Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Týdenní horoskop od 27. října do 2. listopadu

Týdenní horoskop od 27. října do 2. listopadu

Venuše se v druhé polovině týdne dostane do kvadratury na Saturn i Uran, což může přinést ochlazení mezilidských vztahů a napětí při komunikaci. Zato si dobře stojí Mars ve Štíru, který lidem dodává silnou energii k práci a získávání hmotných statků. Povede se zejména manuálně zručným lidem.

BERAN

Zaměřte se na své nejbližší a věnujte jim dostatek pozornosti, ať si nemusejí stěžovat, že je zanedbáváte. V práci hrozí ochlazení vztahů s kolegy a překážky v plánování nových projektů. Nic nepůjde tak rychle, jak jste si původně malovali, a chvílemi ztratíte trpělivost i nervy. Rozčilováním ale nic nespravíte, spíš to ještě zhoršíte.

BÝK

V tomto týdnu je důležité zachovat úsměv a snažit se s druhými dohodnout na spolupráci. Společnými silami dosáhnete víc, než když budete bojovat sami za sebe. Naštěstí máte vnitřní kouzlo, kterým získáváte lidi na svou stranu, a tak pro vás bude celkem jednoduché stmelit tým. Dejte pozor při sportu, je tu sklon k úrazům.

BLÍŽENCI

Načerpali jste novou energii a pouštíte se do jedné činnosti za druhou, lépe řečeno do několika činností najednou. Ničemu se však nevěnujete pořádně a těžko něco dokončíte. Měli byste lépe plánovat a práci si rozumně časově rozvrhnout. O víkendu vás zřejmě čekají rodinné povinnosti, které vám naruší původní program.

RAK

Štěstí se na vás usmívá a máte důvod k radosti. Dobré okolnosti hrají ve váš prospěch zejména v práci – můžete najít lepší místo nebo se dostat na lepší pozici v zaměstnání současném. Partnerskému vztahu nechybí romantika a s protějškem prožíváte příjemné chvíle. Jen dejte pozor, abyste z reality neutíkali k přílišnému snění.

LEV

V posledních dnech se neustále kvůli něčemu rozčilujete a nedokážete brát věci s nadhledem. To se špatně odráží na vašem zdraví – oslabujete imunitu a jste náchylní k chřipce a nachlazení. Navíc vám stres stahuje žaludek a nemůžete pořádně jíst. Myslete více na zdravou životosprávu, vybírejte kvalitní potraviny a choďte brzy spát.

PANNA

Zdárně pokračujete v pracovních aktivitách, které jste započali v minulém týdnu, a můžete dosáhnout potěšujících úspěchů. S profesním vývojem budou spokojeni zejména řemeslníci a obchodníci. V partnerském vztahu to může zaskřípat, zdá se, že se s protějškem v mnoha názorech rozcházíte. O víkendu budete mít příležitost k usmíření.

VÁHY

V zaměstnání se v těchto dnech na výsluní nehřejete, zato máte dobrou příležitost upevnit si partnerský vztah a věnovat se své rodině. Rádi se o své blízké staráte a vytváříte jim příjemné zázemí. Ochotně pomáháte každému, kdo něco potřebuje, a dbáte na to, aby spolu jednotliví členové rodiny dobře vycházeli.

ŠTÍR

Mars ve vás vytváří vnitřní napětí, které byste měli ventilovat pohybem a aktivitou vůbec. Není čas na odpočinek, ponořte se do práce i vyřizování rodinných záležitostí. Vhodné jsou také sportovní aktivity, posilování, spinning nebo třeba generální úklid domácnosti. V oblasti vztahů je proměnlivo, záleží na tom, jak se zrovna probudíte.

STŘELEC

Snadno se pro něco nadchnete, ale záhy o to zase ztratíte zájem. Všechno vás za okamžik omrzí a stěžujete si na nudu a stereotyp. Problém je asi v tom, že přesně nevíte, čeho chcete dosáhnout. Nejste dostatečně motivováni, a tak od všeho utíkáte. Týden je nicméně vhodný k setkání s přáteli a pro společenský život vůbec.

KOZOROH

Pokud nastupujete do nové práce, nebude pro vás problém zvyknout si na nové podmínky a navázat dobré vztahy s novými kolegy. Jste dostatečně flexibilní a v neznámém prostředí se rychle zabydlíte. V tomto týdnu byste měli rozvíjet především své koníčky. Nejen že se při nich dobře pobavíte, ale můžete díky nim poznat zajímavé lidi.

VODNÁŘ

Dobrá intuice se zaslouží o to, že narazíte na příležitosti, kterých by se mělo hned využít. Nesmíte však na sebe klást přílišné požadavky a přeceňovat síly. Tento týden si můžete přijít na lepší peníze, i když vás to bude stát dost energie a budete muset použít ostré lokty. Kvůli peněžním záležitostem hrozí i drobné neshody s přáteli a kolegy.

RYBY

V zaměstnání se snažíte být precizní a dokonalí, ale moc velkého uznání ze strany nadřízených se tentokrát nedočkáte. Na druhé straně získáváte cenné zkušenosti, které nikdy nejsou k zahození a brzy vám dopomohou k postupu v kariéře. Rodina vám svými plány možná udělá trochu čáru přes rozpočet, ale nakonec se nějak dohodnete.

 

www.astroporadna.com


27.10.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 27. října do 2. listopadu

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
babkatapka
babkatapka - 27.10.2008 21:00

Budu se muset nad sebou vážně zamysletsmajlik - 26 Tentokrát má lev pravdu.smajlik - 82

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.