Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Týdenní horoskop od 24. do 30. listopadu

Týdenní horoskop od 24. do 30. listopadu

Na obloze převládají harmonické aspekty, a tak můžeme očekávat poměrně klidný týden, v němž by se mohly urovnat všechny nepříjemné spory. Lidé si v těchto dnech uvědomují, v čem spočívají opravdové hodnoty, a přestávají se stresovat kvůli hloupostem. Období přeje zejména duchovnímu růstu.

BERAN

Tento týden jste plni chuti do práce a vaše výkony jsou výrazně lepší než v předchozím období. Přicházíte s novými nápady a do projektů se vrháte se vší vervou. Přesto však nejste psychicky zcela vyrovnaní a máte sklon k pesimismu. V hlavě vás straší překážky a komplikace, které ještě ani nenastaly. Chce to více sebedůvěry a nadhledu.

BÝK

Práce a seberealizace jdou tentokrát stranou, jelikož se hodláte plně věnovat rodině. Rozvíjíte příbuzenské vztahy a možná tento týden zorganizujete nějaké větší rodinné setkání. Dokážete být pozornými a štědrými hostiteli. Na poli milostném se nehodláte vzdát, a pokud se věci nevyvíjejí tak, jak by měly, snažíte se ze všech sil o nápravu.

BLÍŽENCI

V tomto týdnu vám práce od ruky zrovna nejde a máte sklony ke konfliktům. Vaše představy se rozcházejí s představami nadřízených, nehodláte hledět na detaily a nemáte trpělivost s pomalými kolegy. Zato osobní vztahy jsou příjemné a s blízkými si moc pěkně popovídáte. Dbejte jen na to, abyste nemluvili pořád jenom vy.

RAK

Máte hodně energie fyzické i duševní a mělo by se vám dařit ve všech oborech, do kterých vkládáte ambice. Se svým postavením budete spokojeni, i když finanční stránka stále trochu pokulhává. V záležitostech peněz buďte celkově opatrní, rozhodujte se s rozvahou. Spoléhejte především na svůj rozum, intuice vám moc neslouží.

LEV

Jste nabiti optimismem, máte hodně zájmů a jdete dobrým příkladem svým kamarádům, kteří hledají zajímavější způsob naplnění všedních dnů. Přátelé na vás obdivují schopnost postarat se o zábavu i při plnění nudných rutinních povinností. Máte smysl pro humor a umíte využít každé volné chvíle, abyste potěšili sebe i ostatní.

PANNA

Na jedné straně sklízíte pracovní úspěchy, na straně druhé se jimi dost vytahujete a nejste k sobě dostatečně kritičtí. Pokud si chcete udržet dobré vztahy s kolegy a přáteli, měli byste vystupovat o něco skromněji. Ani doma byste neměli neustále mluvit o tom, jak jste dobří v práci. Členy rodiny zajímají i jiné vaše přednosti.

VÁHY

Jste poměrně vynalézaví, nechybí vám fantazie a podzimní dny si můžete zpestřit nějakou tvůrčí činností. Nebuďte zklamaní, pokud zrovna nemáte početné publikum, které vám zatleská. Tvořit můžete i jen tak, pro vlastní radost. V oblasti lásky se začíná blýskat na lepší časy, musíte však vylézt z krunýře a být otevřenější.

ŠTÍR

Jednáte profesionálně a umíte dobře reprezentovat firmu. Úspěchy budete slavit zejména v oblasti obchodu a peněžnictví. Díky silnějším komunikačním dovednostem a důvěryhodnému vyzařování si přivydělají pojišťovací agenti a podobné profese. Období je vhodné pro investice i podepisování smluv nejrůznějšího charakteru.

STŘELEC

Na cestě za pracovními cíli se tentokrát mohou vyskytnout překážky. Lidé, s nimiž máte jednat, se také moc přátelsky netváří. V těchto dnech jste nicméně dostatečně průbojní a umíte bojovat, když o něco jde. Konfiktů se nebojíte a raději vyrazíte na válečné tažení, než byste se vzdali. A jak víme, odvážnému štěstí přeje.

KOZOROH

V hlavě vás možná straší obavy z budoucnosti a při plánování berete v potaz všechny varianty včetně těch nejhorších. Jupiter ve vašem znamení vám však jasně říká, že máte čerty ze zdi sundat a pustit se do nových projektů beze strachu. Pomohou vám v tom přátelé i příbuzní, stačí jen natrefit na optimisticky smýšlející pomocníky.

VODNÁŘ

Rádi sníte a chcete toho hodně dokázat, stále se však nemůžete donutit k nějaké větší akci. Využijte posílené energie, kterou vám nabízí Mars ve Střelci, a udělejte první krok ke splnění snu. Máte-li pocit, že vám chybějí informace, pusťte se do studia. Na učení není nikdy pozdě a na nové profesní začátky teprve ne.  

RYBY

Na pracovišti vyvíjíte zvýšenou aktivitu, přicházíte s novými nápady a jste iniciativní. Aspekty jsou příznivé zejména pro peněžní záležitosti, můžete si platově přilepšit nebo najít způsob, jak dosáhnout vedlejšího příjmu. Co vám ale chybí, jsou organizační schopnosti a sebedisciplína. Ve všem máte chaos a špatně se přizpůsobujete.

 

www.astroporadna.com


24.11.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 24. do 30. listopadu

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Orfanic
Orfanic - 24.11.2008 11:59

obrázek - Baner180px.gif

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.