Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Týdenní horoskop od 6. do 12. října

Týdenní horoskop od 6. do 12. října

Slunce v dobrém aspektu na Neptun přeje rozvoji múzických umění a posiluje intuici. Zejména lidé narození ve vzdušných a ohnivých znameních mohou těžit ze zvýšené představivosti a empatie. Naopak znamení zemská a vodní budou mít více štěstí v záležitostech peněžních.

BERAN

Snadno se pro něco nadchnete, ale chybí vám trpělivost nutná k dalšímu rozvíjení a zejména dokončení započatých projektů. Také jste poměrně dost podráždění, když vám něco nejde hned. Snažte se být klidnější a na nic nespěchejte. Na druhé straně vám to dobře zapaluje a můžete se dočkat úspěchů ve studiu nebo vědecké práci.

BÝK

Doma nacházíte porozumění, ale v zaměstnání se setkáváte spíš s potížemi. Všední povinnosti vás dost vyčerpávají a do práce se šouráte jak na popravu. Zato byste mohli něco vykonat pro své zdraví. Choďte na procházky, více se hýbejte a zařaďte do jídelníčku čerstvé ovoce a zeleninu. Prospěje vám také neslazený bylinkový čaj.

BLÍŽENCI

Ačkoli se zdá, že si budujete dobrou kariéru, vztahy s lidmi na pracovišti ochlazují a mohou vám leccos pokazit. I když se snažíte o nenucenou komunikaci, je v ní znát napětí a nejistota. Nikdy nevíte, kdo se na vás usmívá jen ze zdvořilosti, a ve skutečnosti brojí proti vám. Nenechte si podkopat sebedůvěru a jednejte po svém.

RAK

Hodně energie vnášíte do budování partnerského vztahu a je vidět, že jste už společně překonali dost překážek. Ceníte si klidu domova a situace vypadá harmonicky. Zato v práci moc klidu nenajdete, vyžaduje se po vás vysoké tempo a aktivní přístup, na který zrovna nemáte náladu. Nápady neoplýváte a do ničeho se vám nechce.

LEV

Máte možnost uspět ve studiu, intelektuální práci a vůbec ve všem, kde se používá hlava. Dokážete se na problémy dívat z několika úhlů a snadno chápete abstraktní teorie. Se vztahy to bude poněkud horší. Zřejmě se s protějškem perete o poslední slovo a oba byste se rádi ujali rozhodování o zásadních věcech.

PANNA

Mohli byste zaznamenat úspěch v oblasti obchodu a peněz. Spoléhejte však výhradně na svůj úsudek, nedejte na rady druhých, i když jsou míněny upřímně. Radost vám v tomto týdnu udělají chvíle strávené s potomky a mladými lidmi vůbec. Díky nim objevíte mladého ducha i v sobě, i když se už věkem řadíte třeba k pamětníkům.

VÁHY

Umíte rychle mluvit, ale naštěstí i rychle myslíte a vaše řeč má hlavu a patu. Proto snadno zaujmete druhé a připoutáte na sebe více pozornosti. Hodí se to zejména při prezentacích v práci, kde vám schopnost vystupování může dopomoci k lepšímu postu i odměnám. Také rodina ocení, že s ní v těchto dnech více komunikujete.

ŠTÍR

Ačkoli zůstáváte v ústraní a není vám po chuti vylézat na světlo, energie máte hodně a můžete se pustit do čehokoli, co jste jste dlouho plánovali. Více vám bude vyhovovat práce samostatná než týmová, mezi lidi se vám nechce a komunikace vás vyčerpává. V klidu samoty však můžete vytvořit překvapivě hodnotná díla.

STŘELEC

V zaměstnání si se vším víte rady, máte přehled o každém detailu a umíte odhadnout budoucí vývoj. V tomto týdnu můžete vyřešit nejeden náročný úkol a konkurenti budou zelenat závistí. Zato ve vztazích to tak snadné nebude. Nestíháte se věnovat domácím záležitostem a na své blízké si neuděláte pořádně čas.

KOZOROH

Při budování kariéry se mohou objevit překážky, které celý vývoj pozdrží. Nevzniknou však vaší vinou, tak si nesypejte popel na hlavu a počkejte na lepší období. Buďte rádi, že máte víc volného času a můžete se věnovat svým koníčkům. Třeba se konečně pustíte do činnosti, která vás vždycky lákala, ale neměli jste k ní příležitost.

VODNÁŘ

V zaměstnání se vám opět začalo dařit. Mohli byste se dočkat zvýšení platu nebo lepších příležitostí obecně. Jen dejte pozor, ať vám úspěchy příliš nestoupnou do hlavy. Zachovejte si zdravou sebekritiku, i když všechno bravurně zvládáte a jste chváleni. O víkendu na vás možná padne únava z přepracování.

RYBY

Planety v tomto období přejí přestavbám domácnosti stejně jako hledání nového bydlení. Rádi byste si vytvořili pevné a útulné zázemí a všechno stihli ještě před zimou. Nikdo přitom nečeká, že všechno zařídíte vlastnoručně – nebojte se proto požádat druhé o pomoc. Členové rodiny jsou nápomocní a schopní držet pospolu.

 

www.astroporadna.com


6.10.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 3   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 6. do 12. října

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Livien
Livien - 15.10.2008 11:18

Nebyla by tam prosím nějaká "finanční bobma" pro býky na příští týden! Bylinkových čajů mám už dost!smajlik - 34

 
trpajzlik
trpajzlik - 6.10.2008 18:11

smajlik - 55smajlik - 31

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.