Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Týdenní horoskop od 17. do 23. listopadu

Týdenní horoskop od 17. do 23. listopadu

Mars přechází do znamení Střelce a svou silnou energii vnáší do duchovních oblastí. Nastává tak vhodná doba pro studium a filosofování. Venuše v Kozorohu přeje trvalým vztahům založeným na konzervativních hodnotách, tím spíš, že se pomalu posouvá do trigonu se Saturnem.

BERAN

V zaměstnání se cítíte příjemně zejména díky dobrým vztahům s kolegy. Jste naladěni na podobnou vlnu a snadno nacházíte společná řešení. Máte chuť mluvit a diskutovat. Pokud se ale chystáte na školení nebo něco studujete, vědomosti vám polezou do hlavy pomalu. Vyřídilku máte a všechno okecáte, jen ta paměť moc neslouží.

BÝK

V tomto týdnu je vaše energie posílena a jste mnohem aktivnější. Dařit se vám bude zejména v oblasti vztahů – máte možnost napravit, co se vám v minulých týdnech vymykalo z rukou. Dobrým znamením je, že o druhých uvažujete v pozitivním duchu. Méně kritizujete a více chválíte. Navíc se pomalu zbavujete bludu, že vás lidé pomlouvají.

BLÍŽENCI

Měli byste vyhledat společnost chápavého posluchače, který s vámi rozebere vaše duševní rozpoložení. Pocity se ve vás tak mísí, že se neumíte jednoznačně vyjádřit. Potřebujete si ve svých myšlenkách udělat pořádek a v klidu se rozhodnout, jak postupovat dál. Situace je zašmodrchaná hlavně v milostných vztazích.

RAK

Tento týden hvězdy přejí odpočinku, zábavě a koníčkům. V zaměstnání jste možná trochu znudění, rutina všedního dne vás nebaví. Není divu, že pomýšlíte na změnu, ale zatím se vám do ničeho nechce. Vyhovuje vám, že teď máte více času sami na sebe a můžete si užívat života. Vyhledejte dobré přátele a uspořádejte večírek.

LEV

Překážky, které vás provázely v minulých týdnech v pracovní oblasti, jsou překonány. Mars ve Střelci vám dodává novou energii přinese dobré příležitosti. Dále se ale musíte snažit sami, z nebe vám nic nespadne. Pokud jste připraveni neustále se rozvíjet a překonávat sami sebe, pak máte už napůl vyhráno a sny se vám jednou splní.

PANNA

Není lehké se vám něčím zavděčit, nejste dobře naladěni a nic vám není vhod. Odnáší to zejména rodina, kam navíc taháte negativní emoce nabrané v práci. Cestou ze zaměstnání byste se proto měli projít na čerstvém vzduchu a všechno ze sebe sklepat, abyste tím nezatěžovali své blízké. Rádi vás sice vyslechnou, ale někdy je toho na ně moc.

VÁHY

Jako byste v těchto dnech pochybovali nad tím, zda vás vybraná profese skutečně naplňuje. Chybí vám jasnější představa o budoucím vývoji a nejste si jisti, zda máte možnost posunout se někam dál. Pokud budete trpěliví a nebudete na nic tlačit, po čase nové cesty uvidíte. Kdo vás v tomto týdnu potěší, budou sourozenci a bratranci.

ŠTÍR

Rádi byste věnovali více času rodině, ale pořád to nevychází. Pracovních povinností je víc než dost a setkání dlužíte i blízkým kamarádům. Zkrátka se vám nedaří skloubit všechny zájmy dohromady. Ke všemu máte zřejmě možnost přibrat si ke své práci ještě vedlejšák, ale než nabídku přijmete, pečlivě zvažte své reálné možnosti.

STŘELEC

V zaměstnání působíte velice odhodlaně a ctižádostivě, ne pokaždé se vám však povede splnit úkoly na jedničku. Díky Marsu se ale nenecháte odradit a neztrácíte elán. Situace na domácí půdě nevypadá zrovna harmonicky, protějšek přichází se zcela jinými plány, než si v hlavě malujete vy. Navíc ani jeden neumíte řešit konflikty v klidu.

KOZOROH

Planety přejí zejména přátelským vztahům, ale i v partnerství by měla vládnout harmonie. S protějškem i kamarády si vždy dobře popovídáte a potěší vás, že máte společný pohled na svět. V zaměstnání to nebude tak jednoduché, ale máte v sobě dostatek optimismu, který vám pomůže se nad všechny problémy povznést.

VODNÁŘ

Tento týden se cítíte v plné síle, i když občas dochází k nedorozumění s lidmi v blízkém okolí. Oplýváte sebevědomím a dařit by se vám mělo zejména v zaměstnání. Dokážete se zapálit pro věc a prosadit své záměry. Vaše vyjadřovací schopnosti jsou ale slabší, důležité prezentace a mítingy by bylo dobré raději odložit.

RYBY

Myšlení vám pracuje systematicky a díky pohodové náladě se vám dobře jedná s lidmi. Venuše v Kozorohu přeje i financím. Peníze přijdou, když už je začnete zoufale potřebovat. Můžete si také s úspěchem vyjasnit majetkové poměry v rodině. Zato v zaměstnání se vám tentokrát moc dařit nebude, ztrácíte sílu i motivaci. Snažte se víc odpočívat.

 

Zdroj: www.astroporadna.com


17.11.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 17. do 23. listopadu

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
trpajzlik
trpajzlik - 22.11.2008 11:14

ke konci týdne mi síly nějak ubývají smajlik - 63smajlik - 76

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.