Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Horoskop na únor. Týden od 7. do 13.2.

Horoskop na únor. Týden od 7. do 13.2.

Konjunkce Slunce s Marsem pokračuje a udržuje bojovnou náladu. Soutěživost projeví hlavně lidé narození ve vzdušných a ohnivých znameních, kteří se také snáze prosadí. Venuše v konjunkci s Plutem varuje před manipulací ve vztazích, je třeba větší tolerance.

BERAN

Nejste-li spokojeni v práci a každý den si na ni jenom stěžujete, oprašte životopis a začněte odpovídat na inzeráty. Jenom vy můžete se svou situací něco udělat, máte to ve vlastních rukou. Nečekejte zázraky z nebe – pokud potřebujete změnu, vykročte za ní. V lásce to tentokrát trochu skřípe, oba chcete být na koni a o všem rozhodovat.

BÝK

Vaše energie je posílena a v práci se vám poměrně daří, přesto pociťujete vnitřní napětí. Jako byste si nebyli jisti sami sebou, vlastním úsudkem, vlastními schopnostmi. Potřebujete neustálé povzbuzování a hodně chvály. Nakonec ale pochopíte, že je nejlepší spoléhat se jen na sebe. Kolegové v práci mohou totiž snadno zklamat.

BLÍŽENCI

Držte se hesla, že všechno má svůj čas, a trpělivě vyčkejte na svou příležitost. Když něco nejde hned teď, nezoufejte. Však ono to půjde zítra nebo za měsíc. Trpělivost vám sice není vlastní, ale tentokrát byste ji v sobě měli probudit. V zaměstnání vám jdou úkoly rychle od ruky, neměli byste se však snažit o nadlidské výkony.

RAK

Čeká vás nelehké rozhodování, které rozhodne o vaší pracovní budoucnosti. Možná se budete muset něčeho starého vzdát, abyste něco nového získali. Dost záleží na vašich prioritách, ale mějte na paměti, že stagnace není uspokojivý stav. Jděte kupředu a snažte se z nových příležitostí vytřískat co nejvíce výhod.

LEV

Otevírají se vám nové profesní možnosti a tvůrčích nápadů máte přehršel. To je dobrý výchozí bod pro výrazný posun v kariéře. Konečně nacházíte činnosti, v nichž se můžete lépe realizovat. Vaše práce by měla být spojena s vyššími ideály. V jádru chcete pomáhat světu a obhajovat čest a spravedlnost. Dostáváte k tomu příležitost.

PANNA

Vaše vztahy jsou pevné a zejména v milostných záležitostech vám přeje štěstí. Rozvíjejte zejména vazby založené na přátelství a ochotě druhému pomáhat. V tomto týdnu byste proto měli dosáhnout pocitu hlubší vzájemnosti a oddanosti v dlouhodobém partnerství. Dobře byste měli vycházet i s kolegy v práci a sousedy.

VÁHY

Tento týden vám všechno klape v práci a máte hodně duševní energie. Ze slovních konfliktů vycházíte vítězně a nahromaděná práce vás neděsí. V citové oblasti ale trochu tápete. Okolí na vás vyvíjí tlak, abyste projevili větší empatii a citlivost, vy ale v těchto dnech zapojujete hlavně mozek, zatímco emoce zůstávají u ledu.

ŠTÍR

Prožíváte lenivé období, které pro vaše znamení není typické. Často si proto nicnedělání vyčítáte a chcete se za každou cenu dokopat k nějaké smysluplné aktivitě. Nakonec ale všechno vzdáte, ostatně v těchto dnech se vám nic pořádně ani nedaří. Dopřejte si tedy trochu odpočinku a meditujte. Je vhodná doba k zamyšlení nad dosavadním životem.

STŘELEC

Zkontrolujte kalendář, zda jste nezapomněli popřát někomu k narozeninám. Máte v hlavě tisíc různorodých záležitostí a někdo z blízkých by se mohl cítit uražen, že zrovna nemyslíte právě na něj. Zaneprázdněnost vám nicméně vyhovuje, protože vás drží neustále ve střehu, procvičuje vám mozek a udržuje vás i v dobré fyzické kondici.

KOZOROH

Venuše ve vašem znamení přeje mezilidským vztahům. Dokážete s každým vyjít po dobrém a s mnoha lidmi cítíte duševní spříznění. V lásce by mělo všechno klapat podle vašich představ. V oblasti pracovní je ale na místě větší zodpovědnost. Tentokrát nestačí šikovná slova, vyžadují se činy a výsledky. Nikoho neukecáte.

VODNÁŘ

Jste neustále v pohybu a musíte se přizpůsobovat novým okolnostem. To pro vás může znamenat zvýšený stres, raději byste zůstali v zajeté rutině, která představuje jistotu a bezpečí. Současné výzvy vás ale psychicky posílí, dokážete si, že můžete zvládnout mnohem víc, než jste mysleli. Vyjdete z toho s lepším sebevědomím.

RYBY

Máte možnost postoupit ve své životní dráze a naplnit něco ze svých snů, ale nemějte přílišná očekávání. Navíc budete muset slevit ze svého ega a zapojit vlastní úsilí, abyste vykročili z bodu, na němž stojíte teď. Svou práci i způsob uvažování podrobte sebekritice a zkuste ze sebe vyždímat to nejlepší. Občas si berte k srdci i to, co říkají druzí.

 

www.astroporadna.com


7.2.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 3   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Horoskop na únor. Týden od 7. do 13.2.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
♥Mamina6♥
♥Mamina6♥ - 7.2.2011 13:30

Anizhor: smajlik - 61děkuji, svým způsobem mi to opravdu vyšlo.......smajlik - 47hlavně ten soud.....to jsem za to moc ráda, že bylo vyhověno mým námitkám, hlavně kvůli holkámsmajlik - 47smajlik - 77aspoň si ho řádně užijousmajlik - 43

 
Anizhor
Anizhor - 7.2.2011 9:18

smajlik - 45Přeji ti,aby všechno dobře dopadlosmajlik - 45obrázek - a24(2).gif

 
♥Mamina6♥
♥Mamina6♥ - 7.2.2011 8:49

Mno, tak uvidím za chvilku....mám stání ohledně dětí-mění se styk s otcem, tak doufám, že to bude ve prospěch dětí a né otce, který si určuje hodinu divným způsobem a u toho brečí, žen je nemůže často vidětsmajlik - 55 a pak mám lítání ohledně dávek, takže opravdu lítačka..tak jen doufám, že to sebevědomí mi to zvedne......čili neustálý pohyb, okolnosti, stres....nic nového pod sluncem už od novýho roku

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.