Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Týdenní horoskop od 29. září do 5. října

Týdenní horoskop od 29. září do 5. října

Venuše ve Štíru žádá opravdovost ve vztazích a nestrpí přetvářku. Nastává čas vyříkat si všechno, co lidem leží na srdci, i za cenu konfliktu. O víkendu přejde do znamení Štíra i Mars, což přinese příliv energie lidem narozeným ve vodních a zemských znameních, ale také vyostří dosavadní rozepře.

BERAN

S pracovním vývojem můžete být spokojeni, jen vztahy s kolegy mohou dost zaskřípat. Dejte pozor, co kde říkáte, někdo zřejmě všechno donáší vedení. Doma bude celkem klid, pokud nedáte průchod své vrozené prchlivosti. Na víkend si naplánujte nějaký uklidňující program, třeba výlet do ZOO. Vyhýbejte se konfliktním osobnostem.

BÝK

Všední povinnosti moc příjemné nejsou, i když máte dostatek energie k jejich vykonávání. V současné době však nikam nepostupujete, a chybí vám proto pocit seberealizace. Ani studium vám neudělá radost, všechno vám leze do hlavy pomalu. V rodině to vypadá zajímavěji; zdá se, že příbuzenstvo si na vás vymyslelo něco překvapivého.

BLÍŽENCI

Umíte vydělat docela slušné peníze, ale nestačíte se divit, kam se tak rychle ztrácejí. Utrácíte bezmyšlenkovitě, jako by vaše konto bylo bezedné. V rodině se může kvůli vašim výdajům strhnout hádka. Poměry v práci vypadají stabilně, umíte si stát za svým, a přitom se s druhými dohodnout. Pomáhá vám dobrá vyjadřovací schopnost.

RAK

Týden přeje zejména studiu a duchovním aktivitám. Možná přehodnotíte své dosavadní postoje a rozhodnete se pro jiný životní styl. Doba je vhodná i pro další vzdělávání a rekvalifikaci. Společenský život jde teď trochu stranou, jelikož jste dost zahloubáni do sebe. Chvílemi můžete mít pocit, že vám druzí přestávají rozumět.

LEV

Energii máte takřka bezednou a vkládáte ji do pracovních aktivit i do osobních zájmů. Derete se do popředí, umíte druhé nadchnout pro svou činnost a stáváte se přirozeným vůdcem. Stěží posedíte na jednom místě, neustále se musíte něčím zabývat. Velmi vhodný je aktivní odpočinek, sport nebo alespoň procházky.

PANNA

Načerpáte znalosti z oboru, o který jste se dosud nijak nezajímali. Budete překvapeni, jak lehce chápete všechny souvislosti. V logickém myšlení jste silní a také na paměť se můžete spolehnout. Přesto si stále nejste jisti svými schopnostmi, vaše sebevědomí není tak silné, jak by mohlo, a netroufáte si vystoupit do popředí.

VÁHY

Do milostných dobrodružství se nevrhejte po hlavě, uděláte lépe, udržíte-li známost zpočátku na bázi přátelství. Důležitá je tentokrát rozvaha. Můžete totiž narazit na ne zcela upřímné lidi. Ani v zaměstnání není všechno tak jednoduché, jak se zdá. Cítíte nad sebou přílišnou kontrolu, a navíc o vás někdo roztrušuje nepravdivé drby.

ŠTÍR

Komunikace je tento týden upozaděna, sebevyjádření je pro vás obtížnější než obvykle a ubírá vám energii. Mnohem jistější si připadáte na poli vnímání a citů. Společenský život proto nyní trochu vázne, zato se můžete plně věnovat parnterovi a dětem. Dokážete odhadnout jejich potřeby a připravit pro ně zajímavý program.

STŘELEC

Neustále myslíte na povinnosti, které vám začínají přerůstat přes hlavu. Měli byste se víc odvázat a užívat životních radovánek. Pokud však budete chvíle odpočinku neustále odkládat, neodpočinete si nikdy. Vyhledejte společnost blízkých přátel a vypravte se s nimi za zábavou. Prospěje vám také klidný večer u filmové komedie.

KOZOROH

Opět jste vyrovnaní a plni chuti do práce i studia. Tento týden byste měli vyřídit co nejvíce nepříjemných povinností, protože právě teď na ně máte energii, a navíc štěstí na pomocníky. Tento týden je jinak vhodný pro urovnání vztahů se sourozenci a příbuznými vůbec. Uspořádejte nějaké rodinné setkání.

VODNÁŘ

Okolnosti přejí vaší práci; máte dostatek trpělivosti a sebedisciplíny, abyste se přiblížili svým cílům. S trochou průbojnosti se můžete vyšvihnout do popředí a upoutat pozornost nadřízených. Planety přejí zejména podnikatelům. V osobních vztazích to tak jednoduché není, realita je jiná než vysněné ideály a začínáte se nudit.

RYBY

Načerpali jste novou energii a působíte odpočatě. Vztahy zase fungují a umíte se radovat ze života. Pozvánky na společenská setkání neodmítejte, můžete navázat kontakty se zajímavými lidmi. Nikdy nevíte, kdy se vám takové známosti mohou hodit. Také můžete znenadání dostat nějakou příjemnou zprávu ze zahraničí.

 

www.astroporadna.com


29.9.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 29. září do 5. října

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
trpajzlik
trpajzlik - 1.10.2008 12:36

terenniberuska: smajlik - 94 já takysmajlik - 92 Ráda sem chodímsmajlik - 47

 
terenniberuska
terenniberuska - 29.9.2008 18:56

smajlik - 55smajlik - 45no necháp se překvapit,zdali tak všechno výjdesmajlik - 45

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.