Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Horoskop na týden od 29.12. do 4.1.2009

Horoskop na týden od 29.12. do 4.1.2009

Jupiter přechází do Vodnáře a uvozuje tak dlouhé období, v němž bude kladen důraz na svobodu názorů a lidskou individualitu. V novém roce se budou hledat nové ideály a zdůrazňovat neobvyklé hodnoty. Můžeme také čekat zrychlení technického vývoje a nové významné vynálezy.

BERAN

Komunikace s blízkým okolím se zlepšuje a můžete si vyjasnit mnohá nedorozumění z posledních dnů. Snažte se ale o maximální diplomacii, nenechte se strhnout okamžitými emocemi. Při zkouškách ve škole vám pomáhá jak rychlé myšlení, tak štěstí na otázky. Záležitosti, které byly dosud někde zaseklé, se konečně pohnou kupředu.

BÝK

Rodina vás něčím zřejmě dost překvapí; objeví se tu skutečnosti, které jste rozhodně nepředvídali. Nejspíš to ale uvítáte, protože vás poslední dobou nebaví domácí stereotyp a soužití s blízkými byste rádi něčím ozvláštnili. Potřebujete nové společné zážitky, vyrazit na výlet, kulturní nebo sportovní akci. Vysedávání doma není to pravé.

BLÍŽENCI

Rozhodli jste se vykompenzovat předchozí pracovní vytížení a užíváte života. Je vhodná doba obrazit všechny kamarády a pořádně si popovídat o všem možném. Silvestr bude ve vašem případě asi dost divoký. Zřejmě budete mít příležitost k navázání nového milostného vztahu, tak to nepřehánějte s alkoholem, ať dotyčného neodradíte.

RAK

Máte dobré organizační schopnosti a dokážete si rozložit pracovní den přesně podle svých potřeb. Hodně ale spoléháte na druhé, což se nemusí vždy vyplatit. Co můžete zvládnout sami, to sami také vykonejte. V lásce to chce trochu trpělivosti a hodně tolerance. Nečekejte, že protějšek přijde s návrhem kompromisu sám od sebe.

LEV

Tento týden je vhodný pro utužování partnerského vztahu. Naplánujte si společné procházky, večeře, kulturní akce. Umíte být velkorysí a vaše polovička to plně oceňuje. Může vám navíc pomoci s papírováním, vyplňováním formulářů a s vyřizováním nepříjemných záležitostí vůbec. Vztahy s kamarády zato mohou náhle ochladnout.

PANNA

S příchodem nového roku máte opět hodně energie do práce i studia a něco učiníte i pro své zdraví. Novoroční předsevzetí berete vážně a z vaší aktivity je vidět, že je hodláte naplnit. Není jisté, zda vám to vydrží po celý rok, ale pravda je, že v těchto dnech vykonáte velký kus práce. A její výsledky se neztratí ani v dlouhodobém horizontu.

VÁHY

Zachováte-li rozvahu a nepůjdete hlavou proti zdi, pak vás může potkat úspěch v práci i v lásce. Nečekejte ale zázrak seslaný z nebe, spíš výsledek vaší snahy z předchozího období. Možná máte pocit, že se od vás vyžaduje více práce než od ostatních a nemáte čas na zábavu. Na druhé straně vás těší, že se vám důvěřuje.

ŠTÍR

Přes Vánoce jste si odpočinuli a nyní dokážete snést dvojnásobnou zátěž než jindy. Jste plni nadšení a pracuje se vám jedna radost. Umíte na lidi udělat dojem a v kolektivu jste oblíbení. Měli byste se ale více věnovat rodině, protože se tu jedná o důležitých věcech, které by vám neměly uniknout. Dávejte proto najevo svůj zájem.

STŘELEC

Pozvání na společenské akce v tomto týdnu neodmítejte, mohou být pro vás přínosem. Nový rok nevítejte meditací, ale spíš pořádným přípitkem s přáteli. Nejenže se v jejich přítomnosti odreagujete, ale navíc se dozvíte zajímavé informace. Lidé si vás také pochvalují coby vtipné společníky a Silvestra bez vašeho humoru si neumějí představit.

KOZOROH

Máte hodně energie do nových začátků. Nastal čas rozvíjet nápady, které vás zatím jen tak zlehka ťukaly do hlavy. Vhodná je také změna zevnějšku, nový účes, oživení šatníku. Pociťujete spokojenost se svým dosavadním životem i současnou situací a prožíváte hřejivé pocity. Dobrou náladu dokážete přenést na druhé a jste vítanými společníky.

VODNÁŘ

Při cestě za kariérou se vám otevírají nové možnosti, štěstí bude přát zejména studentům a vědcům. Co vám také dodává dobrý pocit, je dobrý vývoj v milostných vztazích, i když si druhou osobu možná trochu idealizujete. Při řešení finančních záležitostí nedejte na poplašné zprávy, které vás mohou svést ke špatnému rozhodnutí.

RYBY

Možná dostanete nabídku na lepší pozici v zaměstnání, budete ale muset bojovat s ambiciózními kolegy, kteří vám vaše postavení nepřejí. Tento týden budete mít víc energie duševní než fyzické, takže se věnujte spíš intelektuálním činnostem. Příchod nového roku může být trochu stresující, hlavně pokud jej přivítáte někde mimo domov.

www.astroporadna.com


29.12.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na týden od 29.12. do 4.1.2009

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.