Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Týdenní horoskop od 3. do 9. listopadu

Týdenní horoskop od 3. do 9. listopadu

Dobře postavené Slunce s Marsem ve Štíru přeje zejména pracovním aktivitám, výzkumu a psychoanalýze. Zejména lidé narození ve vodních a zemských znameních nebudou mít potíže s řešením složitých problémů. Venuše v kvadratuře se Saturnem a Uranem však ochlazuje mezilidské vztahy.

BERAN

Oplýváte silným sebevědomím a máte pocit, že všechno zvládnete a se vším si poradíte. Vyskytnou se ale nečekané okolnosti, které vás přibrzdí v rozletu. Budete muset přehodnotit své možnosti a přiznat si, že na všechno sami nestačíte. Osobní vztahy jsou zato příjemné, neměli byste se ale pouštět do konfliktů s tchánovci.

BÝK

V tomto týdnu můžete zorganizovat různá rodinná i přátelská setkání. Cítíte se dobře, když se sejdou všichni lidé, které máte rádi, a vztahy se rozvíjejí. Díky blízkým lidem navíc můžete vyřešit i některé pracovní nesrovnalosti. Blízké osoby vám dobře poradí i pomohou, když bude třeba. O víkendu se pak snažte co nejvíce odpočívat.

BLÍŽENCI

Chvílemi propadáte pocitu, že na vás lidé zapomínají a nikdo nedokáže pořádně ocenit, co pro druhé děláte. Není to tak docela pravda – osoby okolo vás jen nejsou zvyklé vyjadřovat city tak otevřeně. Nakonec, vy to také moc neděláte. Zkuste říct druhému nějakou pochvalu, která zahřeje, a uvidíte, že se vám to vrátí zpátky.

RAK

Jste neobvykle výřeční a objevili jste v sobě smysl pro sarkasmus. Svá slova víc kontrolujte, ať jimi nezpůsobíte nechtěné konflikty. V zaměstnání i ve vědeckých kruzích můžete oslnit odbornými znalostmi, planety přejí i studentům. Osobní vztahy nicméně mohou nabývat bouřlivého charakteru. Kontrolujte své emoce a vyjadřujte je umírněně.

LEV

Pociťujete spokojenost s rodinnými vztahy a máte radost ze života. Jste nabiti pozitivní energií a do budoucnosti hledíte s optimismem. Snadno se proto seznamujete a vytváříte si nové kontakty. V práci ale přesto nepostupujete tak rychle, jak byste si představovali. Spíš čekejte klacky pod nohama a nekalé intriky, probíhající za vašimi zády.

PANNA

Okolnosti přejí obchodům a novým pracovním příležitostem. Vaše energie je posílena a můžete se směle vrhnout do plánovaných projektů. Vynikáte především v logickém myšlení, myslí vám to matematicky přesně. Také sportovci a manuálně pracující mohou zaznamenat více úspěchů. Ve vztazích však zachovejte opatrnost.

VÁHY

Jste plni nadšení a dokážete snést velkou pracovní zátěž. Umíte udělat dojem na klienty i obchodní partnery, vystupujete sebejistě a profesionálně. Také mezi kolegy jste oblíbení, zejména pro svou ochotu pomáhat na všechny strany. O víkendu si udělejte čas také na blízké členy rodiny, dejte jim přednost před pracovními povinnostmi.

ŠTÍR

Myšlenky se vám v hlavě rojí jak hejno divokých včel a není snadné dostat je pod kontrolu. Při vašem aktivním životním stylu ostatně ani nemáte čas se zastavit a udělat si ve své mysli pořádek. Jste zcela pohlceni pracovními povinnostmi a sledováním profesních cílů. Prospěl by vám výlet do přírody a procházka podél řeky nebo rybníku.

STŘELEC

Týden je vhodný pro sbližování s kolegy a navazování nových přátelských vztahů. Na společenských akcích můžete navázat výhodné kontakty, které budou hrát roli ve vašem dalším profesním vývoji. Doma je zato situace poněkud napjatá, někdo z rodiny je dost podrážděný a přenáší to na ostatní. Není lehké dohodnout se v klidu.

KOZOROH

V práci jdete houževnatě za svým cílem a díky šestému smyslu umíte využít dobrých okolností. Dobře vám to myslí a obzvláště silní jste v plánování a finančních investicích. V milostných záležitostech se můžete dočkat určitého rozčarování, ale pokud k němu přistoupíte pozitivně, nebude vás nijak tížit. Důležitá je otevřená komunikace.

VODNÁŘ

Milostné vztahy dostávají romantický nádech a prožíváte moc krásné období. Máte hlavu v oblacích a nepřipouštíte si partnerovy možné chyby, ale to nakonec k zamilovanosti patří. Chodíte na večeře a do kina a zapomínáte na okolní svět. V práci se může všechno klidně zhroutit a vám je to jedno. Toto bezstarostné období si užijte.

RYBY

Máte dobré organizační schopnosti a dokážete si rozložit pracovní den přesně podle svých potřeb. Neradi se ale spoléháte na druhé, takže jste v jednom kole a jen tak se nezastavíte. Měli byste někoho zaúkolovat, aby vám s prací pomohl, jinak se udřete. To platí i v případě prací domácích. Nemyjte nádobí, nevěšte prádlo. Najděte si na to lidi.

www.astroporadna.com


3.11.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 3. do 9. listopadu

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
illča
illča - 3.11.2008 16:34

Vodnář je dcera - a ta ted zrovna takové romantické období s hlavou v oblacích prožívá - jen doufám, že se ji nezhroutí všechno ve škole smajlik - 34

 
sharon
sharon - 3.11.2008 12:53

Tak to Vodnářské , bezstarostné období bych si ráda užila, jen nevím kdy a s kým......a hlavu v oblacích ? Tak tu jsme nikdy neměla, stojím pevně nohama na zemi!smajlik - 58

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.