Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Týdenní horoskop od 22. do 28. prosince

Týdenní horoskop od 22. do 28. prosince

Několik planet v Kozorohu je hezky postaveno na Saturn v Panně i Uran v Rybách. Vánoční týden bude proto mnohem klidnější než ty předchozí. Zejména lidé narození v zemských a vodních znameních pocítí psychickou vyrovnanost a citovou stabilitu. Obecně se bude usilovat o smír a pevné vazby v rodině.

BERAN

Zaobíráte se úvahami o ideálním světě a máte jasnou představu o tom, jak by se lidé měli k sobě chovat. Máte samozřejmě právo od druhých vyžadovat slušnost, někdy to ale přeháníte a kladete na ně příliš velké nároky. Zameťte si nejprve před vlastním prahem a zamyslete se, zda sami jednáte v souladu se svými vysokými ideály.

BÝK

V tomto období spíše hloubáte a sbíráte nové znalosti a zkušenosti, než že byste podnikli něco zásadního. Budete se věnovat zejména osobnímu rozvoji a rodinným vztahům. Ty se teď prohlubují a není to jen Vánocemi. Už delší dobu je tu dobrá vůle rodinu stmelit a vzájemně si naslouchat. Vánoce jen ukážou výsledek delšího snažení.

BLÍŽENCI

Máte v sobě hodně energie a cítíte, že se toho od vás hodně očekává. Můžete projevit své skryté vlastnosti a uskutečnit věci, o kterých jste doposud jen snili. Přitom se ale obáváte možných překážek ještě dřív, než vyvstanou. Seberte odvahu a jděte za svým, nenechte se odradit ani vnitřními pochybami, ani pesimisty z řad druhých lidí.

RAK

Jste pohrouženi do svých myšlenek a žijete trochu mimo reálný svět. Leckdy ani nepostřehnete, že na vás někdo mluví. To si pak samozřejmě vyslechnete kázání o tom, že druhého ignorujete, a špatně budete vysvětlovat, že jste to tak nemysleli. O svátcích si udělejte dlouhou procházku zimní přírodou a rozjímejte o duchovních záležitostech.

LEV

Na práci myslíte i o svátcích, ne snad že byste museli, ale tentokrát vás to i baví. Máte možnost vzestupu a možná vás zachvátilo tvůrčí nadšení. Volných dnů proto možná využijete k umělecké tvorbě než k rodinným sešlostem. Společenské to moc není ale vnitřně vás to naplňuje. Dařit by se mělo zejména výtvarníkům a spisovatelům.

PANNA

V tomto týdnu očekávejte milé zprávy. Záležitosti, které byly na nějakou dobu odsunuty k ledu, se konečně pohnou kupředu. Hvězdy přejí rozvíjení rodinných i přátelských vztahů. Obzvláště vás těší, že si můžete udělat pořádně čas na partnera, jehož jste v uplynulém období trochu zanedbávali kvůli pracovním povinnostem.

VÁHY

Máte v sobě hodně energie a týden pro vás může vyznít úspěšně, pokud ji použijete konstruktivně. I když máte co dělat v domácnosti a v práci se z vás také snaží vyždímat maximum, najděte si čas na trochu sportu nebo aspoň vycházky. Nepouštějte se ale do náhlých nepromyšlených akcí a buďte opatrní při finančních transakcích.

ŠTÍR

Nebojte se uskutečnit své plány, i když vám chvílemi připadají příliš odvážné a pochybujete o jejich úspěchu. Uvažujete prakticky a máte šanci převést své nápady do praxe. V práci se odvažte více prosazovat, neztrácejte sebedůvěru. Zato v oblasti lásky a vztahů budete nuceni ustoupit do pozadí a dát druhému více prostoru k rozhodování.

STŘELEC

Při navazování nových kontaktů narážíte na lidi, kteří jsou ze zcela jiného těsta a nejste schopni jim porozumět. Na druhé straně jsou tato setkání zajímavá a nějakým způsobem vás přecijen obohatí, i když z toho nevzejdou přátelství na celý život. O Vánocích nevyvíjejte žádnou složitou intelektuální aktivitu, mozek by si chtěl odpočinout.

KOZOROH

Vánoční svátky jsou skvělou příležitostí, jak vybočit z rutiny a nevázaně se bavit. Máte společenskou náladu a jste výbornými organizátory večírků. Vaše domácnost je jako klícka a vládne zde pohodová vánoční atmosféra. Všechno máte pod kontrolou a nemusíte se bát, že se vám něco vymkne z rukou. Naopak, vše půjde jako na drátku.

VODNÁŘ

Zřejmě jste už přepracovaní a hlava odmítá spolupracovat. To, co je pro vás jindy hračkou, budete vnímat jako mimořádně obtížné. Snažte se proto spíše odpočívat a nic zásadního neřešit. Na odpočinek máte právo a můžete třeba sáhnout po knize, k níž jste se pořád nemohli dostat, nebo vzít děti na výlet, který jim tak dlouho slibujete.

RYBY

Psychicky jste v plné síle a oplýváte dobrým sebevědomím. Otevírají se před vámi nové pracovní možnosti a úspěchy v tvůrčích aktivitách vás hřejí u srdce. Vaši blízcí se z toho radují s vámi, a tak můžete společně oslavovat. V rodině se mohou nicméně objevit spory mezi generacemi, starší příbuzní si mohou připadat chvílemi trochu přehlížení.

 

www.astroporadna.com


22.12.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 22. do 28. prosince

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.