Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Horoskop na únor. Týden od 14.2. do 20.2.

Horoskop na únor. Týden od 14.2. do 20.2.

Venuše v Kozorohu si potrpí na jistoty a tradiční partnerské svazky, zatímco Mars ve Vodnáři žádá dostatek svobody a osobního prostoru. Tyto dva principy na sebe budou tento týden narážet, a v partnerských vztazích proto může docházet k častým sporům.

BERAN

Vznášíte se v duchovních sférách a objevujete skryté pravdy o životě. Prakticky nejste zrovna použitelní, ale filosofické hovory jsou s vámi dlouhé a plodné. To ocení zejména přátelé u sklenky vína, méně už protějšek, který potřebuje, abyste zašli na úřad nebo mu s něčím pomohli v domácnosti. Snažte se držet trochu při zemi.

BÝK

Je tu šance dotáhnout do konce to, co jste před časem započali. Kromě silné vůle a vytrvalosti je tu i významná motivace a optimismus. Jste si vědomi svého talentu a nebojíte se ukázat, co ve vás vězí. Období je vhodné zejména pro tvorbu v ústraní a samostatné rozhodování. Rodinná scéna teď není v popředí vašeho zájmu.

BLÍŽENCI

Ve společnosti budete v těchto dnech dost oblíbení, hlavně díky svému smyslu pro humor a schopnosti vyprávět barvité historky. Vaše fantazie přímo jiskří a nikdo vám nemůže mít za zlé, že si sem tam něco přimyslíte. V práci se můžete potýkat s nedostatečnou soustředěností, myšlenky vám létají ve zcela jiných dimenzích.

RAK

Díky svému pracovnímu zápalu a ochotě pracovat přesčasy se vám zřejmě přihrne víc peněz. Nikomu se s tím ale radši nechlubte, závist je věčná a akorát tím někoho naštvete. Mezilidské vztahy jsou vůbec v posledních dnech chatrnější a nikdy si nejste jisti, na čem jste. Důvěřujte své intuici a starým dobrým přátelům.

LEV

Lákají vás nové obzory a je možné, že svůj dosavadní život rázněji přehodnotíte. Můžete se nadchnout pro jinou duchovní cestu, přijmout neobvyklé názory, najít si nové společníky. I v každodenním životě je však možné leccos změnit. Třeba vás začně přitahovat zcela jiný druh povolání, než jste si vybrali původně.  

PANNA

Chcete mít ve všem systém a potrpíte si na dobrou organizaci. Bohužel v těchto dnech okolo vás vládne naprosto neorganizovaný chaos a vaše pokusy o nastolení pořádku nemají šanci. Doba je na vás hodně rychlá a máte co dělat, abyste ji stíhali. Oázu klidu najdete doma mezi čtyřmi stěnami, které bezpečně znáte.

VÁHY

Týden přeje lásce a vztahům vůbec. Dobře působíte na lidi a umíte s nimi skvěle vycházet. Ve společnosti na sebe strhnete pozornost díky smyslu pro humor a přirozenému kouzlu osobnosti. Máte šanci usmířit se s lidmi, se kterými jste byli před časem na kordy. V práci nad vámi někdo drží ochrannou ruku, máte protekci.

ŠTÍR

Tento týden můžete navázat výhodné známosti, které vám časem pomohou v dalším kariérním vývoji. Bude jen chvíli trvat, než přijde ta pravá příležitost těchto osob využít. Doma vládne ticho před bouří. O svých pocitech nemluvíte a všechno dusíte pod pokličkou. Stačí pak jen málo, abyste vybuchli a všechno ze sebe vychrlili naráz.

STŘELEC

V zaměstnání směřujete neomylně k cíli, ale dost se přitom vyčerpáváte. Nezapomínejte pořádně jíst, dodržovat pitný režim a dostatečně spát. V tomto týdnu dejte pozor na falešné proroky a posly náboženských sekt. Někdo se vás možná bude snažit zmanipulovat a nadchnout pro svou pravdu. Nedejte se, stůjte si za svým.

KOZOROH

Týden přeje lásce a mezilidským vztahům vůbec. Máte štěstí na nenáročné lidi, se kterými se cítíte uvolněně a můžete být sami sebou. Také s kolegy se dobře spolupracuje a když od nich něco potřebujete, tak se toho dočkáte. V příbuzenských sporech se vám ale pokusy o smír nevyplatí. Jakmile ustoupíte o krok, budete zatlačeni do kouta.

VODNÁŘ

Máte hodně elánu do práce a je tu možnost vyniknout v týmu, i když šance na postup a zajímavější práci se tu zatím nerýsuje. Nicméně máte dobré komunikační schopnosti a s kolegy i obchodními partnery umíte vyjít po dobrém. V rodině se teď objevuje víc starostí, ale máte dost energie na to, abyste se s nimi poprali.

RYBY

Rádi byste zapomněli na starosti všedního dne a trochu si po dlouhé době užili života. Vyhledáváte společnost veselých přátel a zvete si domů hosty. Práce stojí, ale právem máte pocit, že si to jednou za čas můžete dovolit. O víkendu byste měli naprosto vypnout a někam odjet. Prospěje vám horské sluníčko a zdravý vzduch.

 

www.astroporadna.com


14.2.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Horoskop na únor. Týden od 14.2. do 20.2.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Almega
Almega - 14.2.2011 14:48

Jo v mé společnosti si sama sobě budu vyprávět historky...(jsem OSVČ sama v kanclu...).Fantazie mi jiskří na plný pecky:kde je ta práce pro mne???

 
sharon
sharon - 14.2.2011 10:40

jsem Vodnář a horoskop mám MIMO....nepracuju....smajlik - 26

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.