milým a vstřícným vystupováním. Snadno navážete kontakty přátelské i milostné. Začínající podzim může působit trochu nostalgicky, díky hřejivým mezilidským vztahům však jeho sladkobolnost hravě překonáte. Máte-li možnost vzít si dovolenou a vyjet na pár dnů na hory, určitě to udělejte.

KOZOROH

V tomto týdnu se ve vašem okolí mohou stávat podivné věci, nad nimiž zůstane rozum stát. Ne že by vám snad na zahradě přistál létající talíř, spíš čekejte náhody a shody okolností, které vyústí v nečekané závěry. Také známí kolem vás se proměňují a ledaccos byste do nich vůbec neřekli. Doba se zkrátka mění a lidé s ní.

VODNÁŘ

V zaměstnání toho tento týden moc neuděláte, chybí vám vytrvalost, a navíc se nemůžete pořádně soustředit. Buďte obezřetní, pokud pracujete s čísly a penězi. Snadno se spletete a z malé chyby může vzejít velký problém. Více se bude dařit lidem se svobodným povoláním. Kdo vás tento týden opravdu potěší, budou kamarádi.

RYBY

Pouštíte se do rozličných aktivit, od kterých si slibujete vedlejší příjem. Přes noc se z vás milionáři nestanou, avšak jdete na to dobře a po několika pokusech a omylech se můžete dopracovat ke stálejšímu přivýdělku. Někteří méně podnikaví lidé z vašeho okolí to možná nechápou a dívají se na vás jako na blázny, ale vám je to jedno.

 

www.astroporadna.com


22.9.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,2/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop 21. do 27. září

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.