Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Horoskop na leden. Týden od 24.do 30.1.

Horoskop na leden. Týden od 24.do 30.1.

Mars se Sluncem ve Vodnáři přejí intelektuálním aktivitám a rozvoji nových myšlenek. V oblasti vědy a techniky může dojít k zajímavým objevům, které usnadní lidskou práci. Prosazovat se budou zejména lidé pokrokoví, konzervatismu v těchto dnech není přáno.

BERAN

Kladete na sebe velké požadavky a je možné, že se brzy budete cítit vyčerpaní. Nepřepínejte proto své síly a jakmile pocítíte únavu, věnujte se relaxaci. V zaměstnání může snadno dojít k nedorozumění, vaše názory se nesetkají s úplným pochopením. Více času byste měli věnovat lidem, s nimiž vás nepojí jen formální vztahy.

BÝK

V myšlenkách se odkláníte od současných problémů a hledáte útěchu ve snech a vzpomínkách. Tím však své potíže nevyřešíte, jejich řešení jen odsouváte na neurčito. Nějak také zapomínáte na správu svých finančních záležitostí a spoléháte, že materiální věci za vás vyřídí protějšek. Asi vyřídí, ale vy máte lepší praktické myšlení.

BLÍŽENCI

Měli byste polevit v pracovním úsilí a dopřát si trochu odpočinku. V tomto týdnu se můžete věnovat zálibám a rozvíjet svou tvořivost. Hra s dětmi nebo domácími mazlíčky vás rovněž naladí pozitivně. Dejte jen pozor, ať to nepřeženete s alkoholem, příliš vás přitahují světské radovánky a večírky. Také flirt se může nepatřičně zvrtnout.

RAK

Co se zaměstnání týče, daří se vám na všech frontách. Práci si umíte dobře rozvrhnout a zapojujete do ní vlastní kreativitu. Je vhodná doba pro přijímací pohovory a získávání nových zkušeností. Zdá se, že vám nic nečiní problém. Dejte jen pozor, abyste se ve svém zápalu nepustili do zdlouhavého monologu, který druhého spíše odradí.

LEV

Pokračuje dobré období pro vztahy. Porozumění najdete zejména u příbuzných, kteří navíc mají štědrou náladu a jsou ochotni vás obdařit dárkem nebo aspoň pořádnou porcí dobrého jídla. Určitě se vám proto vyplatí je navštívit. V práci se nepokoušejte o nadlidské výkony, doba je vhodná spíše k odpočinku než k budování kariéry.

PANNA

Jste v plné síle a v zaměstnání můžete udělat velké pokroky. Dobře se soustředíte, umíte se rychle rozhodovat a řešení problémů jako by vás napadala sama od sebe. V osobním životě byste se neměli pouštět do romantických zápletek či flirtů, narychlo navázané vztahy se zřejmě nebudou vyvíjet podle vašich představ.

VÁHY

Máte hodně látky k přemýšlení. Do mysli se vám vkrádají tisíce otázek a zřejmě trpíte nespavostí, jak se na ně neustále pokoušíte nalézt odpovědi. V tomto týdnu se můžete hlouběji podívat do své minulosti a ledaccos si z ní vysvětlit. Souvislosti před vámi najednou vyvstanou v pravém světle a lépe pochopíte sebe i druhé.

ŠTÍR

Ctižádost ve vás narůstá každým dnem a pracovní záležitosti se vám vkrádají do hlavy, i když jste třeba právě na dovolené. Máte hodně odvážných plánů a také dostatek energie k jejich realizaci. Využijte období, kdy jste silní v kramflecích, a vykročte za svými sny. V pátek a v sobotu pak budete mít příležitost prožít také trochu romantiky.

STŘELEC

Tento týden vás potěší vztahy se spolužáky či kolegy, kteří vás dokážou v každé situaci podpořit. V některých lidech odhalíte dobré přátele, i když jste to ani nečekali. S partnerem se možná nepohodnete kvůli penězům; jeden z vás zřejmě utrácí více, než si v současné době můžete dovolit. Měli byste mít více pod kontrolou rodinné účetnictví.

KOZOROH

Máte dobrý nos na obchodní záležitosti a můžete přijít k lepším ziskům jako slepý k houslím. Odvážná finanční transakce nebo vyplnění sázkového kuponu by vám měly přinést dobrý obnos, mějte ale na paměti, že štěstí se na vás usměje jen jednou a dále už na ně spoléhat nejde. Na koupi deseti losů za sebou nejspíše proděláte.

VODNÁŘ

Konstelace přeje zejména komunikaci, a štěstí proto budou mít zejména lidé pracující v médiích, v propagaci a jiných oborech, které vyžadují přesnost ve vyjadřování. Pokud jste se v minulosti nepohodli s příbuznými nebo sousedy, máte možnost se s nimi usmířit. V těchto dnech máte také velké porozumění pro děti.

RYBY

Svým kamarádům zřejmě něco dlužíte a svůj závazek byste měli co nejdříve splatit, jinak si můžete pochroumat vztahy. Nemusí jít přitom o dluh finanční, možná jste jim jen dlouho neposlali zprávu. V těchto dnech jste naprogramováni na budování kariéry a vydělávání peněz a nad osobními vztahy moc nepřemýšlíte.

 

www.astroporadna.com


24.1.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 5   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Horoskop na leden. Týden od 24.do 30.1.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
anadir
anadir - 24.1.2011 14:52

talenka: To já spím celkem dobře, ale než usnu... smajlik - 20 trvá mi vždycky hodně dlouho, než se mi podaří zabrat.

 
talenka
talenka - 24.1.2011 14:39

anadir: já taky a včera jsem teda spala mizerně smajlik - 63 dneska asi padnu za vlast smajlik - 68

 
anadir
anadir - 24.1.2011 12:57

Sofffie: brigita: Vy jste také váhy, děvčata? smajlik - 16smajlik - 54

 
brigita
brigita - 24.1.2011 10:16

Já a nespavost? Spala bych, ale? Ráno mně budí kocour, smajlik - 41 kňourá, vrní, kouše mně do ruky, vybírá zatáčky po celém bytě, chce si hrát a nachystat snídani. Teď a hned!!!. A mně se vůbec smajlik - 66vstávat nechce smajlik - 82. Má 8.20 kg. Přes den moc hodný a přítulný smajlik - 42.

 
Sofffie
Sofffie - 24.1.2011 9:00

Normálně mě děsíte. Kdo z vás astrologů u nás v noci byl? Jak můžete vědět, že nespím a přemítám o kravinách?! smajlik - 76smajlik - 80

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.