Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Týdenní horoskop od 10. do 16. listopadu

Týdenní horoskop od 10. do 16. listopadu

Slunce se dostává do kvadratury na Neptun a není snadné rozlišit realitu od snu ani pravdu od lži. Tento týden musíme dávat pozor na podvodníky, přílišná důvěřivost se nevyplatí. Venuše vejde v polovině týdne do znamení Kozoroha a měla by upevnit mezilidské vztahy.

BERAN

Práce vás v těchto dnech moc neuspokojuje, nejraději byste si vzali dovolenou a věnovali se svým koníčkům a blízkým lidem. Vztahy vám přinášejí radost, přáno je zejména rozvíjení společných aktivit. Také finanční situace se zlepšuje, můžete si dopřát víc životních radostí. Vy však teď myslíte spíš na druhé a nakupujete vánoční dárky.

BÝK

Máte tendenci utíkat od nepříjemných povinností a věnovat se aktivitám, které máte rádi. Mnozí uniknou do světa snů a budou rozvíjet tvůrčí, uměleckou činnost. V tomto období nejste nijak komunikativní a není snadné přimět vás ke spolupráci; raději jedete na vlastní pěst. O víkendu bude příležitost k řešení rodinných záležitostí.

BLÍŽENCI

Vyjadřujete se přesně, i když vašemu projevu chybí obratnost a diplomacie. Na své okolí proto možná působíte chladnějším dojmem. Měli byste proto projevovat více zájmu a pochopení, alespoň na domácí půdě. V práci neuškodí, když si zachováte profesionální odstup a nebudete dávat najevo hlubší emoce. Bude se vám tak pracovat lépe.

RAK

V těchto dnech jste silní zejména na poli domácím. Snažíte se zvelebit domácnost, ať už vánočním úklidem nebo nákupem nových dekoračních předmětů, a vytváříte zde příjemnou atmosféru. Týden je vhodný pro příbuzenská setkání. Vývoj v zaměstnání zatím spíše stagnuje, nelze tu očekávat žádné zajímavé události.

LEV

Profesní vývoj provázejí nemilé okolnosti, ale díky dobrým organizačním schopnostem můžete ledaccos zachránit. Nepouštějte se však do slovních šarvátek, není to teď vaše doména. Myšlení nemáte nejrychlejší a řada věcí vám nedojde hned. Ve vztazích s rodinou i přáteli zato vládne harmonie, večery budou klidné a milé.

PANNA

Jste silní v komunikaci a můžete se spolehnout i na logické myšlení. Přesto ze slovních konfliktů raději couváte, zřejmě vám chybí dostatek sebedůvěry a průbojnosti. Spíše si zakládáte na schopnosti empatie, nasloucháte druhým a snažíte se jim dobře poradit. Dokážete se vžít do jejich situace a dopodrobna ji s nimi analyzovat.

VÁHY

Nejste zrovna trpěliví a špatně se soustředíte, což je kombinace, která vám tento týden v mnoha ohledech zavaří. V práci můžete nadělat zbrklé chyby a ledaccos důležitého přehlédnout. Doma zase hned vylétnete z kůže, když vás lidé hnedka nepochopí. Uklidněte se u šálku horkého čaje, rozjímejte, koukejte na televizi.

ŠTÍR

Vaše energie je stále silná, ale všechno se nějak zamotává. Dosud jste kráčeli jitsým krokem a bez zaváhání, nyní se však o vás pokoušejí pochybnosti. Budoucnost najednou už nevidíte v růžových barvách, spíš máte tendenci malovat čerty na zeď. Pokud ale zachováte svou vizi a půjdete za cílem podle plánu, není třeba bát se neúspěchu.

STŘELEC

Nemůžete se spoléhat na štěstí, musíte zapojit víc osobního úsilí, abyste něčeho kloudného dosáhli. V práci se od vás vyžaduje aktivní přístup a vlastní invence. Mechanické vykonávání zadaných úkolů nestačí, i když jste přitom svědomití a poctiví. Přátelé vás však potěší – zřejmě vám nabídnou pomoc, aniž je o to požádáte.

KOZOROH

V pracovním tempu polevujete, nejspíš nejste dostatečně motivováni. Pomohlo by, kdyby vám nadřízení přidali na platu, ale k tomuto kroku se zatím nechystají. Koncem týdne si dopřejte dostatek odpočinku, zejména vaše myšlení potřebuje vypojit. Věnujte se duševně nenáročným aktivitám, choďte na procházky.

VODNÁŘ

Prožíváte dobré období, co se týče vztahů. Máte příležitost upevnit a prohloubit partnerský vztah, ale i přátelské kontakty. Milovaným lidem se snažíte ve všem vyhovět a pomoci se dočkáte i vy od nich. Týden je také vhodný pro stanovení nových předsevzetí. Vaše vůle je posilněna a snáze se vám skoncuje se zlozvyky.

RYBY

Dlouho přemýšlíte, než se pro něco rozhodnete, a snad ještě déle trvá, než si na něco uděláte jasný názor. Na všechno potřebujete dostatek času a nikdo na vás nesmí tlačit, jinak propadáte stresu. Prospělo by vám, kdybyste si odpočinuli od práce a mysleli chvíli na něco dočista jiného. Uvolní vás sportovní aktivity, ale i třeba posezení s přáteli.

 

www.astroporadna.com


10.11.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 4   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 10. do 16. listopadu

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
TULI
TULI - 10.11.2008 15:28

vanocni darky?tak brzo!smajlik - 66smajlik - 66 ja az v pulce prosince. za par dni mam pokoupene!obrázek - beran1(2).jpg

 
Evca
Evca - 10.11.2008 14:25

Tak tohle vubec nesedi,je to uplne mimo.beransmajlik - 26

 
trpajzlik
trpajzlik - 10.11.2008 8:22

smajlik - 99 že bych najela na dietu? smajlik - 92

 
jasmine
jasmine - 10.11.2008 6:57

jo tak to na mě sedí ,rybasmajlik - 68

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.