Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Týdenní horoskop od 13. do 19. října

Týdenní horoskop od 13. do 19. října

Saturn v opozici s Uranem naznačuje napětí mezi starými zvyklostmi a touhou po něčem novém. Někdo se přimkne k dosavadnímu stereotypu a o změnách nebude chtít ani slyšet, jiný zase převrátí svůj život zcela naruby. O víkendu bude přáno zejména komunikaci a diplomatickým snahám.

BERAN

Tento týden se vyvarujte unáhleného jednání a nerozvážných činů. Lépe uděláte, když se budete držet započaté cesty a původně vytyčeného cíle. To platí zejména pro oblast práce, kde se mohou vynořit nečekané okolnosti vyžadující rychlé rozhodování. Ani v lásce to nemusí být jednoduché, nejspíš na sebe budete dost žárlit.

BÝK

Konečně můžete myslet víc na zábavu. Povinnosti polevily a nastává všeobecné uvolnění. Můžete se vypravit na zajímavou společenskou akci nebo jednoduše sezvat přátele na večírek. Společnou notu najdete i s kolegy a spolužáky. Shrnuto podtrženo, užívejte životních radostí a najděte si čas na své koníčky a zájmy.

BLÍŽENCI

Máte chuť podniknout něco bláznivého a svým jednáním překvapíte rodinu i přátele. Nudit se rozhodně nebudete, ale vaše neobvyklé aktivity nepřinesou vždy jen ovoce. V řeči se snažte být otevření a upřímní, jinak hrozí, že se zamotáte do změti polopravd a vyjde najevo, že si vymýšlíte. Příště už by vám nikdo nic nevěřil.

RAK

Nadcházející dny slibují harmonické vztahy a více romantických zážitků. V tomto období byste měli vyrazit do přírody, nejlépe samozřejmě po boku svého protějšku. Vaše prožívání je hlubší a snáze se vcítíte do pocitů druhého. Kvůli zvýšené citlivosti byste neměli sledovat smutné filmy ani číst černé kroniky, všechno vás hned dojme k slzám.

LEV

Máte v sobě tolik myšlenek, že jejich tok vůbec nemůžete zastavit a špatně se vám usíná. Prospěje vám relaxace a meditační techniky – alespoň večer před usnutím. Přes den můžete zvýšenou duševní energii uplatnit v práci nebo tvůrčí činnosti. Myslí vám to rychle a půjde vám dobře každá práce, která vyžaduje preciznost.

PANNA

V zaměstnání by mělo všechno klapat, nadřízení vám přejí a peníze se hrnou pomalu, ale jistě. Okolnosti hrají ve váš prospěch a mohou se přihodit i události, které vám pomohou, aniž to čekáte. Nemějte však přílišná očekávání, nestavte si vzdušné zámky. Také v lásce zachovejte střízlivé myšlení, nevrhejte se do vztahů bezhlavě.

VÁHY

V tomto týdnu se říďte hlavně svým srdcem a nedejte na řeči okolí. Někdo vám viditelně nepřeje a snaží se vám podkopat sebevědomí. Nedejte se, jste na dobré cestě a vaše uvažování je správné. Podpory se dočkáte od nejbližších členů rodiny. Hlavně protějšek stojí při vás a je připraven vám pomoci s překonáváním možných překážek.

ŠTÍR

Venuše ve vašem znamení vám dodává potřebu hlubokých citů a pevných vazeb s partnerem i přáteli. Hodně vás bolí lidské pokrytectví a povrchnost. Právě na tyto vlastnosti přitom můžete tento týden narazit a nebude lehké se s tímto střetem vyrovnat. Někde jinde se zato objeví pouta zcela nová a nečekaně pevná.

STŘELEC

V zaměstnání se často dostáváte ke slovu a vaše názory připadají druhým smysluplné. Vaše síla tentokrát spočívá v umění mluvit a přesvědčovat. Využijete toho zejména v pracovní sféře nebo ve studiu. V milostném vztahu bude příliš mnoho slov spíš na škodu. Raději prožívejte, než mluvte. Vyjádřete svou podporu přímými činy.

KOZOROH

Zlepšuje se jak vaše finanční situace, tak mezilidské vztahy. Příjmy, na které jste dlouho čekali, se snad konečně dostaví na váš účet. Týden by měl proběhnout příjemně, a i když mnohé konflikty nezmizí, nebudete je pociťovat nijak tíživě. Co vás tentokrát obzvláště potěší, bude slušné jednání lidí, s nimiž přicházíte do styku.

VODNÁŘ

Pokud zrovna zařizujete byt nebo hledáte vhodné doplňky, můžete narazit na protest partnera i dalších členů rodiny. Nejenže okolí není nakloněno změnám, ale navíc se rozcházíte i v otázce vkusu. Také váš názor na pracovní záležitosti se liší od pohledu kolegů a nadřízených. Proto očekávejte drobné konflikty.

RYBY

Přetrvává příznivé období pro lásku, se svým protějškem můžete strávit spoustu romantických chvil. Nezadaní by se měli kolem sebe pečlivě rozhlížet a nebát se oslovit objekt svých snů. Štěstí přeje odhodlaným. Pracovní výkon tento týden asi nebude nijak oslnivý a na dobré příležitosti si také budete muset ještě nějaký čas počkat.

 

www.astroporadna.com


13.10.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 13. do 19. října

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.