Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Týdenní horoskop od 8. do 14. prosince

Týdenní horoskop od 8. do 14. prosince

Mars není v dobrém postavení na Saturn ani na Uran, a tak se v tomto týdnu asi nevyhneme konfliktům. Spory se mohou týkat zejména názorů na svět a náboženských postojů. Některé potíže se nicméně dají vyřešit za pomoci schopnosti vcítění a intuice. Venuše přecházející do Vodnáře podporuje touhu po nezávislosti a toleranci.

BERAN

Máte hodně energie a pouštíte se do nových akcí, všechno vás ale brzy přestane bavit a nic nedokážete dotáhnout do konce. Navíc se nedokážete pořádně soustředit na jednu věc, myšlenky jako by neustále chtěly rozebírat nové nápady a plány. Dobrých výkonů byste mohli dosáhnout ve sportu, kde se vyžaduje rychlost.

BÝK

V tomto týdnu máte dobrou intuici, co se týče finančních záležitostí. Můžete se proto pustit do transakcí, které jste kvůli vnitřním pochybám a nejistotám dosud odkládali. Dejte na vlastní úsudek, při rozhodování se nenechte ovlivnit jinými lidmi. Štěstí by se vás mělo držet také ve vztazích, i když občasné přeháňky vyloučeny nejsou.

BLÍŽENCI

Nejspíš vás napadají filosofické otázky a pídíte se po smyslu života. Uspokojivé odpovědi asi nenajdete, spíš se zamotáváte do složitých úvah, které nemají pointu. Ve své intelektuální pýše se ale domníváte, že jste na nejlepší cestě k vyššímu poznání. Rozjímejte s větší pokorou a sebekritikou a s nikým se o svých pravdách nehádejte.

RAK

Tento týden asi nebudete oplývat velkou aktivitou, máte tendenci o svých plánech spíš mluvit, než že byste je uskutečňovali. Energii máte slabší a není pro vás jednoduché vykopat se z teplého domova a začít něco podnikat. Co vás ale naplňuje radostí, jsou vztahy. Udělejte si proto dostatek času na své blízké a vydejte se s nimi za kulturou.

LEV

Mars ve Střelci vám dodává dostatek energie a průbojnosti. Nechybějí vám ani intelektuální schopnosti a výřečnost, což je dobrá kombinace pro pracovní postup. Navíc vás nyní provázejí šťastné náhody a může se vám dostat neobvyklé příležitosti. Jen v osobních vztazích to není ono, zejména s partnerem se na ničem pořádně nedohodnete.

PANNA

Pracovní povinnosti vás pohlcují a neustále řešíte něco neodkladného. Dny jsou plné stresu, nedokážete si udělat čas sami na sebe ani na své blízké. Psychicky je to náročnější období a máte pocit, že se z toho bláznivého kolotoče nevyhrabete. Nebojte se, bude zase lépe – prozatím musíte zatnout zuby a doufat, že vás neskolí chřipka.

VÁHY

Týden přeje zejména přátelským vztahům a společenským událostem. V těchto dnech by se vám mělo dařit ve všech oblastech, kde je potřeba jednat s lidmi. Těší vás týmová práce a dobře se vám komunikuje. Samota vám teď rozhodně neprospívá, hned by na vás padla smutná nálada. Zdržujte se proto mezi lidmi a vymetejte vánoční večírky.

ŠTÍR

V tomto týdnu by se vám mělo více dařit při získávání materiálních statků. Jste patřičně opatrní a nenecháte se zlákat k žádným riskantním operacím. Dlouze přemýšlíte, ale když už se konečně k něčemu rozhodnete, učiníte dobrou volbu. Také ve vztazích vám nyní kvete štěstí; se svým protějškem prožijete příjemné chvíle.

STŘELEC

Saturn v nepříznivém aspektu na vaše znamení způsobuje, že ať děláte co děláte, nehnete se z místa. Příležitosti nepřicházejí ani v práci, ani v lásce a překážky se mohou vyskytnout i při cestování. Vlaky mají zpoždění, hotel už je obsazen, průvodce onemocní... Tento týden je zkrátka lepší zůstat doma za pecí s dobrou knihou a šálkem čaje.

KOZOROH

Týden je vhodný pro rozvíjení rodinných vztahů a uspořádání domácích záležitostí. O víkendu byste mohli obrazit příbuzné, se kterými jste se už dlouho nesetkali. V práci nepodáváte nijak strhující výkony a oproti minulému období jste značně zpomaleni. Naštěstí se po vás nevyžaduje nic náročného a nemusíte se stresovat.

VODNÁŘ

Pokud na vás v tomto týdnu zaútočí skleslá nálada a apatie, zavolejte svým přátelům a vyražte někam do společnosti. Potřebujete společenský kontakt a trochu zábavy, i když třeba zpočátku nebudete veselými společníky. V práci vám chybí motivace; v duchu doufáte, že to snad nějak doklepete do konce roku, a potom se uvidí.

RYBY

V zaměstnání vás rozčilují dominantní osoby, které vám do všeho mluví a nutí vás vykonávat práci po jejich způsobu. To je samozřejmě základ pro ohnivé spory, protože vy jste zrovna ve stadiu, kdy si všechno chcete dělat po svém a nikdo vám na nezávislost nesmí sáhnout. Asi si trochu zanadáváte, ale nenechte si zkazit advent.

www.astroporadna.com


8.12.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 8. do 14. prosince

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.