Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Týdenní horoskop od 15. do 21. prosince

Týdenní horoskop od 15. do 21. prosince

Kvadratura Marsu na Saturn trvá, a tak i ve společnosti bude nadále vládnout napětí. Mezinárodní vztahy jsou chladnější a konflikty se těžko řeší. O víkendu se aspekty trochu uvolní a lidé více pocítí vánoční atmosféru klidu a míru. Rodinné vztahy mohou být kolikrát zamotané, ale nikoli nepřátelské.

BERAN

Ztrácíte přehled o svých příjmech a výdajích. Hekticky utrácíte, abyste na poslední chvíli sehnali pro svou domácnost všechny vánoční náležitosti. V rychlosti už ani nekoukáte na ceny a berete všechno, co vám přijde pod ruku. V zaměstnání by měla naopak vládnout vyrovnanost. I když se potýkáte s roztržitostí, všechno vám hladce prochází.

BÝK

Pohlcují vás všední povinnosti a honíte se od čerta k ďáblu. Nemáte ani čas dostat se do té správné vánoční nálady. Zkuste to aspoň večer. Místo oblíbené telenovely si pusťte koledy a udělejte si s rodinou příjemnou hodinku. V práci neberte všechnu tíhu odpovědnosti jen na svá bedra a o povinnosti se s někým podělíte.

BLÍŽENCI

Máte příležitost vyjasnit si vztahy s rodinou a strávit více času se svými blízkými. Je vhodná doba zvelebit domácnost, učinit nutné opravy nebo drobné rekonstrukce. Vztahy mohou být harmonické také v práci, i když jste v duchu rádi, že si od kolegů o svátcích trochu odpočinete. Navíc jste zřejmě nuceni k přesčasům a nemáte dobrou náladu.

RAK

Vaše duševní dovednosti v těchto dnech trochu pokulhávají a činí vám potíže vyjádřit se jasně a stručně. Přitom jste hned rozezleni, když vám někdo nerozumí nebo u vašeho proslovu zívá. Buďte trpěliví a snažte se své myšlenky formulovat co nejpřesněji. Dejte si pozor na lidi, kteří často říkají nahlas něco jiného, než si myslí.

LEV

Jestliže k druhým budete přistupovat s tolerancí a nenecháte se ovlivnit předsudky, můžete navázat kamarádství s pozoruhodnými lidmi. Zřejmě tu dojde k vzájemnému porozumění, i když jsou ze zcela jiného těsta. Planety přejí také komunikaci s cizinci a zahraničnímu obchodu. V cizině můžete najít také lásku.

PANNA

Možná s někým potřebujete rozebrat intimní záležitosti, které jste si dosud nechávali pro sebe. Vypovídejte se blízké osobě, u níž vždycky najdete pochopení. Partnerský vztah se tváří stabilně, třebaže romantice tento týden moc nedáte. Příliš vám leží v hlavě záležitosti všedního dne a domácí povinnosti, zejména úklid.

VÁHY

Pokud máte obavy ze ztráty zaměstnání a nejste si jisti, jak příští rok vyjdete s penězi, můžete se uklidnit. Brzy se objeví nové pracovní příležitosti a výdělek také nebude hubený. Ostatně po inzerátech se můžete začít dívat už teď. Využijte adventního času k zamyšlení, jaká činnost by vás naplňovala a jak se k takové práci můžete dostat.

ŠTÍR

Věříte, že svůj osud máte pevně v rukou a nic vás nemůže překvapit. V těchto dnech ale nebude o překvapení nouze. Jsou věci, které zkrátka ovlivnit nelze, jako třeba náladu tchyně... Rodina může být během týdne trochu na kordy, o víkendu se situace uklidní. Naplánujte si proto třeba společnou vycházku po vánočních trzích.

STŘELEC

Tento týden budete muset vyvinout větší úsilí, abyste si udrželi dobré vztahy v práci. Ačkoli se tváříte mile a s kolegy a nadřízenými jednáte přátelsky, vaše okolí není zrovna přívětivě naladěno a z maličkosti může vzniknout velká nepříjemnost. Hrozí hádky kvůli banalitám. Mnohé zachráníte dobrými vyjadřovacími schopnostmi.

KOZOROH

Máte za sebou úspěšný rok, který by měl vyvrcholit pořádnou oslavou. Proto zapomeňte na starosti, nenechte se strhnout předvánočním shonem a chlaďte šampusy. Týden přeje společenským setkáním a večírkům, máte příležitost setkat se s přáteli, které jste dlouho neviděli. Některé jejich novinky vás možná dost překvapí.

VODNÁŘ

Při nákupu dárků jste dost nerozhodní a vyčítáte si, že jste si je nepromysleli víc dopředu. Zároveň se obáváte, že vám blízcí nadělí víc věcí než vy jim a budete se cítit trapně. V přeplněných obchodech dávejte pozor na peněženku a tašku držte pevně. O víkendu zřejmě zavítáte na veselý vánoční večírek, který se pořádně rozjede.

RYBY

Láká vás společnost a vymetáte vánoční dýchánky. Jste hovorní a dokážete být zábavnými společníky. Stresu v práci už je méně, ačkoli vás některé resty pořád pronásledují a straší ve snech. Doma bude vládnout příjemná atmosféra, ovšem za předpokladu, že od svých blízkých nebudete čekat víc, než mohou splnit.

www.astroporadna.com


15.12.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 15. do 21. prosince

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.