Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Horoskop na únor. Týden od 21.2. do 27.2.

Horoskop na únor. Týden od 21.2. do 27.2.

Slunce se přesouvá do znamení Ryb a následovat ho brzy bude i Merkur a Mars. Pozornost se přesouvá od intelektuálních aktivit ke vztahovým záležitostem. Více důrazu se klade na intuici a citové prožívání. Planety vybízejí udělat něco pro své blízké.

BERAN

Nejraději byste se zavřeli doma a nikam nevycházeli. Bohužel nejen že musíte vylézt a jít mezi lidi, shody okolností navíc zajistí, že světla reflektorů budou namířeny zrovna na vás. Lidé si vás všimnou, kamkoli přijdete, a nebude vám to moc příjemné. Dostane se vám ale komplimentu, který vám trochu zvedne sebevědomí.

BÝK

Tento týden získáváte schopnost nahlížet do záhadných jevů tohoto světa a rozumět řeči symbolů. Vidíte souvislosti tam, kde by je jiní nehledali. Zřejmě se vám zdají barevné sny, jejichž smysl můžete snadno pochopit. Možná právě v tomto období hltáte knihy o záhadách prastarých civilizací a zajímáte se o původ pyramid a menhirů.

BLÍŽENCI

Dobré okolnosti vám zajistí finanční přilepšení. Ať půjde o zvláštní odměny v práci nebo příjem z vedlejší činnosti, určitě to potěší. Už proto, že poslední dobou máte tendenci méně šetřit a více utrácet, aniž myslíte na zítřky. Pozor také na váhu, zdá se, že se přestáváte kontrolovat v jídle a máte sklony k přejídání.

RAK

V tomto týdnu se snadno prosadíte v práci, což vám posílí sebevědomí. Štěstí bude přát hlavně učitelům, duchovním vůdcům, osobám pracujícím v cestovním ruchu nebo v zahraničním obchodu. Těžko si ale najdete čas na odpočinek a na své blízké. Raději jim neslibujte společný večer, není jisté, zda vás práce neodvelí jinam.

LEV

V těchto dnech můžete cítit nejistotu a nervozitu. Povinnosti se valí ze všech stran a  zejména v zaměstnání je na vás vyvíjen nepříjemný tlak. Soukromé aktivity téměř nestíháte, domácnost keží ladem, o nějakém společenském životě nemůže být ani řeč. Pokud na vás leze chřipka, měli byste se na pár dní hodit marod a nepřecházet ji.

PANNA

Máte pevnou půdu pod nohama a planety přejí hlavně podnikatelským aktivitám. Možná se ve vás ozývá rovněž soucit a touha pomáhat druhým a pravděpodobně byste se rádi nějakým způsobem podíleli na charitativní činnosti. Jen dejte pozor, abyste nedávali peníze na konta, která živí spíš své zakladatele než ty potřebné.

VÁHY

Nejlépe uděláte, když závažná rozhodnutí ohledně práce i vztahů necháte až na teplejší měsíce. V těchto dnech vás všechno rozčiluje a nejraději byste se vším praštili. Nedorozumění v zaměstnání vám zvedají mandle a doma se také nedočkáte takového pochopení, jaké očekáváte. Takže zachovejte klid a buďte trpěliví.

ŠTÍR

Uran se dostal na samý konec Ryb a brzy se už vymaní z trigonu na vaše znamení. Přesto ještě můžete pociťovat dozvuky změn, které vnesl do vašeho života. A neznamená to, že další změny už přijít nemohou. Pokud dostanete zajímavou pracovní nabídku, určitě ji využijte. Jestliže jste sami, nebraňte se seznámení a nový vztah berte vážně.

STŘELEC

Planety v tomto týdnu přejí objevům a inovacím. Zejména zrozenci pracující v oblasti vědy a výzkumu mohou dospět k nečekaným závěrům nebo přijdou s neobvyklými metodami, které k zajímavým závěrům povedou. Mimořádně důležitý je pro vás také intimní život a vědomí, že svou životní cestu sdílíte s někým blízkým.

KOZOROH

S protějškem jste jako hrdličky a ostatním můžete být vzorem. Máte podobné názory a můžete být i dobrými pracovními partnery. Dny jsou vhodné pro podpis pracovních smluv a uzavírání obchodních partnerství, i když těžko se bude hledat oblast, ve které vám nyní štěstí nepřeje. Možná jen nemáte čas na své přátele.

VODNÁŘ

Mnohem více než kdy jindy toužíte po svobodě a nezávislém způsobu života. Může to jít tak daleko, že schválně nebudete svým blízkým říkat, kam jdete a kdy se vrátíte. Jakmile se po vás začnou shánět, obviníte je, že vás omezují. Když se vyhnete tomuto extrému, týden se odehraje v mnohem větším klidu, bez hádek a výčitek.

RYBY

Ačkoli jsou lidé okolo vás plni optimismu, vy zůstáváte skeptičtí. Na jedné straně je dobře, že nepropadáte přílišnému idealismu a zachováváte chladnou hlavu, na druhé straně možná zbytečně všechno kritizujete. Nezrazujte druhé od jejich obchodních plánů, nechte je, ať si zariskují. Přinejhorším se sami spálí a poučí.

 

www.astroporadna.com


21.2.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 6   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Horoskop na únor. Týden od 21.2. do 27.2.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Bridgetj
Bridgetj - 21.2.2011 8:54

Linda: Taky pěkný smajlik - 68

 
♥Mamina6♥
♥Mamina6♥ - 21.2.2011 8:48

Bridgetj: jojosmajlik - 75

Linda: tak si to užijtesmajlik - 34smajlik - 35

 
Linda
Linda - 21.2.2011 8:41

No nazdar!!! Teda jestli to platí i na chlapi tak bude u nás tento týden veselo.... já mám " Mimořádně důležitý je pro vás také intimní život a vědomí, že svou životní cestu sdílíte s někým blízkým" a viking bude mít chut na nezávislý zivot a svobodu smajlik - 34

 
Bridgetj
Bridgetj - 21.2.2011 8:23

Mamina6: že by taky vodnářka? smajlik - 64

 
♥Mamina6♥
♥Mamina6♥ - 21.2.2011 8:06

Bridgetj: na mě taky ne, svobodná jsem až dostsmajlik - 34

 
Bridgetj
Bridgetj - 21.2.2011 6:58

Tak tentokrát to fakt na mě nesedí.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.