Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Týdenní horoskop od 20. do 26. října

Týdenní horoskop od 20. do 26. října

Venuše ve Střelci posiluje ideály a podporuje vztahy založené na duchovních hodnotách. Zvyšuje se zájem o cestování a navazují se nové kontakty s cizinci. Merkur v kvadratuře s Jupiterem varuje před přehnaně velkolepými plány, které nemusejí být zcela reálné. Bude tu také větší sklon ke snobismu a namyšlenosti.

BERAN

Máte osobitý vkus a zajímavé nápady, které můžete uplatnit jak v zaměstnání, tak při zájmové činnosti. Cokoli tento týden vytvoříte, by se mělo setkat s příznivým ohlasem. Na oslavách a společenských akcích se tentokrát necítíte ve své kůži, vadí vám vychloubačné typy, co na sebe strhávají pozornost nekonečným žvaněním o svých schopnostech.

BÝK

V těchto dnech jste průbojnější a dokážete si prosadit svou jak na půdě domácí, tak pracovní. Důležité je, abyste se soustředili na jednu věc a pozornost vám nepřeskakovala každou chvíli jinam. V milostných záležitostech se nic překvapivého neodehraje. Vypadá to, že poslední dobou nemáte dost fantazie a vztah je dost všední.

BLÍŽENCI

Dobře si prolistujte telefonní seznam, zda tam nenarazíte na staré kontakty, které by se teď mohly hodit. Máte štěstí na ochotné lidi, kteří vaše aktivity rádi podpoří. Pořádné peníze vám však nedá nikdo, takže pokud sháníte sponzory, smiřte se s hubenou kořistí. Týden je vhodný také pro intelektuální činnost, pro nové studium.

RAK

V současné době jste plni nadšení a radostně se vrháte do nové práce, nových aktivit i milostných dobrodružství. Všechno probíhá docela hladce, ale nespoléhejte se na pomoc druhých. Největších úspěchů dosáhnete vlastním úsilím. Tento týden budete mít trochu sklony k workholismu, tak nezapomeňte pravidelně odpočívat, ať se nevyčerpáte.

LEV

Venuše procházející Střelcem stojí na vaší straně a může být přínosem jak v záležitostech vztahových, tak finančních. V zaměstnání se urovnají vztahy s kolegy a s nadřízenými budete také vycházet nebývale dobře. K lepšímu výdělku tentokrát přijdou zejména zrozenci pracující v oblastech cestovního ruchu a zahraničního obchodu.

PANNA

Tento týden potřebujete hodně pohybu. Rozhodně neseďte na jednom místě, věnujte se sportovním aktivitám, choďte na procházky. Díky tomu se budete cítit uvolněně a docílíte vyššího pracovního výkonu. Snažte se ale rozvíjet i duševně. Neměli byste se spokojit s již načerpanými znalostmi, vytyčte si nové cíle a studujte dále.

VÁHY

V tomto období jste jednou dole, jednou nahoře. Z jedné strany můžete očekávat dobré příležitosti i finanční příjmy, ze strany druhé mohou přijít překážky a velké výdaje. V práci budete řešit komplikované záležitosti a domácích povinností je také dost. Neustále se zkrátka něco děje a rozhodně si nemůžete stěžovat na nudu.

ŠTÍR

Protějšek se vás snaží mít jenom pro sebe a chvílemi dost žárlí na vaše kamarády i práci. Je pravda, že neustále někde poletujete a rodině se nestíháte plně věnovat. Zároveň ale ze strany partnera očekáváte větší pochopení a hájíte si svou svobodu. Dohodněte se na nějakém kompromisu, který prospěje oběma stranám.

STŘELEC

Snažíte se usmířit s rozhádanými kamarády, ale z jejich strany nepřichází příznivá odezva. Možná bude lepší, když se teď zaměříte na jiné věci, třeba na rodinu. Určitě uděláte dobrou věc, když budete trávit více času se svými ratolestmi nebo navštívíte blízké příbuzné, které jste dlouho neviděli. Společné aktivity prospějí všem stranám.

KOZOROH

Posílenou energii můžete vložit do sportovních aktivit a do pohybu vůbec. Dejte si předsevzetí, že budete trénovat tělo pravidelně celou zimu. Příznivě se to odrazí na vašem zdraví a navíc nebudete muset na jaře přemýšlet, jak se rychle zbavit přebytečných kilogramů. Využijte toho, že v tomto období máte silnou vůli a sebekontrolu.

VODNÁŘ

Planety moc nepřejí novým známostem, raději se držte lidí, které dobře znáte. Možná najdete společnou notu s někým, koho jste už dlouho neviděli. V zaměstnání může dojít k nedorozumění, proto se snažte vyjadřovat vždy stručně a přesně. Ačkoli vy sami jste duše otevřené, kolegové vám možná něco zatajují.

RYBY

Z práce nemáte zrovna nejlepší pocit, okolnosti nehrají ve váš prospěch a s kolegy je špatná domluva. Zato v rodině vás někdo velmi potěší. Může to být úplná maličkost, ale zvedne vám to náladu na zbytek týdne. Nakonec si řeknete, co je vám do celého světa, když máte kolem sebe milované osůbky, které vás vždy povzbudí.

www.astroporadna.com


20.10.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 20. do 26. října

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.